logo
TV8 HD
Paylaş:
25 Mayıs 2019 Cumartesi 13:11:40
diğer
13:07Gideon, M F - Kamura, T/SoCanlı
tenis
13:04Skupski, K/ - Dodig, I/RogCanlı
tenis
13:03Ying-Ying D - Gavrilova, DCanlı
futbol
13:00FC Anyang - Seoul E-Land FCCanlı
futbol
13:00Fenerbahçe - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)Canlı
tenis
12:50King/Ocleppo - A. Behar/EscobarCanlı
tenis
12:03Dabrowski, - Fichman, S/MCanlı
basketbol
11:30North Port - NLEX Road WaCanlı
basketbol
13:45Talk 'N Text Tropang Texters - Alaska Aces
diğer
14:00Bunting, St - Dolan, Brend
tenis
14:00Marach, O/P - Ebden, M/Lin
diğer
14:30Whitlock, S - Hempel, Flor
futbol
14:30Viktoria Pl - Sigma Olomou
tenis
14:30Yulia Putintseva - Tamara Zidansek
futbol
14:35Hebei CFFC - Jiangsu Suni
futbol
14:35Wuhan Zall F.C. - Tianjin Quanjian
futbol
14:45Silkeborg IF - Nykøbing FC
futbol
14:45Viborg FF - Fremad Amager
diğer
15:00Wattimena, - Noppert, Dan
basketbol
15:15Gaziantep B - Galatasaray
diğer
15:30Evans, Rick - van Trijp, D
tenis
15:30Auger Alias - Paire, Benoi
tenis
15:30Garcia, Car - Yastremska,
diğer
16:00Finland (W) - Spain (W)
diğer
16:00Hungary (W) - France (W)
diğer
16:00Clayton, Jo - Nilsson, Den
diğer
16:00Azerbaijan - Romania
futbol
16:15Minsk - FC Gorodeya
diğer
16:30Price, Gerw - Ratajski, Kr
basketbol
16:30Banvit B.K. - Anadolu Efes S.K.
tenis
16:30Zverev, Ale - Jarry, Nicol
diğer
17:00Ukraine (W) - Slovakia (W)
diğer
17:00Webster, Da - Rodriguez, R
diğer
17:00Denmark - Georgia
diğer
17:00Romania (W) - Georgia (W)
futbol
17:00IK Frej Taby - Varbergs BoIS FC
futbol
17:00Malmö FF - AFC Eskilstuna
futbol
17:00Halmstads BK - Degerfors IF
futbol
17:00BK Häcken - IFK Göteborg
futbol
17:00Hearts - Celtic (S SPORT HD)
basketbol
17:00AEK Athens B.C. - Holargos
basketbol
17:30Banvit - Anadolu Efes (TRT Spor HD)
tenis
17:30Ferrando, C - Gracheva, Va
diğer
18:00Netherlands - Croatia
diğer
18:00Sweden (W) - Czech Republ
futbol
18:001. FC Slovácko - MFK Karviná
futbol
18:00FC Midtjylland - Esbjerg fB
futbol
18:00Bohemians 1905 Prag - SFC Opava
futbol
18:00Hartberg - Admira
futbol
18:001. FK Příbram - Dukla Prague
futbol
18:00SK Rapid Wien - Rheindorf Altach
futbol
18:00Wacker Innsbruck - SV Mattersburg
futbol
18:00F.C. Copenhagen - FC Nordsjælland
futbol
18:00Odense Boldklub - Brøndby IF
futbol
18:15FC Slavia-Mozyr - Torpedo
diğer
18:30Exeter Chie - Northampton
diğer
18:30Hungary - Bosnia & Her
diğer
19:00Spain - Estonia
diğer
19:00Finland - Ukraine
diğer
19:00Cyprus (W) - Israel (W)
futbol
19:00Jönköpings Södra IF - IK Brage
futbol
19:00Konyaspor - Akhisar Belediyespor
futbol
19:00Frosinone Calcio - A.C. ChievoVerona
futbol
19:00Helsingborgs IF - Falkenbergs FF
futbol
19:00Konyaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Frosinone - Chievo (beIN SPORTS HD 2)
diğer
20:00Portugal (W - Greece (W)
futbol
20:00FC Astra Giurgiu - FC Viitorul Constanța
futbol
20:00BSC Young Boys - FC Luzern
futbol
20:00FC Lugano - Grasshopper Club Zürich
futbol
20:00FC Zürich - FC St. Gallen
futbol
20:00FC Sion - FC Thun
futbol
20:00FC Basel - Neuchâtel Xamax
diğer
20:15Chisnall, D - Beaton, Stev
basketbol
20:30Franca Basq - Flamengo
diğer
20:45White, Ian - Mansell, Mic
futbol
20:45FC Dinamo Brest - Neman Grodno
diğer
21:00Slovenia (W - Estonia (W)
futbol
21:00Rampla Juniors - Club Nacional de Football
diğer
21:15Cullen, Joe - Hopp, Max
diğer
21:20Chicago Cub - Cincinnati R
futbol
21:30Bologna - Napoli
futbol
21:30Bologna - Napoli (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
21:30Alma Triest - Vanoli Cremo
diğer
21:45van Gerwen, - O'Connor, Wi
futbol
21:45Deportes Antofagasta - Unión La Calera
basketbol
21:45Dolomiti En - Umana Reyer
futbol
22:00Benevento Calcio - A.S. Cittadella
futbol
22:00FC Barcelona - Valencia CF
diğer
22:07Toronto Blu - San Diego Pa
diğer
22:15Gurney, Dar - King, Mervyn
futbol
22:30Chicago Fire Soccer Club - New York City FC
diğer
22:45Smith, Mich - van Barnevel
diğer
23:05Washington - Miami Marlin
diğer
23:05San Francis - Arizona Diam
diğer
23:07Oakland Ath - Seattle Mari
diğer
23:10Cleveland I - Tampa Bay Ra
diğer
23:15Wright, Pet - Edhouse, Rit
futbol
23:15AD Confianc - Náutico-PE
diğer
23:45Suljovic, M - van der Voor
futbol
00:45Atlético Tucumán - Club Atlético Tigre
futbol
01:15Santa Cruz- - ABC-RN
futbol
02:00Vancouver Whitecaps FC - FC Dallas
futbol
02:30New İngiltere Revolution - D.C. United
futbol
02:30Cincinnati - New York Red Bulls
futbol
02:30Philadelphia Union - Portland Timbers
futbol
02:30Colo-Colo - Audax Italiano
futbol
03:00Minnesota United FC - Houston Dynamo
basketbol
03:30Toronto Raptors - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
03:32Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
futbol
04:00Colorado Rapids - Columbus Crew
futbol
07:00Yokohama F. Marinos - Júbilo Iwata
futbol
08:00Urawa Red Diamonds - Sanfrecce Hiroshima
futbol
08:00Sagan Tosu - Kashima Antlers
futbol
09:00Vissel Kobe - Shonan Bellmare
futbol
09:00Nagoya Grampus - Matsumoto Yamaga F.C.
futbol
10:00Oita Trinita - Kawasaki Frontale
futbol
10:30Dalian Yifang - Shanghai Shenhua F.C.
futbol
11:30SK Vorwärts Steyr - Blau-Weiß Linz
futbol
11:30SV Ried - SK Avusturya Klagenfurt
futbol
12:30Guangzhou Evergrande F.C. - Shenzhen
basketbol
13:30Valencia Ba - Kirolbet Bas
basketbol
13:30Cafés Cande - San Pablo Bu
basketbol
13:30Gipuzkoa Ba - Real Madrid
basketbol
13:30Monbus Obra - FC Barcelona
basketbol
13:30UCAM Murcia - Herbalife Gr
basketbol
13:30Unicaja Málaga - MoraBanc Andorra
basketbol
13:30Montakit Fu - Iberostar Te
basketbol
13:30Tecnyconta - BAXI Manresa
basketbol
13:30Divina Segu - Movistar Est
diğer
14:30Füchse Berl - Rhein-Neckar
futbol
14:35Shandong Luneng Taishan - Guangzhou R&F F.C.
futbol
14:35Shanghai Dongya F.C. - Beijing Guoan
basketbol
15:15Beşiktaş SJ - Tofaş (TRT Spor HD)
futbol
15:30Royal Antwe - Sporting de
futbol
16:00Mjällby AIF - GAIS
futbol
16:00Torino F.C. - S.S. Lazio
futbol
16:00SK Slavia Prague - AC Sparta Prague
futbol
16:00Djurgårdens IF - Östersunds FK
futbol
16:00FK Baumit J - Slovan Liber
futbol
16:00Viktoria Plzen - Banik Ostrava
futbol
16:00Torino - Lazio (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Hatayspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
16:00Alba Berlin - Ratiopharm Ulm
basketbol
16:30Beşiktaş - Tofaş
futbol
17:00FC Vitebsk - FC Shakhtyor Salihorsk
futbol
17:00Charlton Athletic - Sunderland (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
17:30Türk Telekom B.K. - Fenerbahçe
basketbol
17:30Türk Telekom - Fenerbahçe Beko (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
18:00RZ Pellets - Sturm Graz
futbol
18:00LASK Linz - Austriya Wien
futbol
18:00Red Bull Salzburg - SKN St. Pölten
futbol
18:00Dun?rea C?l - Gaz Metan Me
futbol
18:30Trelleborgs FF - Östers IF
futbol
19:00Göztepe S.K. - MKE Ankaragücü
futbol
19:00Yeni Malatyaspor - Bursaspor
futbol
19:00Aarhus - Randers FC
futbol
19:00U.C. Sampdoria - Juventus F.C.
futbol
19:00Kayserispor - BB Erzurumspor
futbol
19:00Fenerbahçe S.K. - Antalyaspor
futbol
19:00USA (W) - Mexico (W)
futbol
19:00Göztepe - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:00Y.Malatyaspor - Bursaspor (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Kayserispor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Sampdoria - Juventus (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:30Deportes Iquique - Club Universidad de Şili
futbol
21:00Concordia C - Politehnica
futbol
21:00Racing Club de Montevideo - Danubio F.C.
futbol
21:00Osmanlıspor - Gazişehir FK (beIN SPORTS MAX 1 HD)
diğer
21:30Spal - AC M -
diğer
21:30Inter - Emp -
futbol
21:30Atalanta B.C. - U.S. Sassuolo Calcio
futbol
21:30Cagliari Calcio - Udinese Calcio
futbol
21:30Roma - Parma F.C.
futbol
21:30ACF Fiorentina - Genoa C.F.C.
futbol
21:30Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:30Inter - Empoli (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:30Cagliari - Udinese (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:30Roma - Parma (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Delfino Pescara 1936 - Hellas Verona F.C.
futbol
22:00C.D.P. Curicó Unido - C.D. Palestino
futbol
00:00C.A. Peñarol - C.A. Progreso
futbol
00:30Universidad - O'Higgins
futbol
01:00Sporting Kansas City - Seattle Sounders FC
futbol
02:30Toronto FC - San Jose Earthquakes
futbol
04:06Club León - Tigres de la UANL
futbol
18:00FC Voluntari - Hermannstadt
futbol
20:00Vasteras SK - Norrby IF
futbol
21:00FC Botoșani - FC Dinamo București
futbol
21:30Sakaryaspor - Karagümrük (TRT Spor HD)
futbol
22:00Chelsea - Arsenal (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Türkiye - Yunanistan (TRT Spor HD)
futbol
22:00Tottenham - Liverpool (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:00FC Anyang - Seoul E-Land FCCanlı
futbol
13:00Fenerbahçe - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)Canlı
futbol
14:30Viktoria Pl - Sigma Olomou
futbol
14:35Hebei CFFC - Jiangsu Suni
futbol
14:35Wuhan Zall F.C. - Tianjin Quanjian
futbol
14:45Silkeborg IF - Nykøbing FC
futbol
14:45Viborg FF - Fremad Amager
futbol
16:15Minsk - FC Gorodeya
futbol
17:00IK Frej Taby - Varbergs BoIS FC
futbol
17:00Malmö FF - AFC Eskilstuna
futbol
17:00Halmstads BK - Degerfors IF
futbol
17:00BK Häcken - IFK Göteborg
futbol
17:00Hearts - Celtic (S SPORT HD)
futbol
18:001. FC Slovácko - MFK Karviná
futbol
18:00FC Midtjylland - Esbjerg fB
futbol
18:00Bohemians 1905 Prag - SFC Opava
futbol
18:00Hartberg - Admira
futbol
18:001. FK Příbram - Dukla Prague
futbol
18:00SK Rapid Wien - Rheindorf Altach
futbol
18:00Wacker Innsbruck - SV Mattersburg
futbol
18:00F.C. Copenhagen - FC Nordsjælland
futbol
18:00Odense Boldklub - Brøndby IF
futbol
18:15FC Slavia-Mozyr - Torpedo
futbol
19:00Jönköpings Södra IF - IK Brage
futbol
19:00Konyaspor - Akhisar Belediyespor
futbol
19:00Frosinone Calcio - A.C. ChievoVerona
futbol
19:00Helsingborgs IF - Falkenbergs FF
futbol
19:00Konyaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Frosinone - Chievo (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00FC Astra Giurgiu - FC Viitorul Constanța
futbol
20:00BSC Young Boys - FC Luzern
futbol
20:00FC Lugano - Grasshopper Club Zürich
futbol
20:00FC Zürich - FC St. Gallen
futbol
20:00FC Sion - FC Thun
futbol
20:00FC Basel - Neuchâtel Xamax
futbol
20:45FC Dinamo Brest - Neman Grodno
futbol
21:00Rampla Juniors - Club Nacional de Football
futbol
21:30Bologna - Napoli
futbol
21:30Bologna - Napoli (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Deportes Antofagasta - Unión La Calera
futbol
22:00Benevento Calcio - A.S. Cittadella
futbol
22:00FC Barcelona - Valencia CF
futbol
22:30Chicago Fire Soccer Club - New York City FC
futbol
23:15AD Confianc - Náutico-PE
futbol
00:45Atlético Tucumán - Club Atlético Tigre
futbol
01:15Santa Cruz- - ABC-RN
futbol
02:00Vancouver Whitecaps FC - FC Dallas
futbol
02:30New İngiltere Revolution - D.C. United
futbol
02:30Cincinnati - New York Red Bulls
futbol
02:30Philadelphia Union - Portland Timbers
futbol
02:30Colo-Colo - Audax Italiano
futbol
03:00Minnesota United FC - Houston Dynamo
futbol
04:00Colorado Rapids - Columbus Crew
futbol
07:00Yokohama F. Marinos - Júbilo Iwata
futbol
08:00Urawa Red Diamonds - Sanfrecce Hiroshima
futbol
08:00Sagan Tosu - Kashima Antlers
futbol
09:00Vissel Kobe - Shonan Bellmare
futbol
09:00Nagoya Grampus - Matsumoto Yamaga F.C.
futbol
10:00Oita Trinita - Kawasaki Frontale
futbol
10:30Dalian Yifang - Shanghai Shenhua F.C.
futbol
11:30SK Vorwärts Steyr - Blau-Weiß Linz
futbol
11:30SV Ried - SK Avusturya Klagenfurt
futbol
12:30Guangzhou Evergrande F.C. - Shenzhen
futbol
14:35Shandong Luneng Taishan - Guangzhou R&F F.C.
futbol
14:35Shanghai Dongya F.C. - Beijing Guoan
futbol
15:30Royal Antwe - Sporting de
futbol
16:00Mjällby AIF - GAIS
futbol
16:00Torino F.C. - S.S. Lazio
futbol
16:00SK Slavia Prague - AC Sparta Prague
futbol
16:00Djurgårdens IF - Östersunds FK
futbol
16:00FK Baumit J - Slovan Liber
futbol
16:00Viktoria Plzen - Banik Ostrava
futbol
16:00Torino - Lazio (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Hatayspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00FC Vitebsk - FC Shakhtyor Salihorsk
futbol
17:00Charlton Athletic - Sunderland (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
18:00RZ Pellets - Sturm Graz
futbol
18:00LASK Linz - Austriya Wien
futbol
18:00Red Bull Salzburg - SKN St. Pölten
futbol
18:00Dun?rea C?l - Gaz Metan Me
futbol
18:30Trelleborgs FF - Östers IF
futbol
19:00Göztepe S.K. - MKE Ankaragücü
futbol
19:00Yeni Malatyaspor - Bursaspor
futbol
19:00Aarhus - Randers FC
futbol
19:00U.C. Sampdoria - Juventus F.C.
futbol
19:00Kayserispor - BB Erzurumspor
futbol
19:00Fenerbahçe S.K. - Antalyaspor
futbol
19:00USA (W) - Mexico (W)
futbol
19:00Göztepe - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:00Y.Malatyaspor - Bursaspor (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Kayserispor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Sampdoria - Juventus (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:30Deportes Iquique - Club Universidad de Şili
futbol
21:00Concordia C - Politehnica
futbol
21:00Racing Club de Montevideo - Danubio F.C.
futbol
21:00Osmanlıspor - Gazişehir FK (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:30Atalanta B.C. - U.S. Sassuolo Calcio
futbol
21:30Cagliari Calcio - Udinese Calcio
futbol
21:30Roma - Parma F.C.
futbol
21:30ACF Fiorentina - Genoa C.F.C.
futbol
21:30Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:30Inter - Empoli (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:30Cagliari - Udinese (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:30Roma - Parma (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Delfino Pescara 1936 - Hellas Verona F.C.
futbol
22:00C.D.P. Curicó Unido - C.D. Palestino
futbol
00:00C.A. Peñarol - C.A. Progreso
futbol
00:30Universidad - O'Higgins
futbol
01:00Sporting Kansas City - Seattle Sounders FC
futbol
02:30Toronto FC - San Jose Earthquakes
futbol
04:06Club León - Tigres de la UANL
futbol
18:00FC Voluntari - Hermannstadt
futbol
20:00Vasteras SK - Norrby IF
futbol
21:00FC Botoșani - FC Dinamo București
futbol
21:30Sakaryaspor - Karagümrük (TRT Spor HD)
futbol
22:00Chelsea - Arsenal (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Türkiye - Yunanistan (TRT Spor HD)
futbol
22:00Tottenham - Liverpool (beIN SPORTS HD 1)

Haberler

Galatasaray’ın Boluspor maçındaki kadrosu belirlendi

Galatasaray’ın Boluspor maçındaki kadrosu belirlendiGalatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı. Flor…

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde başarılı teknik direktor Fatih Terim’in eşliğinde basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleşen antrenmanda futbolcular, ısınma hareketleri sonrasında dar alanlarda gruplar şeklinde pas çalışması yaptığı bildirildi. Antrenmanın ana bölümü taktik çalışmalarıyla geçti. Sarı-kırmızılı ekip, antrenman sonrasında yarınki […]

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde başarılı teknik direktor Fatih Terim'in eşliğinde basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleşen antrenmanda futbolcular, ısınma hareketleri sonrasında dar alanlarda gruplar şeklinde pas çalışması yaptığı bildirildi. Antrenmanın ana bölümü taktik çalışmalarıyla geçti.

Sarı-kırmızılı ekip, antrenman sonrasında yarınki karşılaşma için kara yolu üzerinden Bolu'ya doğru yola çıktı.

Bolusporla oynanacak maçın Galatasaray tarafından kaleci Muslera ve Asya Kupası maçlarından dolayı Yuto Nagatomo kadroda yer almadı.

Galatasaray - Boluspor karşılaşmasında Galatasaray takımında aşağıdaki oyuncular yer alacak;

  • Mariano Filho
  • Maicon Roque
  • Ahmet Çalık
  • Selçuk İnan
  • Younes Belhanda
  • Sinan Gümüş
  • Batuhan Şen
  • İsmail Çipe
  • Martin Linnes
  • Ryan Donk
  • Badou Ndiaye
  • Ömer Bayram
  • Henry Onyekuru
  • Fernando Reges
  • Yunus Akgün
  • Atalay Babacan
  • Gökay Güney
  • Ozan Kabak
  • Celil Yüksel
  • Muğdat Çelik
  • Sofiane Feghouli