logo
tivibu SPOR HD
Paylaş:
16 Temmuz 2019 Salı 02:10:16
tenis
03:28Gojo, Borna - Sigouin, Ben
diğer
03:40Ivanic, Mih - Fan, Daniel
diğer
03:40Pochtarev, - Laotrakul, K
diğer
05:00Junhui Li/Y - Aaron Chia/W
diğer
05:00Tzu Ying Ta - Jia Min Yeo
diğer
05:40Chun Man Ta - Hoki, T/Naga
diğer
05:40Watanabe, Y - Adcock, C/Ad
diğer
06:20Shin Seung - Fruergaard,
diğer
06:20Intanon, Ra - Hartawan, Ru
diğer
07:00Vivian Hoo/ - Ponnappa, A/
diğer
07:00Kosetskaya, - Ongbamrungph
diğer
07:40Tien Chen C - Avihingsanon
diğer
08:25Matsumoto, - Honderich, R
diğer
08:25Yamaguchi, - Xuerui Li
diğer
09:10Chengkai Ha - Ching Yao Lu
diğer
09:10Jiting He/Q - Zijian Di/Ch
diğer
09:55Dan Lin - Ho-Shue, Jas
diğer
10:40Wangcharoen - Tsuneyama, K
diğer
10:40Jordan, P/O - Lamsfuss, M/
tenis
11:00Scott Griekspoor - Jesper De Jong
diğer
11:25Polii, G/Ra - Sakuramoto,
diğer
11:25Solgyu Choi - Angriawan, B
tenis
12:00Laaksonen, - Jarry, Nicol
tenis
12:00Maria, Tatj - Kiick, Allie
tenis
12:00Ludmilla Samsonova - Pauline Parmentier
tenis
12:00Stosur, Sam - Haas, Barbar
tenis
12:00Lestienne, - Ramos-Viñola
diğer
12:15Kititharaku - So Yeong Kim
diğer
12:15Ginting, An - Guangzu Lu
futbol
13:00Guangzhou R&F F.C. - Tianjin Teda
tenis
13:00Rune, Holge - Brouwer, Gij
diğer
13:05Momota, Ken - Liew, Daren
diğer
13:05Caljouw, Ma - Yuxiang Huan
diğer
13:55Gideon, M F - Inoue, T/Kan
tenis
14:00Cirstea, So - Cristian, Ja
tenis
14:30Adamczak/Han - Gumulya/Rompies
futbol
14:35Shanghai Shenhua F.C. - Henan Jianye F.C.
futbol
15:00Guangzhou Evergrande F.C. - Dalian Yifang
tenis
16:30Voegele, St - Buzarnescu,
futbol
17:30India - Syria
futbol
18:00FC Banants - FK Čukarički
tenis
18:00Ebden, Matt - Schnur, Bray
tenis
18:00Kudla, Deni - Klahn, Bradl
tenis
18:30Timea Bacsinszky - Jil Belen Teichmann
futbol
20:00Vasteras SK - Jönköpings Södra IF
futbol
21:20Dynamo Dresden - Paris Saint-Germain F.C.
futbol
21:45Red Star Belgrade - FK Sūduva Marijampolė
futbol
03:30La Equidad - Royal Pari
futbol
04:00ACF Fiorentina - Guadalajara
futbol
04:00Fiorentina - Guadalajara (TRT Spor HD)
futbol
14:35Shenzhen - Chongqing Lifan F.C.
futbol
14:35Shanghai SI - Hebei CFFC
futbol
14:35Shandong Luneng Taishan - Tianjin Tianhai
futbol
14:35Wuhan Zall F.C. - Jiangsu Sainty F.C.
futbol
14:35Beijing Guo - Beijing Renh
futbol
15:30Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
19:30Riga - Dundalk F.C.
futbol
20:30Ludogorets 1945 - Ferencvárosi TC
futbol
21:00CFR Cluj - Astana
futbol
22:00Tunus - Nijerya
futbol
02:00Atlanta United - Houston Dynamo
futbol
02:00New England - Vancouver Wh
futbol
03:00Chicago Fire Soccer Club - Columbus Crew
futbol
03:00Toronto FC - New York Red Bulls
futbol
03:30Independiente del Valle - Caracas
futbol
06:00Arsenal - FC Bayern Munich
futbol
06:00Arsenal - Bayern Münih (TRT Spor HD)
futbol
15:00FC Tobol Kostanay - Jeunesse Esch
futbol
17:30FC Kayrat - NK Široki Brijeg
futbol
18:00FK Ventspil - KS Teuta Dur
futbol
18:30FC Inter Turku - Brøndby IF
futbol
19:00RoPS - Aberdeen
futbol
19:30PFC Levski Sofia - MFK Ružomberok
futbol
20:00Apollon Lim - FK Kauno Zal
futbol
20:00Milsami Orh - FCSB
futbol
20:00VMFD Zalgiris Vilnius - Budapest Honvéd
futbol
20:00KS Cracovia - FK DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
20:00FC Vaduz - Breiðablik UBK
futbol
21:00HNK Hajduk Split - Gżira United F.C.
futbol
21:00FK Kukësi - Debreceni VSC
futbol
03:30Argentinos Juniors - Colon (S SPORT HD)
futbol
14:30Manchester Utd. - Inter (TRT Spor HD)
futbol
01:00Arsenal - Fiorentina (TRT Spor HD)
futbol
03:00Bayern Münih - Real Madrid (TRT Spor HD)
futbol
14:30Juventus - Tottenham (TRT Spor HD)
futbol
13:00Guangzhou R&F F.C. - Tianjin Teda
futbol
14:35Shanghai Shenhua F.C. - Henan Jianye F.C.
futbol
15:00Guangzhou Evergrande F.C. - Dalian Yifang
futbol
17:30India - Syria
futbol
18:00FC Banants - FK Čukarički
futbol
20:00Vasteras SK - Jönköpings Södra IF
futbol
21:20Dynamo Dresden - Paris Saint-Germain F.C.
futbol
21:45Red Star Belgrade - FK Sūduva Marijampolė
futbol
03:30La Equidad - Royal Pari
futbol
04:00ACF Fiorentina - Guadalajara
futbol
04:00Fiorentina - Guadalajara (TRT Spor HD)
futbol
14:35Shenzhen - Chongqing Lifan F.C.
futbol
14:35Shanghai SI - Hebei CFFC
futbol
14:35Shandong Luneng Taishan - Tianjin Tianhai
futbol
14:35Wuhan Zall F.C. - Jiangsu Sainty F.C.
futbol
14:35Beijing Guo - Beijing Renh
futbol
15:30Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
19:30Riga - Dundalk F.C.
futbol
20:30Ludogorets 1945 - Ferencvárosi TC
futbol
21:00CFR Cluj - Astana
futbol
22:00Tunus - Nijerya
futbol
02:00Atlanta United - Houston Dynamo
futbol
02:00New England - Vancouver Wh
futbol
03:00Chicago Fire Soccer Club - Columbus Crew
futbol
03:00Toronto FC - New York Red Bulls
futbol
03:30Independiente del Valle - Caracas
futbol
06:00Arsenal - FC Bayern Munich
futbol
06:00Arsenal - Bayern Münih (TRT Spor HD)
futbol
15:00FC Tobol Kostanay - Jeunesse Esch
futbol
17:30FC Kayrat - NK Široki Brijeg
futbol
18:00FK Ventspil - KS Teuta Dur
futbol
18:30FC Inter Turku - Brøndby IF
futbol
19:00RoPS - Aberdeen
futbol
19:30PFC Levski Sofia - MFK Ružomberok
futbol
20:00Apollon Lim - FK Kauno Zal
futbol
20:00Milsami Orh - FCSB
futbol
20:00VMFD Zalgiris Vilnius - Budapest Honvéd
futbol
20:00KS Cracovia - FK DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
20:00FC Vaduz - Breiðablik UBK
futbol
21:00HNK Hajduk Split - Gżira United F.C.
futbol
21:00FK Kukësi - Debreceni VSC
futbol
03:30Argentinos Juniors - Colon (S SPORT HD)
futbol
14:30Manchester Utd. - Inter (TRT Spor HD)
futbol
01:00Arsenal - Fiorentina (TRT Spor HD)
futbol
03:00Bayern Münih - Real Madrid (TRT Spor HD)
futbol
14:30Juventus - Tottenham (TRT Spor HD)

Haberler

Galatasaray’ın Boluspor maçındaki kadrosu belirlendi

Galatasaray’ın Boluspor maçındaki kadrosu belirlendiGalatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı. Flor…

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde başarılı teknik direktor Fatih Terim’in eşliğinde basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleşen antrenmanda futbolcular, ısınma hareketleri sonrasında dar alanlarda gruplar şeklinde pas çalışması yaptığı bildirildi. Antrenmanın ana bölümü taktik çalışmalarıyla geçti. Sarı-kırmızılı ekip, antrenman sonrasında yarınki […]

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde başarılı teknik direktor Fatih Terim'in eşliğinde basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleşen antrenmanda futbolcular, ısınma hareketleri sonrasında dar alanlarda gruplar şeklinde pas çalışması yaptığı bildirildi. Antrenmanın ana bölümü taktik çalışmalarıyla geçti.

Sarı-kırmızılı ekip, antrenman sonrasında yarınki karşılaşma için kara yolu üzerinden Bolu'ya doğru yola çıktı.

Bolusporla oynanacak maçın Galatasaray tarafından kaleci Muslera ve Asya Kupası maçlarından dolayı Yuto Nagatomo kadroda yer almadı.

Galatasaray - Boluspor karşılaşmasında Galatasaray takımında aşağıdaki oyuncular yer alacak;

  • Mariano Filho
  • Maicon Roque
  • Ahmet Çalık
  • Selçuk İnan
  • Younes Belhanda
  • Sinan Gümüş
  • Batuhan Şen
  • İsmail Çipe
  • Martin Linnes
  • Ryan Donk
  • Badou Ndiaye
  • Ömer Bayram
  • Henry Onyekuru
  • Fernando Reges
  • Yunus Akgün
  • Atalay Babacan
  • Gökay Güney
  • Ozan Kabak
  • Celil Yüksel
  • Muğdat Çelik
  • Sofiane Feghouli