logo
Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
Paylaş:
25 Ağustos 2019 Pazar 04:58:37
futbol
04:00L.D. Alajuelense - Santos de GuápilesCanlı
futbol
04:00CD Walter Ferreti - Real Estelí F.C.Canlı
futbol
04:00Deportes Copiapo - Deportes TemucoCanlı
futbol
03:45San Francisco F.C. - AF Sporting San MiguelitoCanlı
futbol
03:45Alianza Lima - Academia Deportiva CantolaoCanlı
futbol
03:45Oklahoma City Energy FC - Austin BoldCanlı
diğer
03:42Tomorrows Ice U16 - New Jersey Rockets U16Canlı
diğer
03:40Montgomery Blue Devils U16 - Igloo Jaguars U16Canlı
futbol
03:30Rio Grande Valley - El Paso LocomotiveCanlı
futbol
03:30San Antonio Texas - New Mexico UnitedCanlı
futbol
03:30Millonarios Fútbol Club - Deportivo CaliCanlı
futbol
03:30C.D.P. Curicó Unido - Audax ItalianoCanlı
futbol
03:30Barcelona Sporting Club - America de QuitoCanlı
basketbol
03:30Formosa - Santa FeCanlı
futbol
03:00Forward Madison - Richmond KickersCanlı
futbol
03:00Swope Park Rangers - FC New York Red Bulls IICanlı
futbol
03:00Nashville FC - Charleston BatteryCanlı
basketbol
03:00Brumas Jinotega - Indigenas MatagalpaCanlı
basketbol
03:00CEB Puerto Montt - Las AnimasCanlı
futbol
02:45Cruz Azul - Puebla F.C.Canlı
futbol
02:45C.F. Pachuca - CA AtlasCanlı
futbol
02:30Chattanooga FC - Michigan StarsCanlı
futbol
05:00Real Salt Lake - Colorado Rapids
futbol
05:00San Jose Earthquakes - Vancouver Whitecaps FC
futbol
05:00Orange County Blues - Real Monarchs SLC
futbol
05:00Club Xelajú MC - Deportivo Sanarate
futbol
05:00Dorados de Sinaloa - Venados
futbol
05:00Napa Valley 1839 - Detroit City FC
futbol
05:00Belmopan Bandits - Wagiya
tenis
05:00Haruka Kaji - Akiko Omae
diğer
05:05Reno Aces - Salt Lake Bees
diğer
05:05Tacoma Rainiers - Las Vegas Aviators
futbol
05:05Tigres de la UANL - Club América
futbol
05:30Las Vegas Lights - Portland Timbers II
futbol
05:30Fresno - Colorado Springs Switchbacks
futbol
05:30Port Melbourne Sharks SC U20 - Dandenong City U20
futbol
05:30Bentleigh Greens U20 - Avondale Heights FutbolClub U20
futbol
05:30Oakleigh Cannons FC U20 - Green Gully SC U20
futbol
05:30South Melbourne FC U20 - Heidelberg United FC U20
futbol
05:30Dandenong Thunder SC U20 - Melbourne Knights FC U20
futbol
05:30Hume City FC U20 - Kingston City FC U20
futbol
05:30Altona Magic U20 - Pascoe Vale SC U20
futbol
05:30Tucson - Orlando City II
tenis
05:30Dusty Boyer - Jumpei Yamasaki
diğer
05:35Toros de Tijuana - Sultanes de Monterrey
futbol
05:40Lambton Jaffas U20 - Edgeworth Eagles U20
futbol
05:40Valentine Phoenix U20 - Hamilton Olympic Warriors U20
futbol
05:40Broadmeadow Magic U20 - Charlestown City Blues U20
futbol
06:00Suva F.C. - Rewa
diğer
07:00Bangkok - Cancun
diğer
07:00Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon-Ham Fighters
futbol
07:00Sunshine Coast U20 - Moreton Bay Jets U20
futbol
07:00South Hobart - Riverside Olympic
tenis
07:00Seong Chan Hong - Dayne Kelly
futbol
07:30Weston Workers Bears - Lake Maquarie
futbol
07:30Broadmeadow Magic - Charlestown City Blues FC
futbol
07:30Lambton Jaffas FC - Edgeworth Eagles
futbol
07:30Maitland - Newcastle Jets U21
futbol
07:30Valentine Phoenix - Hamilton Olympic Warriors
tenis
07:30Oleg Migachev - Vladimir Tsirkin
diğer
08:00PLDT - San Sebastian Golden Stags
diğer
08:00Chunichi Dragons - Hiroshima Toyo Carp
diğer
08:00Yomiuri Giants - Yokohama DeNA BayStars
futbol
08:00Altona Magic SC - Pascoe Vale SC
futbol
08:00Hume City FC - Kingston City FC
futbol
08:00Melbourne Victory FC U21 - North Geelong Warriors FC
futbol
08:00Dandenong Thunder - Melbourne Knights
futbol
08:00Oakleigh Cannons - Green Gully SC
futbol
08:00South Melbourne - Heidelberg United
futbol
08:00Port Melbourne Sharks - Dandenong City Soccer Club
futbol
08:00Bentleigh Greens - Avondale Heights FutbolClub
futbol
08:00Rydalmere Lions - Bankstown Berries FC
futbol
08:00Bonnyrigg White Eagles - Saint George City
futbol
08:00Hills Brumbies F.C. - Macarthur Rams FutbolClub
futbol
08:00North Shore Mariners - Spirit
futbol
08:00Mounties Wanderers FC - Western Sydney Wanderers FC U21
futbol
08:00St. George Saints - Blacktown Spartans FC
futbol
08:00Northem Tigers - Central Coast Mariners Academy U21
futbol
08:15Box Hill United - Murray United FutbolClub
diğer
08:30Long An U20 - Ha Tinh U20
futbol
09:00Sunshine Coast F.C. - Moreton Bay United FC
futbol
09:00Verspah Oita - FC Osaka
futbol
09:00FC Maruyasu Okazaki - Veertien Mie
futbol
09:00MIO Biwako Shiga - Reinmeer Aomori
futbol
09:00Suzuka Unlimited - Yokogawa Musashino F.C.
basketbol
09:00Japonya - Tunus
basketbol
09:00Güney Kore - Çek Cumhuriyeti
basketbol
09:00Speed Hunters - Penang Horng Tat Motorpart
tenis
09:00Boris Boronin - Vitaly Bainev
diğer
09:30Ratchaburi - Hon Kaen
diğer
10:00UST Growling Tigers - Arellano University Chiefs
futbol
10:00SKA-Khabarovsk - FC Torpedo Armavir
futbol
10:00PSM Makassar U20 - Kalteng Putra U20
basketbol
10:00Türkiye - Venezuela
tenis
10:00Alessandro Bega - Marat Deviatiarov
diğer
11:00Saitama Seibu Lions - Tohoku Rakuten Golden Eagles
diğer
11:00Chiba Lotte Marines - Fukuoka SoftBank Hawks
diğer
11:00Samsung Lions - Kiwoom Heroes
diğer
11:00Hanwha Eagles - Doosan Bears
diğer
11:00LG Twins - KT Wiz
diğer
11:00SK Wyverns - KIA Tigers
futbol
11:00Brisbane Olympic United SSC - Brisbane Roar FC U21
futbol
11:00Highlands Park II - Polokwane City F.C. II
futbol
11:00Fútbol Alcobendas Sport - AD Alcorcón II
futbol
11:00PSM Kota Madiun - Bumi Wali
futbol
11:00Persitas Tasikmalaya - Perses Sumedang
futbol
11:00Taicheng Lions - Ntus
futbol
11:00Persip Pekalongan - Persipa Pati
futbol
11:00Kalteng Putra FC - Bhayangkara United
futbol
11:00Xian Daxing Chongde - Shenyang Urban
futbol
11:00Pribram II - Motorlet Praha
futbol
11:00Mladost Lucani U19 - International Belgrade U19
basketbol
11:00Knight Fury - Firehorse
tenis
11:00Artem Dubrivnyy - Ivan Liutarevich
tenis
11:00Elina Avanesyan - Amina Anshba
tenis
11:00Andrea Collarini - Carlos Taberner
futbol
11:15Viktoria Zizkov - FK Varnsdorf
futbol
11:15Meteor Prague VIII - Louny
futbol
11:15TVD Slavicin - 1. FC Viktorie Přerov
futbol
11:15Petrin Plzen - Tatran Sedlcany
futbol
11:15FC Slovan Liberec II - Teplice II
futbol
11:15Chlumec NC - Bohemians 1905 II
futbol
11:15Hradec Kralove II - Prepere
futbol
11:15Pardubice II - TJ Sokol Živanice
futbol
11:15SK Sigma Olomouc II - ČSK Uherský Brod
futbol
11:15FK Admira Prague - FC Viktoria Plzeň II
futbol
11:15SR Fach Donaufeld - Donau Wien
futbol
11:30Austria Klagenfurt - Blau-Weiß Linz
futbol
11:30MFK Ruzomberok II - FK Slavoj Trebišov
futbol
11:30FC ŠTK 1914 Šamorín - Partizán Bardejov
futbol
11:30Persesa Sampang - Suryanaga Connection
futbol
11:30WAF Brigittenau - Favoritner AC
futbol
11:30TTBD Phu Dong - Binh Phuoc
futbol
11:30Poprad II - MFK Snina
futbol
11:30FC Spartak Trnava II - KFC Kalna nad Hronom
futbol
11:301. FC Karlovy Vary - MAS Taborsko
futbol
11:30FC Fastav Zlín II - MFK Vyskov
futbol
11:30SD Videm - Sampinon
futbol
11:30Angkor Tiger - Naga World
futbol
11:30Electricite du Cambodge - Police Commissariat
futbol
11:30Kampong Cham - Asia Europe University FC
basketbol
11:30Litvanya - Angola
tenis
11:30Andreea Prisacariu - Aurora Zantedeschi
tenis
11:30Tomas Martin Etcheverry - Mathias Zukas
futbol
11:45Ultimate Kuala Lumpur - Protap
futbol
11:45Penjara - Kuching FA
futbol
11:45Syarikat Air Melaka Berhad - Tun Razak
diğer
12:00Prince Finance - Sensei
diğer
12:00NCBA Wildcats - Emilio Aguinaldo College Generals
diğer
12:00Tokyo Yakult Swallows - Hanshin Tigers
diğer
12:00Beyaz Rusya U19 - Küba U19
diğer
12:00Lotte Giants - NC Dinos
diğer
12:00AlmanyaU19 - Meksika U19
futbol
12:00F.C. Gifu - Kashiwa Reysol
futbol
12:00Extremadura II - AD Llerenense
futbol
12:00Vientiane Capital - Lao Police Club II
futbol
12:00Master 7 II - BEARS LAO
futbol
12:00Young Elephants II - Lao Army II
futbol
12:00SCF Minerva - Lorca Deportiva
futbol
12:00Internacional de Madrid - Celta De Vigo II
futbol
12:00FC Schalke 04 U19 - Bayer 04 Leverkusen U19
futbol
12:00SV Werder Bremen U19 - Hertha BSC U19
futbol
12:001. FC Union Berlin U19 - Holstein Kiel U19
futbol
12:00TSG 1899 Hoffenheim U19 - FC Bayern Munich U19
futbol
12:00VfL Bochum U19 - Wuppertaler SV U19
futbol
12:00Borussia Dortmund U19 - Arminia Bielefeld U19
futbol
12:00Fortuna Düsseldorf U19 - Borussia Mönchengladbach U19
futbol
12:00Alemannia Aachen U19 - 1 FC Cologne U19
futbol
12:00Rot-Weiß Oberhausen U19 - MSV Duisburg U19
futbol
12:00Binh Dinh F.C. - XSKT Can Tho F.C.
futbol
12:00Yadanarbon U21 - Sagaing United U21
futbol
12:00Hantharwady United U21 - Zwekapin United U21
futbol
12:00AS Saint-Étienne U19 - Colomiers U19
futbol
12:00Fico Tay Ninh - TDCS Dong Thap F.C.
futbol
12:00MOL Vidi II - Érdi VSE
futbol
12:00Pogoń Szczecin II - Swit Skolwin
futbol
12:00Puskás Akadémia II - Mosonmagyarovari TE
futbol
12:00Reipas Lahti U20 - Ilves Tampere U20
futbol
12:00Elche CF Ilicitano - Atzeneta
futbol
12:00Napredak U19 - OFK Belgrade U19
futbol
12:00FK Radnički Niš U19 - Trayal Krusevac U19
futbol
12:00FK Vojvodina U19 - Spartak Subotica U19
tenis
12:00Lucas Poullain - Antoine Escoffier
tenis
12:00Oscar Jose Gutierrez - Orlando Luz
tenis
12:00Vaclav Safranek - Diego Hidalgo
tenis
12:00Juan Manuel Cerundolo - Patrik Niklas-Salminen
futbol
12:15CD Santurtzi - CD Lagun Onak
diğer
12:30Tp Ho Chi Minh U20 - Sanest Khanh Hoa U20
futbol
12:30Coria CF - CD Rota
futbol
12:30San Juan de Mozarrifar - S. D. Tarazona
futbol
12:30Córdoba CF II - UD Los Barrios
futbol
12:30Real Betis II - CD San Roque de Lepe
futbol
12:30CF Trival Valderas - San Fernando de Henares
futbol
12:30CF San Rafael - Santa Catalina Atletico
futbol
12:30Real Zaragoza II - CD Binéfar
futbol
12:30RSD Alcalá - Club Deportivo Artístico Navalcarnero
tenis
12:30Andrej Martin - Dmitry Popko
futbol
12:45CD Siete Villas - Racing de Santander II
futbol
12:45Avondale United - Carrigaline United
futbol
13:00Lyngby Boldklub - Randers FC
futbol
13:00Ardmore Rovers - Hartstown Huntstown
futbol
13:00Ehime F.C. - Omiya Ardija
futbol
13:00Fagiano Okayama - F.C. Machida Zelvia
futbol
13:00Jeju United FC - FC Seoul
futbol
13:00Pohang Steelers - Incheon United F.C.
futbol
13:00Kilnamanagh - Leixlip United
futbol
13:00Hoang Anh Gia Lai F.C. - SHB Da Nang F.C.
futbol
13:00Song Lam Nghe An F.C. - Ho Chi Minh City F.C.
futbol
13:00CD Vallobin - SD Navarro
futbol
13:00Atlético de Pinto - Rayo Vallecano II
futbol
13:00AmaZulu II - Bloemfontein Celtic II
futbol
13:00Kaizer Chiefs II - Mamelodi Sundowns F.C. II
futbol
13:00Sevilla FC III - CD Pozoblanco
futbol
13:00CP Olivenza - CD Diocesano
futbol
13:00Berceo - Casalarreina CF
futbol
13:00SD Ejea - Orihuela CF
futbol
13:00UD San Sebastián de los Reyes - Racing de Ferrol
futbol
13:00Deportivo Alavés B - UD Logroñés
futbol
13:00Lealtad - SD Lenense
futbol
13:00DAV Santa Ana - AD Parla
futbol
13:00SCR Peña Deportiva - Real Oviedo II
futbol
13:00UP Langreo - CD Atlético Baleares
futbol
13:00Las Rosas - Real Madrid C.F. II
futbol
13:00CP Cacereño - Aceuchal
futbol
13:00RCD Espanyol II - Andorra CF
futbol
13:00UD Melilla - Getafe CF II
futbol
13:00Norild - Ready
futbol
13:00FC Augsburg U19 - Ingolstadt 04 U19
futbol
13:001. FC Magdeburg U19 - FC St. Pauli U19
futbol
13:00Hannover 96 U19 - RB Leipzig U19
futbol
13:00Oliveira do Hospital - Praiense
futbol
13:00Ballerup-Skovlunde Fodbold - Ledøje-Smørum Fodbold
futbol
13:00Bluebell United F.C. - Cherry Orchard
futbol
13:00Firhouse Clover - Glebe North FutbolClub
futbol
13:00Śląsk Wrocław II - Zagłębie II Lubin
futbol
13:00Legia Warsaw II - Unia Skierniewice
futbol
13:00Bangor GG - Newbridge Town
futbol
13:00C.D. Mostoles - AD Torrejón CF
basketbol
13:00Saigon Heat - Ho Chi Minh City Wings
basketbol
13:00Westports Malaysia Dragons - Perak Wilma
futbol
13:15RKC Waalwijk - ADO Den Haag
futbol
13:15S.C. Farense - F.C. Porto II
futbol
13:30CE Felanitx - SD Portmany
futbol
14:00Swansea City - Birmingham City
futbol
14:00IK Frej Taby - Degerfors IF
futbol
14:00SV Waldhof Mannheim - MSV Duisburg
futbol
14:00FC Chertanovo Moskova - FC Tom Tomsk
futbol
14:00Ratchaburi F.C. - Chai Nat
futbol
14:00SCG Muangthong United FC - Suphanburi F.C.
futbol
14:00Marino - Buzanada
futbol
14:00UD Las Palmas II - UD Ibiza
futbol
14:00FC Energie Cottbus U19 - Dynamo Dresden U19
futbol
14:00SC Preußen Münster U19 - FC Viktoria Köln U19
futbol
14:00Busan IPark - FC Anyang
futbol
14:00Eintracht Frankfurt U19 - VfB Stuttgart U19
futbol
14:00Tayvan Power Company - Ming Chuan University FC
futbol
14:00Persela Lamongan - PS TIRA
futbol
14:00Bali United U20 - Persebaya Surabaya U20
futbol
14:00Udon Thani F.C. - Siam Navy
futbol
14:00Ranong F.C. - Nakhon Si United
futbol
14:00Trang - Royal Thai Army
futbol
14:001. FC Kaiserslautern U19 - SC Freiburg U19
futbol
14:00Atlantis U20 - SJK U20
futbol
14:00FC İrtiş Omsk - FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk
futbol
14:00Atletico Tacoronte - Tamaraceite
futbol
14:00Thai Honda F.C. - Bangkok Glass
futbol
14:00Swansea - Birmingham (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
14:00PEA - Mono Warriors
tenis
14:00Ilgar Akchurin - Svyatoslav Knyazev
futbol
14:05Górnik Łęczna - GKS Katowice
futbol
14:15St. Mirren - Rangers
futbol
14:15AD Unión Adarve - CF Pozuelo de Alarcón
futbol
14:301. FC Nuremberg - VfL Osnabrück
futbol
14:301. FC Heidenheim - SV Sandhausen
futbol
14:30Karlsruher SC - Hamburger SV
futbol
14:30Syrianska IF Kerburan - Vaksala SK
futbol
14:30FC Dynamo Barnaul - Yer: Novosibirsk
basketbol
14:30Çin - Dominik Cumhuriyeti
futbol
14:45Hvidovre IF - Roskilde
diğer
15:00Arjantin U19 - Japonya U19
diğer
15:00Kolombiya U19 - Bulgaristan U19
futbol
15:00Esbjerg fB - Silkeborg IF
futbol
15:00SpVgg Unterhaching - Hallescher FC
futbol
15:00HB Køge - Fremad Amager
futbol
15:00FC Fredericia - Kolding IF
futbol
15:00Ringkøbing - Vejgaard Boldspilklub
futbol
15:00Chiangmai FC - Nakhon Ratchasima F.C.
futbol
15:00Chonburi F.C. - Chiangrai United F.C.
futbol
15:00Niendorfer TSV - SC Concordia von 1907
futbol
15:00SV Rugenbergen - SC Victoria Hamburg
futbol
15:00SV Todesfelde - TSV Kropp
futbol
15:00Lok Stendal - Ludwigsfelder FC
futbol
15:00FC Strausberg - F.C. Hertha 03 Zehlendorf
futbol
15:00FSV 63 Luckenwalde - International Leipzig
futbol
15:00FSV Wacker 90 Nordhausen II - TV Askania Bernburg
futbol
15:00Bergnäsets AIK - Gimonas Umea
futbol
15:00Lulea SK - Morön BK
futbol
15:00Notvikens IK - Kiruna FF
futbol
15:00Umea Akademi - Anundsjö IF
futbol
15:00FK Dainava Alytus - Pakruojis
futbol
15:00Lampang - Sisaket F.C.
futbol
15:00Rynninge IK - Vasalunds IF
futbol
15:00Paide Linnameeskond - Maardu Linnameeskond
futbol
15:00FSV Martinroda - FC Einheit Rudolstadt
futbol
15:00TSV Buchholz 08 - USC Paloma Hamburg
futbol
15:00Trabzonspor U19 - Yeni Malatyaspor U19
futbol
15:00Soccer Club Kuopio Futis-98 - FC Vaajakoski
futbol
15:00SC Tasmania Berlin - Greifswalder SV 04
futbol
15:00Altonaer FC von 1893 - SV Havelse
futbol
15:00Dnipro-1 U21 - Lviv U21
futbol
15:001. FSV Mainz 05 II - TSG 1899 Hoffenheim II
futbol
15:00SC Freiburg II - TSV Steinbach
futbol
15:00Leningradets - FC Murom
futbol
15:00Espoo U20 - VJS Vantaa U20
futbol
15:00Khon Kaen United - Kamphaeng Phet
futbol
15:00Samut Sakhon F.C. - KhonKaen FC
futbol
15:00Raasiku FC Joker 1993 - Flora Tallinn U19
basketbol
15:00Mackenzie - Laranja Mecanica
basketbol
15:00Green Eagles - Lusaka Looters
tenis
15:00Benjamin Bonzi - Daniel Masur
futbol
15:30FC Utrecht - VVV-Venlo
futbol
15:30Teutonia 05 Ottensen - Bramfelder
futbol
15:30FC Universitatea Cluj - FC Gloria Buzău
futbol
15:45Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
futbol
16:00Astana - FC Taraz
futbol
16:00Kaysar - Jetısu FK
futbol
16:00Baroka F.C. - Bloemfontein Celtic
futbol
16:00Stellenbosch - Maritzburg United F.C.
futbol
16:00F.C. Pro Vercelli 1892 - U.S. Pianese A.S.D
futbol
16:00A.C. Siena - Olbia Calcio
futbol
16:00U.S. Pistoiese - U.C. AlbinoLeffe
futbol
16:00JDR Stars - Real Kings
futbol
16:00Vejle Boldklub - Skive IK
futbol
16:00Viborg FF - Nykøbing FC
futbol
16:00A.S. Avellino 1912 - Calcio Catania
futbol
16:00A.S.D. Union ArzignanoChiampo - Piacenza Calcio 1919
futbol
16:00Vis Pesaro - F.C. Südtirol
futbol
16:00Carpi F.C. 1909 - A.C. Cesena
futbol
16:00Mbombela United - Ajax Cape Town F.C.
futbol
16:00HamKam - Notodden FK
futbol
16:00FC Hürth - FC Hennef 05
futbol
16:00Rot-Weiss Walldorf - VfB Ginsheim
futbol
16:001. FC Bocholt - SpVg Schonnebeck
futbol
16:00FC Kray - SSVg Velbert
futbol
16:00SpVgg 04 Ratingen - SC Union Nettetal
futbol
16:00Velbert - SV Straelen
futbol
16:00Schwarz-Weiß Essen - Niederwenigern
futbol
16:00Meerbusch - Sportfreunde Baumberg
futbol
16:00VfB 03 Hilden - 1. FC Kleve
futbol
16:00Union Tornesch - Hamm United
futbol
16:00FC Eintracht Northeim - Kickers Emden
futbol
16:00Heeslinger - MTV Wolfenbuttel
futbol
16:00TB Uphusen - HSC BW Schwalbe Tundern
futbol
16:00TuS Bersenbruck - Eintracht Celle
futbol
16:00SV Preussen 09 Reinfeld - TSV Bordesholm
futbol
16:00Hammer SpVg - TuS Ennepetal
futbol
16:00Rot Weiss Ahlen - SV Westfalia Rhynern
futbol
16:00RSV Meinerzhagen - SC Wiedenbrück 2000
futbol
16:00SV Schermbeck - Preussen Munster II
futbol
16:00TuS Erndtebrück - 1. Kaan-Marienborn
futbol
16:00Örebro Syrianska IF - Vänersborgs IF
futbol
16:00Trollhattans BoIS - Skoftebyns IF
futbol
16:00FC turs U19 - Châteauroux U19
futbol
16:00Monaco U19 - Istres U19
futbol
16:00Paris Saint-Germain F.C. U19 - Feignies U19
futbol
16:00Grobina - Super Nova
futbol
16:00NFK Minsk - FC Lida
futbol
16:00Gor Mahia F.C. - Aigle Noir
futbol
16:00Vilnius - Dziugas Telsiai
futbol
16:00Dynamos F.C. - Chicken Inn F.C.
futbol
16:00Highlanders F.C. - Harare City F.C.
futbol
16:00FT Braunschweig - SC Spelle-Venhaus
futbol
16:00SV 07 Elversberg II - Dudenhofen
futbol
16:00Sportfreunde Siegen - FC Eintracht Rheine
futbol
16:00Paderborn 07 II - FC Gütersloh 2000
futbol
16:00TSG Sprockhövel - ASC 09 Dortmund
futbol
16:00Nomme United - JK Nõmme Kalju II
futbol
16:00CD Costa do Sol - Liga Muculmana
futbol
16:00Shirak F.C. - FC Pyunik
futbol
16:00FK Jelgava - BFC Daugavpils
futbol
16:00UiTM FC - Petaling Jaya City
futbol
16:00Longford Town U19 - St Patrick's Athletic U19
futbol
16:00Shamrock Rovers U19 - Waterford United U19
futbol
16:00Crumlin United F.C. - Lucan United
futbol
16:00Stabaek II (Bekkestua) - SK Herd
futbol
16:00Jazz U20 - TPV U20
futbol
16:00Akropolis IF - IF Sylvia Norrköping
futbol
16:00Assyriska Turabdin IK - Oskarshamns AIK
futbol
16:00FC Gagra - Shevardeni-1906 Tbilisi
futbol
16:00Eckernförder SV - PSV Union Neumünster
futbol
16:00Borussia Hildesheim - Lupo Martini Wolfsburg
futbol
16:00Borussia Freialdenhoven - DJK Blau-Weiss Friesdorf
futbol
16:00TuRU Düsseldorf - Cronenberger SC
futbol
16:00Valenciennes U19 - Le Havre U19
futbol
16:00Evreux 27 U19 - Lille U19
futbol
16:00HSC Hannover - SV Werder Bremen II
futbol
16:00Lüneburger SK Hansa - SSV Jeddeloh
futbol
16:00Amiens SC U19 - Orléans U19
futbol
16:00Alta IF - Asker Fotball
futbol
16:00FK Senja - Oppsal IF
futbol
16:00Clube Desportivo Cerveira - Camara de Lobos
futbol
16:00BSC Hastedt - SV Hemelingen
futbol
16:00KF Fjardabyggd - Íþróttafélag Reykjavíkur
futbol
16:00Fernandopolis Futebol Clube - Guarulhos SP
futbol
16:00Evesham United F.C. - Harefield United
futbol
16:00Flamengo SP - Sociedade Esportiva Itapirense
futbol
16:00Associação Atlética Francana - Catanduva
futbol
16:00Vendée Poiré sur Vie FutbolU19 - Metz U19
futbol
16:00Toulon, 19 yaş altı - Montpellier HSC U19
futbol
16:00US TORCY Val Maubuee U19 - Dijon FCO U19
futbol
16:00Sligo Rovers U19 - Dundalk U19
futbol
16:00Radunia Stezyca - KP Chemik Police
futbol
16:00Montceau Bourgogne U19 - Strasbourg U19
futbol
16:00Nantes U19 - Stade Lavallois U19
futbol
16:00Bournemouth - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
16:00Falcons Uganda - Pemba Warriors
futbol
16:00A.F.C. Bournemouth - Manchester City
futbol
16:00IFK Norrköping - Helsingborgs IF
futbol
16:00AFC Eskilstuna - BK Häcken
futbol
16:00Östersunds FK - AIK Fotboll
futbol
16:00AS Monaco FC - FC Nîmes Olympique
futbol
16:00Mjällby AIF - Dalkurd FF
futbol
16:00Östers IF - Örgryte IS
futbol
16:00Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
16:00Górnik Zabrze - Korona Kielce
futbol
16:00FC Neftekhimik Nizhnekamsk - FC Krasnodar II
futbol
16:15SpVg Frechen 20 - Wegberg-Beeck
futbol
16:15Siegburger SV 04 - Spvg Wesseling-Urfeld 19/46 e.V.
futbol
16:15SC Westfalia Herne - Holzwickeder
diğer
16:30The Cong U20 - Trang An Ninh Binh U20
futbol
16:30RasenBallsport Leipzig - Eintracht Frankfurt
futbol
16:30PFC CSKA Moskova - Akhmat
futbol
16:30Verona - Kilbarrack United FC
futbol
16:30SFl Bremerhaven - FC Union 60 Bremen
futbol
16:30Fortuna Koln II - Vichttal
futbol
16:30Badak Lampung - Persib Bandung
futbol
16:30Wayside Celtic - St. Mochta's FC
futbol
16:30SV Deutz 05 - Pesch 1956
futbol
16:30FC Ararat Tallinn - Jogeva Wolves
futbol
16:30Sokol Hostoun - FK TJ Štěchovice
futbol
16:45Torpedo-BelAZ Zhodino - FC Gorodeya
futbol
17:00Ümraniyespor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:30Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
19:00Udinese - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:15Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Menemenspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Galatasaray - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Roma - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Adanaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Gazişehir FK - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00İstanbulspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Inter - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Guingamp - Valenciennes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Montpellier - Lyon (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Lille - St.Etienne (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Nice - Marsilya (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Trabzonspor - AEK (TRT Spor HD)
futbol
20:00Osmanlıspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Kayserispor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Kasımpaşa - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:30Southampton - Manchester Utd. (S SPORT HD)
futbol
17:00Leicester - Bournemouth (TRT Spor HD)
futbol
17:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:15Konyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15BB Erzurumspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Burnley - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
21:00Toulouse - Amiens (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Beşiktaş - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Göztepe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Akhisarspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Altay - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Reims - Lille (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:00Strasbourg - Monaco (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Arsenal - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
19:15Gençlerbirliği - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Sivasspor - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Giresunspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:15Karagümrük - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:45Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Y.Malatyaspor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Eskişehirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Adana Demirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
04:00L.D. Alajuelense - Santos de GuápilesCanlı
futbol
04:00CD Walter Ferreti - Real Estelí F.C.Canlı
futbol
04:00Deportes Copiapo - Deportes TemucoCanlı
futbol
03:45San Francisco F.C. - AF Sporting San MiguelitoCanlı
futbol
03:45Alianza Lima - Academia Deportiva CantolaoCanlı
futbol
03:45Oklahoma City Energy FC - Austin BoldCanlı
futbol
03:30Rio Grande Valley - El Paso LocomotiveCanlı
futbol
03:30San Antonio Texas - New Mexico UnitedCanlı
futbol
03:30Millonarios Fútbol Club - Deportivo CaliCanlı
futbol
03:30C.D.P. Curicó Unido - Audax ItalianoCanlı
futbol
03:30Barcelona Sporting Club - America de QuitoCanlı
futbol
03:00Forward Madison - Richmond KickersCanlı
futbol
03:00Swope Park Rangers - FC New York Red Bulls IICanlı
futbol
03:00Nashville FC - Charleston BatteryCanlı
futbol
02:45Cruz Azul - Puebla F.C.Canlı
futbol
02:45C.F. Pachuca - CA AtlasCanlı
futbol
02:30Chattanooga FC - Michigan StarsCanlı
futbol
05:00Real Salt Lake - Colorado Rapids
futbol
05:00San Jose Earthquakes - Vancouver Whitecaps FC
futbol
05:00Orange County Blues - Real Monarchs SLC
futbol
05:00Club Xelajú MC - Deportivo Sanarate
futbol
05:00Dorados de Sinaloa - Venados
futbol
05:00Napa Valley 1839 - Detroit City FC
futbol
05:00Belmopan Bandits - Wagiya
futbol
05:05Tigres de la UANL - Club América
futbol
05:30Las Vegas Lights - Portland Timbers II
futbol
05:30Fresno - Colorado Springs Switchbacks
futbol
05:30Port Melbourne Sharks SC U20 - Dandenong City U20
futbol
05:30Bentleigh Greens U20 - Avondale Heights FutbolClub U20
futbol
05:30Oakleigh Cannons FC U20 - Green Gully SC U20
futbol
05:30South Melbourne FC U20 - Heidelberg United FC U20
futbol
05:30Dandenong Thunder SC U20 - Melbourne Knights FC U20
futbol
05:30Hume City FC U20 - Kingston City FC U20
futbol
05:30Altona Magic U20 - Pascoe Vale SC U20
futbol
05:30Tucson - Orlando City II
futbol
05:40Lambton Jaffas U20 - Edgeworth Eagles U20
futbol
05:40Valentine Phoenix U20 - Hamilton Olympic Warriors U20
futbol
05:40Broadmeadow Magic U20 - Charlestown City Blues U20
futbol
06:00Suva F.C. - Rewa
futbol
07:00Sunshine Coast U20 - Moreton Bay Jets U20
futbol
07:00South Hobart - Riverside Olympic
futbol
07:30Weston Workers Bears - Lake Maquarie
futbol
07:30Broadmeadow Magic - Charlestown City Blues FC
futbol
07:30Lambton Jaffas FC - Edgeworth Eagles
futbol
07:30Maitland - Newcastle Jets U21
futbol
07:30Valentine Phoenix - Hamilton Olympic Warriors
futbol
08:00Altona Magic SC - Pascoe Vale SC
futbol
08:00Hume City FC - Kingston City FC
futbol
08:00Melbourne Victory FC U21 - North Geelong Warriors FC
futbol
08:00Dandenong Thunder - Melbourne Knights
futbol
08:00Oakleigh Cannons - Green Gully SC
futbol
08:00South Melbourne - Heidelberg United
futbol
08:00Port Melbourne Sharks - Dandenong City Soccer Club
futbol
08:00Bentleigh Greens - Avondale Heights FutbolClub
futbol
08:00Rydalmere Lions - Bankstown Berries FC
futbol
08:00Bonnyrigg White Eagles - Saint George City
futbol
08:00Hills Brumbies F.C. - Macarthur Rams FutbolClub
futbol
08:00North Shore Mariners - Spirit
futbol
08:00Mounties Wanderers FC - Western Sydney Wanderers FC U21
futbol
08:00St. George Saints - Blacktown Spartans FC
futbol
08:00Northem Tigers - Central Coast Mariners Academy U21
futbol
08:15Box Hill United - Murray United FutbolClub
futbol
09:00Sunshine Coast F.C. - Moreton Bay United FC
futbol
09:00Verspah Oita - FC Osaka
futbol
09:00FC Maruyasu Okazaki - Veertien Mie
futbol
09:00MIO Biwako Shiga - Reinmeer Aomori
futbol
09:00Suzuka Unlimited - Yokogawa Musashino F.C.
futbol
10:00SKA-Khabarovsk - FC Torpedo Armavir
futbol
10:00PSM Makassar U20 - Kalteng Putra U20
futbol
11:00Brisbane Olympic United SSC - Brisbane Roar FC U21
futbol
11:00Highlands Park II - Polokwane City F.C. II
futbol
11:00Fútbol Alcobendas Sport - AD Alcorcón II
futbol
11:00PSM Kota Madiun - Bumi Wali
futbol
11:00Persitas Tasikmalaya - Perses Sumedang
futbol
11:00Taicheng Lions - Ntus
futbol
11:00Persip Pekalongan - Persipa Pati
futbol
11:00Kalteng Putra FC - Bhayangkara United
futbol
11:00Xian Daxing Chongde - Shenyang Urban
futbol
11:00Pribram II - Motorlet Praha
futbol
11:00Mladost Lucani U19 - International Belgrade U19
futbol
11:15Viktoria Zizkov - FK Varnsdorf
futbol
11:15Meteor Prague VIII - Louny
futbol
11:15TVD Slavicin - 1. FC Viktorie Přerov
futbol
11:15Petrin Plzen - Tatran Sedlcany
futbol
11:15FC Slovan Liberec II - Teplice II
futbol
11:15Chlumec NC - Bohemians 1905 II
futbol
11:15Hradec Kralove II - Prepere
futbol
11:15Pardubice II - TJ Sokol Živanice
futbol
11:15SK Sigma Olomouc II - ČSK Uherský Brod
futbol
11:15FK Admira Prague - FC Viktoria Plzeň II
futbol
11:15SR Fach Donaufeld - Donau Wien
futbol
11:30Austria Klagenfurt - Blau-Weiß Linz
futbol
11:30MFK Ruzomberok II - FK Slavoj Trebišov
futbol
11:30FC ŠTK 1914 Šamorín - Partizán Bardejov
futbol
11:30Persesa Sampang - Suryanaga Connection
futbol
11:30WAF Brigittenau - Favoritner AC
futbol
11:30TTBD Phu Dong - Binh Phuoc
futbol
11:30Poprad II - MFK Snina
futbol
11:30FC Spartak Trnava II - KFC Kalna nad Hronom
futbol
11:301. FC Karlovy Vary - MAS Taborsko
futbol
11:30FC Fastav Zlín II - MFK Vyskov
futbol
11:30SD Videm - Sampinon
futbol
11:30Angkor Tiger - Naga World
futbol
11:30Electricite du Cambodge - Police Commissariat
futbol
11:30Kampong Cham - Asia Europe University FC
futbol
11:45Ultimate Kuala Lumpur - Protap
futbol
11:45Penjara - Kuching FA
futbol
11:45Syarikat Air Melaka Berhad - Tun Razak
futbol
12:00F.C. Gifu - Kashiwa Reysol
futbol
12:00Extremadura II - AD Llerenense
futbol
12:00Vientiane Capital - Lao Police Club II
futbol
12:00Master 7 II - BEARS LAO
futbol
12:00Young Elephants II - Lao Army II
futbol
12:00SCF Minerva - Lorca Deportiva
futbol
12:00Internacional de Madrid - Celta De Vigo II
futbol
12:00FC Schalke 04 U19 - Bayer 04 Leverkusen U19
futbol
12:00SV Werder Bremen U19 - Hertha BSC U19
futbol
12:001. FC Union Berlin U19 - Holstein Kiel U19
futbol
12:00TSG 1899 Hoffenheim U19 - FC Bayern Munich U19
futbol
12:00VfL Bochum U19 - Wuppertaler SV U19
futbol
12:00Borussia Dortmund U19 - Arminia Bielefeld U19
futbol
12:00Fortuna Düsseldorf U19 - Borussia Mönchengladbach U19
futbol
12:00Alemannia Aachen U19 - 1 FC Cologne U19
futbol
12:00Rot-Weiß Oberhausen U19 - MSV Duisburg U19
futbol
12:00Binh Dinh F.C. - XSKT Can Tho F.C.
futbol
12:00Yadanarbon U21 - Sagaing United U21
futbol
12:00Hantharwady United U21 - Zwekapin United U21
futbol
12:00AS Saint-Étienne U19 - Colomiers U19
futbol
12:00Fico Tay Ninh - TDCS Dong Thap F.C.
futbol
12:00MOL Vidi II - Érdi VSE
futbol
12:00Pogoń Szczecin II - Swit Skolwin
futbol
12:00Puskás Akadémia II - Mosonmagyarovari TE
futbol
12:00Reipas Lahti U20 - Ilves Tampere U20
futbol
12:00Elche CF Ilicitano - Atzeneta
futbol
12:00Napredak U19 - OFK Belgrade U19
futbol
12:00FK Radnički Niš U19 - Trayal Krusevac U19
futbol
12:00FK Vojvodina U19 - Spartak Subotica U19
futbol
12:15CD Santurtzi - CD Lagun Onak
futbol
12:30Coria CF - CD Rota
futbol
12:30San Juan de Mozarrifar - S. D. Tarazona
futbol
12:30Córdoba CF II - UD Los Barrios
futbol
12:30Real Betis II - CD San Roque de Lepe
futbol
12:30CF Trival Valderas - San Fernando de Henares
futbol
12:30CF San Rafael - Santa Catalina Atletico
futbol
12:30Real Zaragoza II - CD Binéfar
futbol
12:30RSD Alcalá - Club Deportivo Artístico Navalcarnero
futbol
12:45CD Siete Villas - Racing de Santander II
futbol
12:45Avondale United - Carrigaline United
futbol
13:00Lyngby Boldklub - Randers FC
futbol
13:00Ardmore Rovers - Hartstown Huntstown
futbol
13:00Ehime F.C. - Omiya Ardija
futbol
13:00Fagiano Okayama - F.C. Machida Zelvia
futbol
13:00Jeju United FC - FC Seoul
futbol
13:00Pohang Steelers - Incheon United F.C.
futbol
13:00Kilnamanagh - Leixlip United
futbol
13:00Hoang Anh Gia Lai F.C. - SHB Da Nang F.C.
futbol
13:00Song Lam Nghe An F.C. - Ho Chi Minh City F.C.
futbol
13:00CD Vallobin - SD Navarro
futbol
13:00Atlético de Pinto - Rayo Vallecano II
futbol
13:00AmaZulu II - Bloemfontein Celtic II
futbol
13:00Kaizer Chiefs II - Mamelodi Sundowns F.C. II
futbol
13:00Sevilla FC III - CD Pozoblanco
futbol
13:00CP Olivenza - CD Diocesano
futbol
13:00Berceo - Casalarreina CF
futbol
13:00SD Ejea - Orihuela CF
futbol
13:00UD San Sebastián de los Reyes - Racing de Ferrol
futbol
13:00Deportivo Alavés B - UD Logroñés
futbol
13:00Lealtad - SD Lenense
futbol
13:00DAV Santa Ana - AD Parla
futbol
13:00SCR Peña Deportiva - Real Oviedo II
futbol
13:00UP Langreo - CD Atlético Baleares
futbol
13:00Las Rosas - Real Madrid C.F. II
futbol
13:00CP Cacereño - Aceuchal
futbol
13:00RCD Espanyol II - Andorra CF
futbol
13:00UD Melilla - Getafe CF II
futbol
13:00Norild - Ready
futbol
13:00FC Augsburg U19 - Ingolstadt 04 U19
futbol
13:001. FC Magdeburg U19 - FC St. Pauli U19
futbol
13:00Hannover 96 U19 - RB Leipzig U19
futbol
13:00Oliveira do Hospital - Praiense
futbol
13:00Ballerup-Skovlunde Fodbold - Ledøje-Smørum Fodbold
futbol
13:00Bluebell United F.C. - Cherry Orchard
futbol
13:00Firhouse Clover - Glebe North FutbolClub
futbol
13:00Śląsk Wrocław II - Zagłębie II Lubin
futbol
13:00Legia Warsaw II - Unia Skierniewice
futbol
13:00Bangor GG - Newbridge Town
futbol
13:00C.D. Mostoles - AD Torrejón CF
futbol
13:15RKC Waalwijk - ADO Den Haag
futbol
13:15S.C. Farense - F.C. Porto II
futbol
13:30CE Felanitx - SD Portmany
futbol
14:00Swansea City - Birmingham City
futbol
14:00IK Frej Taby - Degerfors IF
futbol
14:00SV Waldhof Mannheim - MSV Duisburg
futbol
14:00FC Chertanovo Moskova - FC Tom Tomsk
futbol
14:00Ratchaburi F.C. - Chai Nat
futbol
14:00SCG Muangthong United FC - Suphanburi F.C.
futbol
14:00Marino - Buzanada
futbol
14:00UD Las Palmas II - UD Ibiza
futbol
14:00FC Energie Cottbus U19 - Dynamo Dresden U19
futbol
14:00SC Preußen Münster U19 - FC Viktoria Köln U19
futbol
14:00Busan IPark - FC Anyang
futbol
14:00Eintracht Frankfurt U19 - VfB Stuttgart U19
futbol
14:00Tayvan Power Company - Ming Chuan University FC
futbol
14:00Persela Lamongan - PS TIRA
futbol
14:00Bali United U20 - Persebaya Surabaya U20
futbol
14:00Udon Thani F.C. - Siam Navy
futbol
14:00Ranong F.C. - Nakhon Si United
futbol
14:00Trang - Royal Thai Army
futbol
14:001. FC Kaiserslautern U19 - SC Freiburg U19
futbol
14:00Atlantis U20 - SJK U20
futbol
14:00FC İrtiş Omsk - FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk
futbol
14:00Atletico Tacoronte - Tamaraceite
futbol
14:00Thai Honda F.C. - Bangkok Glass
futbol
14:00Swansea - Birmingham (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:05Górnik Łęczna - GKS Katowice
futbol
14:15St. Mirren - Rangers
futbol
14:15AD Unión Adarve - CF Pozuelo de Alarcón
futbol
14:301. FC Nuremberg - VfL Osnabrück
futbol
14:301. FC Heidenheim - SV Sandhausen
futbol
14:30Karlsruher SC - Hamburger SV
futbol
14:30Syrianska IF Kerburan - Vaksala SK
futbol
14:30FC Dynamo Barnaul - Yer: Novosibirsk
futbol
14:45Hvidovre IF - Roskilde
futbol
15:00Esbjerg fB - Silkeborg IF
futbol
15:00SpVgg Unterhaching - Hallescher FC
futbol
15:00HB Køge - Fremad Amager
futbol
15:00FC Fredericia - Kolding IF
futbol
15:00Ringkøbing - Vejgaard Boldspilklub
futbol
15:00Chiangmai FC - Nakhon Ratchasima F.C.
futbol
15:00Chonburi F.C. - Chiangrai United F.C.
futbol
15:00Niendorfer TSV - SC Concordia von 1907
futbol
15:00SV Rugenbergen - SC Victoria Hamburg
futbol
15:00SV Todesfelde - TSV Kropp
futbol
15:00Lok Stendal - Ludwigsfelder FC
futbol
15:00FC Strausberg - F.C. Hertha 03 Zehlendorf
futbol
15:00FSV 63 Luckenwalde - International Leipzig
futbol
15:00FSV Wacker 90 Nordhausen II - TV Askania Bernburg
futbol
15:00Bergnäsets AIK - Gimonas Umea
futbol
15:00Lulea SK - Morön BK
futbol
15:00Notvikens IK - Kiruna FF
futbol
15:00Umea Akademi - Anundsjö IF
futbol
15:00FK Dainava Alytus - Pakruojis
futbol
15:00Lampang - Sisaket F.C.
futbol
15:00Rynninge IK - Vasalunds IF
futbol
15:00Paide Linnameeskond - Maardu Linnameeskond
futbol
15:00FSV Martinroda - FC Einheit Rudolstadt
futbol
15:00TSV Buchholz 08 - USC Paloma Hamburg
futbol
15:00Trabzonspor U19 - Yeni Malatyaspor U19
futbol
15:00Soccer Club Kuopio Futis-98 - FC Vaajakoski
futbol
15:00SC Tasmania Berlin - Greifswalder SV 04
futbol
15:00Altonaer FC von 1893 - SV Havelse
futbol
15:00Dnipro-1 U21 - Lviv U21
futbol
15:001. FSV Mainz 05 II - TSG 1899 Hoffenheim II
futbol
15:00SC Freiburg II - TSV Steinbach
futbol
15:00Leningradets - FC Murom
futbol
15:00Espoo U20 - VJS Vantaa U20
futbol
15:00Khon Kaen United - Kamphaeng Phet
futbol
15:00Samut Sakhon F.C. - KhonKaen FC
futbol
15:00Raasiku FC Joker 1993 - Flora Tallinn U19
futbol
15:30FC Utrecht - VVV-Venlo
futbol
15:30Teutonia 05 Ottensen - Bramfelder
futbol
15:30FC Universitatea Cluj - FC Gloria Buzău
futbol
15:45Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
futbol
16:00Astana - FC Taraz
futbol
16:00Kaysar - Jetısu FK
futbol
16:00Baroka F.C. - Bloemfontein Celtic
futbol
16:00Stellenbosch - Maritzburg United F.C.
futbol
16:00F.C. Pro Vercelli 1892 - U.S. Pianese A.S.D
futbol
16:00A.C. Siena - Olbia Calcio
futbol
16:00U.S. Pistoiese - U.C. AlbinoLeffe
futbol
16:00JDR Stars - Real Kings
futbol
16:00Vejle Boldklub - Skive IK
futbol
16:00Viborg FF - Nykøbing FC
futbol
16:00A.S. Avellino 1912 - Calcio Catania
futbol
16:00A.S.D. Union ArzignanoChiampo - Piacenza Calcio 1919
futbol
16:00Vis Pesaro - F.C. Südtirol
futbol
16:00Carpi F.C. 1909 - A.C. Cesena
futbol
16:00Mbombela United - Ajax Cape Town F.C.
futbol
16:00HamKam - Notodden FK
futbol
16:00FC Hürth - FC Hennef 05
futbol
16:00Rot-Weiss Walldorf - VfB Ginsheim
futbol
16:001. FC Bocholt - SpVg Schonnebeck
futbol
16:00FC Kray - SSVg Velbert
futbol
16:00SpVgg 04 Ratingen - SC Union Nettetal
futbol
16:00Velbert - SV Straelen
futbol
16:00Schwarz-Weiß Essen - Niederwenigern
futbol
16:00Meerbusch - Sportfreunde Baumberg
futbol
16:00VfB 03 Hilden - 1. FC Kleve
futbol
16:00Union Tornesch - Hamm United
futbol
16:00FC Eintracht Northeim - Kickers Emden
futbol
16:00Heeslinger - MTV Wolfenbuttel
futbol
16:00TB Uphusen - HSC BW Schwalbe Tundern
futbol
16:00TuS Bersenbruck - Eintracht Celle
futbol
16:00SV Preussen 09 Reinfeld - TSV Bordesholm
futbol
16:00Hammer SpVg - TuS Ennepetal
futbol
16:00Rot Weiss Ahlen - SV Westfalia Rhynern
futbol
16:00RSV Meinerzhagen - SC Wiedenbrück 2000
futbol
16:00SV Schermbeck - Preussen Munster II
futbol
16:00TuS Erndtebrück - 1. Kaan-Marienborn
futbol
16:00Örebro Syrianska IF - Vänersborgs IF
futbol
16:00Trollhattans BoIS - Skoftebyns IF
futbol
16:00FC turs U19 - Châteauroux U19
futbol
16:00Monaco U19 - Istres U19
futbol
16:00Paris Saint-Germain F.C. U19 - Feignies U19
futbol
16:00Grobina - Super Nova
futbol
16:00NFK Minsk - FC Lida
futbol
16:00Gor Mahia F.C. - Aigle Noir
futbol
16:00Vilnius - Dziugas Telsiai
futbol
16:00Dynamos F.C. - Chicken Inn F.C.
futbol
16:00Highlanders F.C. - Harare City F.C.
futbol
16:00FT Braunschweig - SC Spelle-Venhaus
futbol
16:00SV 07 Elversberg II - Dudenhofen
futbol
16:00Sportfreunde Siegen - FC Eintracht Rheine
futbol
16:00Paderborn 07 II - FC Gütersloh 2000
futbol
16:00TSG Sprockhövel - ASC 09 Dortmund
futbol
16:00Nomme United - JK Nõmme Kalju II
futbol
16:00CD Costa do Sol - Liga Muculmana
futbol
16:00Shirak F.C. - FC Pyunik
futbol
16:00FK Jelgava - BFC Daugavpils
futbol
16:00UiTM FC - Petaling Jaya City
futbol
16:00Longford Town U19 - St Patrick's Athletic U19
futbol
16:00Shamrock Rovers U19 - Waterford United U19
futbol
16:00Crumlin United F.C. - Lucan United
futbol
16:00Stabaek II (Bekkestua) - SK Herd
futbol
16:00Jazz U20 - TPV U20
futbol
16:00Akropolis IF - IF Sylvia Norrköping
futbol
16:00Assyriska Turabdin IK - Oskarshamns AIK
futbol
16:00FC Gagra - Shevardeni-1906 Tbilisi
futbol
16:00Eckernförder SV - PSV Union Neumünster
futbol
16:00Borussia Hildesheim - Lupo Martini Wolfsburg
futbol
16:00Borussia Freialdenhoven - DJK Blau-Weiss Friesdorf
futbol
16:00TuRU Düsseldorf - Cronenberger SC
futbol
16:00Valenciennes U19 - Le Havre U19
futbol
16:00Evreux 27 U19 - Lille U19
futbol
16:00HSC Hannover - SV Werder Bremen II
futbol
16:00Lüneburger SK Hansa - SSV Jeddeloh
futbol
16:00Amiens SC U19 - Orléans U19
futbol
16:00Alta IF - Asker Fotball
futbol
16:00FK Senja - Oppsal IF
futbol
16:00Clube Desportivo Cerveira - Camara de Lobos
futbol
16:00BSC Hastedt - SV Hemelingen
futbol
16:00KF Fjardabyggd - Íþróttafélag Reykjavíkur
futbol
16:00Fernandopolis Futebol Clube - Guarulhos SP
futbol
16:00Evesham United F.C. - Harefield United
futbol
16:00Flamengo SP - Sociedade Esportiva Itapirense
futbol
16:00Associação Atlética Francana - Catanduva
futbol
16:00Vendée Poiré sur Vie FutbolU19 - Metz U19
futbol
16:00Toulon, 19 yaş altı - Montpellier HSC U19
futbol
16:00US TORCY Val Maubuee U19 - Dijon FCO U19
futbol
16:00Sligo Rovers U19 - Dundalk U19
futbol
16:00Radunia Stezyca - KP Chemik Police
futbol
16:00Montceau Bourgogne U19 - Strasbourg U19
futbol
16:00Nantes U19 - Stade Lavallois U19
futbol
16:00Bournemouth - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00A.F.C. Bournemouth - Manchester City
futbol
16:00IFK Norrköping - Helsingborgs IF
futbol
16:00AFC Eskilstuna - BK Häcken
futbol
16:00Östersunds FK - AIK Fotboll
futbol
16:00AS Monaco FC - FC Nîmes Olympique
futbol
16:00Mjällby AIF - Dalkurd FF
futbol
16:00Östers IF - Örgryte IS
futbol
16:00Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
16:00Górnik Zabrze - Korona Kielce
futbol
16:00FC Neftekhimik Nizhnekamsk - FC Krasnodar II
futbol
16:15SpVg Frechen 20 - Wegberg-Beeck
futbol
16:15Siegburger SV 04 - Spvg Wesseling-Urfeld 19/46 e.V.
futbol
16:15SC Westfalia Herne - Holzwickeder
futbol
16:30RasenBallsport Leipzig - Eintracht Frankfurt
futbol
16:30PFC CSKA Moskova - Akhmat
futbol
16:30Verona - Kilbarrack United FC
futbol
16:30SFl Bremerhaven - FC Union 60 Bremen
futbol
16:30Fortuna Koln II - Vichttal
futbol
16:30Badak Lampung - Persib Bandung
futbol
16:30Wayside Celtic - St. Mochta's FC
futbol
16:30SV Deutz 05 - Pesch 1956
futbol
16:30FC Ararat Tallinn - Jogeva Wolves
futbol
16:30Sokol Hostoun - FK TJ Štěchovice
futbol
16:45Torpedo-BelAZ Zhodino - FC Gorodeya
futbol
17:00Ümraniyespor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:30Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
19:00Udinese - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:15Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Menemenspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Galatasaray - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Roma - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Adanaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Gazişehir FK - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00İstanbulspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Inter - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Guingamp - Valenciennes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Montpellier - Lyon (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Lille - St.Etienne (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Nice - Marsilya (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Trabzonspor - AEK (TRT Spor HD)
futbol
20:00Osmanlıspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Kayserispor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Kasımpaşa - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:30Southampton - Manchester Utd. (S SPORT HD)
futbol
17:00Leicester - Bournemouth (TRT Spor HD)
futbol
17:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:15Konyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15BB Erzurumspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Burnley - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
21:00Toulouse - Amiens (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Beşiktaş - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Göztepe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Akhisarspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Altay - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Reims - Lille (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:00Strasbourg - Monaco (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Arsenal - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
19:15Gençlerbirliği - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Sivasspor - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Giresunspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:15Karagümrük - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:45Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Y.Malatyaspor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Eskişehirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Adana Demirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
televizyon
beIN SPORTS HABER HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS HD 1Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 2Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 3Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 4Canlı
televizyon
beIN SPORTS MAX 1 HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS MAX 2 HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR 2 HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR 3 HDCanlı
televizyon
TRT Spor HDCanlı
televizyon
A Spor HDCanlı
televizyon
S SPORT HDCanlı
televizyon
S SPORT 2 HDCanlı
televizyon
spor SMART HDCanlı
televizyon
DAZN 1 Bar HDCanlı
televizyon
DAZN 2 Bar HDCanlı
televizyon
NBA TV HDCanlı
televizyon
Eurosport 1 HDCanlı
televizyon
Eurosport 2 HDCanlı
televizyon
CBC Sport HDCanlı
televizyon
İdman Azerbaycan HDCanlı
televizyon
Sports TV HDCanlı
televizyon
Sky Bundesliga 1 HDCanlı
televizyon
Sky Bundesliga 2 HDCanlı
televizyon
Sport TV 1 HDCanlı
televizyon
Sport TV 2 HDCanlı
televizyon
Sport TV 3 HDCanlı
televizyon
Sport TV 4 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 1 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 2 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 3 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 4 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 5 HDCanlı
televizyon
Ülke TV HDCanlı
televizyon
Tay TV HDCanlı
televizyon
BJK TV HDCanlı
televizyon
FB TV HDCanlı
televizyon
GS TV HDCanlı
televizyon
TRT 1 HDCanlı
televizyon
ATV HDCanlı
televizyon
A2 HDCanlı
televizyon
TV8 HDCanlı
televizyon
TV8,5 HDCanlı
televizyon
Kanal D HDCanlı
televizyon
Show TV HDCanlı
televizyon
Star TV HDCanlı
televizyon
Fox TV HDCanlı
televizyon
FX HDCanlı
televizyon
beIN SERIES SCI-FI HDCanlı
televizyon
beIN SERIES COMEDY HDCanlı
televizyon
beIN SERIES DRAMA HDCanlı
televizyon
beIN SERIES VICE HDCanlı
televizyon
DMAX HDCanlı
televizyon
movie SMART PREMIUM HDCanlı
televizyon
movie SMART PREMIUM 2 HDCanlı
televizyon
movie SMART PLATIN HDCanlı
televizyon
movie SMART PLATIN 2 HDCanlı
televizyon
movie SMART GOLD HDCanlı
televizyon
movie SMART ACTION HDCanlı
televizyon
movie SMART FEST HDCanlı
televizyon
movie SMART FAMILY HDCanlı
televizyon
movie SMART CLASSIC HDCanlı
televizyon
movie SMART TÜRK HDCanlı
televizyon
dizi SMART PREMIUM HDCanlı
televizyon
dizi SMART MAX HDCanlı
televizyon
FilmBox HDCanlı
televizyon
DocuBox HDCanlı
televizyon
Fast&FunBox HDCanlı
televizyon
FightBox HDCanlı
televizyon
Animal Planet HDCanlı
televizyon
Nat Geo HDCanlı
televizyon
Nat Geo People HDCanlı
televizyon
Nat Geo Wild HDCanlı
televizyon
BBC Earth HDCanlı
televizyon
Discovery Channel HDCanlı
televizyon
Discovery Science HDCanlı
televizyon
Discovery Showcase HDCanlı
televizyon
Outdoor Channel HDCanlı
televizyon
ID HDCanlı
televizyon
History HDCanlı
televizyon
Viasat History HDCanlı
televizyon
TRT Belgesel HDCanlı
televizyon
TLC HDCanlı
televizyon
POWER TV HDCanlı
televizyon
POWERTÜRK TV HDCanlı
televizyon
Trace Urban HDCanlı

Haberler

Galatasaray’ın Boluspor maçındaki kadrosu belirlendi

Galatasaray’ın Boluspor maçındaki kadrosu belirlendiGalatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı. Flor…

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde başarılı teknik direktor Fatih Terim’in eşliğinde basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleşen antrenmanda futbolcular, ısınma hareketleri sonrasında dar alanlarda gruplar şeklinde pas çalışması yaptığı bildirildi. Antrenmanın ana bölümü taktik çalışmalarıyla geçti. Sarı-kırmızılı ekip, antrenman sonrasında yarınki […]

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde başarılı teknik direktor Fatih Terim'in eşliğinde basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleşen antrenmanda futbolcular, ısınma hareketleri sonrasında dar alanlarda gruplar şeklinde pas çalışması yaptığı bildirildi. Antrenmanın ana bölümü taktik çalışmalarıyla geçti.

Sarı-kırmızılı ekip, antrenman sonrasında yarınki karşılaşma için kara yolu üzerinden Bolu'ya doğru yola çıktı.

Bolusporla oynanacak maçın Galatasaray tarafından kaleci Muslera ve Asya Kupası maçlarından dolayı Yuto Nagatomo kadroda yer almadı.

Galatasaray - Boluspor karşılaşmasında Galatasaray takımında aşağıdaki oyuncular yer alacak;

  • Mariano Filho
  • Maicon Roque
  • Ahmet Çalık
  • Selçuk İnan
  • Younes Belhanda
  • Sinan Gümüş
  • Batuhan Şen
  • İsmail Çipe
  • Martin Linnes
  • Ryan Donk
  • Badou Ndiaye
  • Ömer Bayram
  • Henry Onyekuru
  • Fernando Reges
  • Yunus Akgün
  • Atalay Babacan
  • Gökay Güney
  • Ozan Kabak
  • Celil Yüksel
  • Muğdat Çelik
  • Sofiane Feghouli