logo
DocuBox HD
Paylaş:
21 Ağustos 2019 Çarşamba 15:49:55
diğer
15:30Ak Bars Kazan - Avtomobilist YekaterinburgCanlı
tenis
15:30Rene Schulte - Tim HandelCanlı
tenis
15:30Frederico Ferreira Silva - Carlos Alcaraz GarfiaCanlı
tenis
15:30Jule Niemeier - Carolina Meligeni Rodrigues AlvesCanlı
tenis
15:30Kathinka Von Deichmann - Seone MendezCanlı
tenis
15:30Martinez/Escobar - Jomby/CerundoloCanlı
tenis
15:30Alberto Barroso Campos - Johan NiklesCanlı
tenis
15:15Guilherme Clezar - Aslan KaratsevCanlı
basketbol
15:10Celtics - PelicansCanlı
diğer
15:00Jokerit - Severstal CherepovetsCanlı
diğer
15:00Dynamo Saint Petersburg - Khimik VoskresenskCanlı
futbol
15:00Druk United - Transport UnitedCanlı
futbol
15:00KhonKaen FC - Customs UnitedCanlı
futbol
15:00Astana U14 - Inter Milan U14Canlı
futbol
15:00PFC CSKA Moskova U17 - FC Dynamo Moskova U17Canlı
futbol
15:00Yury Konoplev academy U17 - SShOR Zenit U17Canlı
futbol
15:00FC Zenit Penza - Lada Universitet DimitrovgradCanlı
futbol
15:00Nizhny Novgorod-M - SShOR Volga Ulyanovsk-mCanlı
basketbol
15:00Hustle A - Saigon BGCanlı
diğer
14:56Grandmaster - TitanCanlı
basketbol
14:45Makati Super Crunch - Pampanga LanternsCanlı
tenis
14:45Dominik Boehler - Brian BencicCanlı
basketbol
14:30Anhui Wenyi - Guang Xi Wei ZhuangCanlı
tenis
14:15Albert Roglan - Roberto Cid SuberviCanlı
diğer
14:00HC Lada Togliatti - HC Gornyak UchalyCanlı
futbol
14:00Mendiola FC 1991 - Ceres F.C.Canlı
futbol
13:45Army United F.C. - RayongCanlı
futbol
11:20Manchester United team - Manchester City teamCanlı
tenis
15:40Thurner/Thurner - Heger/Hoffmann
futbol
15:45Abahani Limited Dhaka - April 25
futbol
15:45Perak U19 - Petaling Jaya City U19
tenis
15:45Kurz/Rief - Prinoth/Troebinger
futbol
16:00SpVgg Greuther Fürth U19 - 1. FC Kaiserslautern U19
futbol
16:00Chiangmai United - Lampang
futbol
16:00CD Maxaquene - CD Costa do Sol
futbol
16:00Torpedo Yerevan - FC Ararat Yerevan II
futbol
16:00Ani - FC Pyunik II
futbol
16:00Bangkok Glass - Air F.C.
futbol
16:00Polis Di-Raja Malezya FA - Selangor FA
futbol
16:00FC Alania Vladikavkaz - FC Rotor Volgograd
tenis
16:00Dimitriy Voronin - Francisco Comesana
tenis
16:00Patrick Zahraj - Louis Wessels
tenis
16:00Dan Tomescu - Nicolae Frunza
tenis
16:00Roni Mikael Hietaranta - Masi Sarpola
tenis
16:00Vavassori/Margaroli - González/Di Nicola
tenis
16:15Alen Avidzba - Anton Zaitsev
tenis
16:30Peter Goldsteiner - Bernardo Azevedo Pereira E Oliveira
tenis
16:30Ricardo Rodriguez - Masood Eisa-Beygi
tenis
16:30Sahar Simon - Piotr Grynkowski
tenis
16:30Tanner K Smith - Gage Brymer
tenis
16:30Jane Wasserson - Aleksandra Pitak
tenis
16:30Brandon Walkin - Lucas Gomez
tenis
16:30Ingrid Gamarra Martins - Dalayna Hewitt
tenis
16:30Eliz Maloney - Natalie Johnson
tenis
16:30Mathieu Perchicot - Alec Adamson
tenis
16:30Nicolas Uryson - Nicolas Tepmahc
tenis
16:30Yannik Reuter - Paul Cayre
tenis
16:30Nicholas Alexander Reyes - Miles Jones
diğer
16:30Sanest Khanh Hoa U20 - Long An U20
tenis
16:30Begemann/Mergea - Serdarusic/Tabilo
tenis
16:30Mats Rosenkranz - Jesper De Jong
tenis
16:30Jan Satral - Vaclav Safranek
tenis
16:30Andre Rodeia - Daniel Batista
tenis
16:30Samuel Ribeiro Navarrete - Antoine Escoffier
tenis
16:45Agustin Velotti - Daniel Michalski
futbol
17:00Borussia Mönchengladbach U19 - Borussia Dortmund U19
futbol
17:00BFC Daugavpils - FK Jelgava
futbol
17:00Ararat Moskova - FC Nizhniy Novgorod
futbol
17:00Ci Group Buca - Nazilli Belediyespor
tenis
17:00Nouza/Skoch - Moghini/Portmann
tenis
17:00Schell/Steiner - Lemstra/Lemstra
tenis
17:00Pysson/Popovic - Carreras/Malmqvist
tenis
17:00Joao Lucas Reis Da Silva - Gabriel Ciro Da Silva
tenis
17:00Juliusz Bienkiewicz - Vit Kopriva
tenis
17:00Katharina Gerlach - Yana Morderger
tenis
17:00Maryna Zanevska - Julia Wachaczyk
tenis
17:00Kym/Tanner - Masur/Hemery
tenis
17:00Lara Rosario De Faveri - Sarah Tami-Masi
tenis
17:05Leyla Fiorella Britez Risso - Sofia Luini
futbol
17:15Sogdiana Cizzak - Bunyodkor PFK
futbol
17:20Al Sadd SC - Al-Wakrah Sport Club
futbol
17:30Liptovska Stiavnica - MFK Zarnovica
futbol
17:30TJ Jednota Banova - MFK Lokomotíva Zvolen
futbol
17:30TJ Baník Kalinovo - FK Cadca
futbol
17:30Fomat Martin - SK Pramen Kovacova
futbol
17:30MŠK Rimavská Sobota - FK Rakytovce
futbol
17:30Ayia Napa F.C. - FC Omonia Aradippou
futbol
17:30Maccabi Tamra FC - SC Haifa Robbie Shapiro
futbol
17:30MŠK Námestovo - ŠKM Liptovský Hrádok
futbol
17:30Filakovo - Tatran Oravske Vesele
futbol
17:30Digenis Ypsonas - Aris Limassol F.C.
tenis
17:30Yekaterina Dmitrichenko - Anita Bertoloni
tenis
17:30Costanza Traversi - Andreea Prisacariu
tenis
17:30Cuevas/Mena - Neis/Romboli
tenis
17:30Liucci/Noce - Cubelic/Ouakaa
tenis
17:30Gregorio Lulli - Georg Winkler
tenis
17:30Federico Iannaccone - Mariano Alberto Hasenkopf
tenis
17:30Pierre Delage - Anze Arh
tenis
17:30Cagla Buyukakcay - Shaline-Doreen Pipa
tenis
17:30Pilar Astigarraga Harper - Alicia Smith
tenis
17:30Noelia Bouzo Zanotti - Coralie Garrigues
tenis
17:30Huertas Del Pino/Huertas Del Pino - Grasse/Fernandez
tenis
17:30Lopez Montagud/Skatov - Barroso Campos/Cid Subervi
tenis
17:35Grigelis/Ocleppo - Hartmeier/Huber
diğer
18:00Çek Cumhuriyeti U19 - Kolombiya U19
diğer
18:00Dominik Cumhuriyeti U19 - ABD U19
futbol
18:00Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
futbol
18:00Boskovice - Mutěnice
futbol
18:00Dosta Bystrc - Tatran Bohunice
futbol
18:00Lisen II - Moravsky Krumlov
futbol
18:00Velazerimi Kichevo 77 - FK Rabotnički
futbol
18:00Lech Poznań II - KS Legionovia Legionowo
futbol
18:00TJD Pribelce - KFC Komarno
futbol
18:00Levanger FK - Kvik Halden FK
futbol
18:00Garbarnia Kraków - Pogon
futbol
18:00Elana Toruń - KS Skra Czestochowa
futbol
18:00Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szczeciński
futbol
18:00CWKS Resovia Rzeszów - MKS Bytovia Bytów
futbol
18:00VfL Wolfsburg U19 - 1. FC Magdeburg U19
futbol
18:00Spartak Medzev - Slavia TU Kosice
futbol
18:00Riffa S.C. - Horseed
futbol
18:00KK Kozuv Gevgelija - FK Renova
futbol
18:00Pivovar Saris VS - 1. FC Tatran Prešov
futbol
18:00Svidnik - MŠK Tesla Stropkov
futbol
18:00Demjata - OFK Sarisske Michalany
futbol
18:00Ohrid - FK Belasica Strumica
futbol
18:00Prevalec - FK Borec
futbol
18:00FC Chernomorets Novorossiysk - FC Torpedo Armavir
futbol
18:00Akron Tolyatti - FC Mordovia Saransk
futbol
18:00Veles Moskova - FC Torpedo Moskova
futbol
18:00Inter Cherkessk - FC Chaika Peschanokopskoye
futbol
18:00Hornad Zdana - Mladost Kalsa
futbol
18:00FK Teteks - FK Shkupi
futbol
18:00Sellana - Trikala
futbol
18:00Egaleo F.C. - Kitheron Kaparyrelou
futbol
18:00Aris Archangelou - Rodos
futbol
18:00Achaiki FC - PAO Varda F.C.
futbol
18:00Aris Petroupolis - Fostiras Ilioupolis
futbol
18:00Panegialios F.C. - Астерас Дервениу
tenis
18:00Karolina Muchova - Kristie Ahn
tenis
18:00Ankita Raina - Denisa Allertova
tenis
18:00Taylor Townsend - Veronica Cepede Royg
tenis
18:00Elena Rybakina - Arina Rodionova
tenis
18:00Richel Hogenkamp - Valeria Savinykh
tenis
18:00Irina-Camelia Begu - Jana Čepelová
tenis
18:00Magdalena Frech - Rebecca Sramkova
tenis
18:00Danka Kovinić - Varvara Gracheva
tenis
18:00Olga Govortsova - Xinyu Wang
tenis
18:00Dominik Koepfer - Nicolas Mahut
tenis
18:00Blaz Kavcic - Yasutaka Uchiyama
tenis
18:00Elliot Benchetrit - Ze Zhang
tenis
18:00Soon-Woo Kwon - Oscar Otte
tenis
18:00Zdenek Kolar - Kimmer Coppejans
tenis
18:00Steven Diez - Yosuke Watanuki
tenis
18:00Jose Olivares - Kazuki Nishiwaki
tenis
18:00Jean Thirouin - Isaac Stoute
tenis
18:00Mayuka Aikawa - Shatoo Mohamad
tenis
18:00Olivieri/Ugo Carabelli - Berrettini/Strombachs
tenis
18:00Elmar Ejupovic - Adrian Obert
tenis
18:00Sebastian Murillo - Lopar
tenis
18:00Romy Koelzer - Katarzyna Piter
tenis
18:00Charlotte Roemer - Nathaly Kurata
tenis
18:00Andrea Renee Villarreal - Katsiaryna Skachkova
tenis
18:00Mari Osaka - Camila Romero
tenis
18:00Chieh-Yu Hsu - Emiliana Arango
tenis
18:00Melis Yasar - Ana Maria Andreea Ileana
tenis
18:00Holly Verner - Rushri Wijesundera
futbol
18:30RKS Radomiak Radom - GKS Jastrzębie
futbol
18:30IF Gottne - IF Bromharitaojkarna
futbol
18:30Hamburger SV U19 - Hannover 96 U19
futbol
18:30Dynamo Dresden U19 - Chemnitzer FC U19
futbol
18:30Bollklubben-46 - Nummelan Palloseura
futbol
18:30Hango IK - Ekenas II
futbol
18:30Tp-T - Nokian Palloseura
futbol
18:30FC KAMAZ Naberezhnye Chelny - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
futbol
18:30Leningradets - FC Baltika Kaliningrad
futbol
18:30FC Shinnik Yaroslavl - FC Tekstilshchik Ivanovo
futbol
18:30FC Ryazan - FC Chertanovo Moskova
futbol
18:30FC Salyut Belgorod - FC Fakel Voronezh
futbol
18:30Episkopi F.C. - Panakrotiakos
basketbol
18:30Ndejje Angels - KCCA
tenis
18:30Andrej Martin - Gianluigi Quinzi
tenis
18:30Wessels/Guenther - Kunz/Parizzia
tenis
18:30Zahraj/Schulte - Bencic/Aerne
tenis
18:30Eguez/Recek - Paul/Staeheli
tenis
18:30Eliessa Vanlangendonck - Tess Sugnaux
tenis
18:30Fermin Tenti - Matheus Pucinelli De Almeida
tenis
18:30Leonardo Aboian - Boris Arias
tenis
18:30Gonzalo Villanueva - Cristian Oliveira
tenis
18:30Taylor/Taylor - Stephens/Hermans
tenis
18:30Boehler/Handel - Galarza/Strelchenko
tenis
18:30Arnaud Bovy - Michael Geerts
tenis
18:30Clement Geens - Alexis Gautier
futbol
18:50Al Thuqbah - Ohud Medina
diğer
19:00Yunanistan - Slovenya
futbol
19:00KIL Toppfotball - Strømmen IF
futbol
19:00FK Jerv - KFUM
futbol
19:00Ullensaker/Kisa IL - Sandnes Ulf
futbol
19:00Notodden FK - Nest-Sotra Fotball
futbol
19:00Sandefjord Fotball - Raufoss IL
futbol
19:00Tromsdalen UIL - Sogndal Fotball
futbol
19:00Qviding FIF - BK Häcken
futbol
19:00Tvååkers IF - Trelleborgs FF
futbol
19:00Kickers Offenbach U19 - Eintracht Frankfurt U19
futbol
19:00HJK Helsinki U20 - PK-35 Vantaa U 20
futbol
19:00MuSa Pori U20 - Jazz U20
futbol
19:00Al-Kawkab - Al-Batin
futbol
19:00RB Leipzig U19 - FC Energie Cottbus U19
futbol
19:00VfB Stuttgart U19 - 1. Heidenheim 1846 U19
futbol
19:00SSV Ulm 1846 U19 - TSG 1899 Hoffenheim U19
futbol
19:00FK Dainava Alytus - Vilnius
futbol
19:001 FC Cologne U19 - Fortuna Düsseldorf U19
futbol
19:00Wuppertaler SV U19 - Alemannia Aachen U19
futbol
19:00FC Viktoria Köln U19 - FC Schalke 04 U19
futbol
19:00MSV Duisburg U19 - VfL Bochum U19
futbol
19:00FK Liepāja - FK Rīgas Futbola skola
futbol
19:00Legia Warsaw II - KSP Polonia Warszawa
futbol
19:00JJK Jyväskylä - Warkaus JK
futbol
19:00IPS Edustus - Virky
futbol
19:00TP-47 - RoPo
futbol
19:00Saint Michael Lavanttal - Austria Klagenfurt 1B
futbol
19:00Gana U20 - Senegal U20
futbol
19:00Bustese - Arconatese
futbol
19:00Viking FK U19 - Bryne U19
futbol
19:00FC Khimki - FC Avangard Kursk
futbol
19:00Thermaikos - Kardias
futbol
19:00TSV 1865 Dachau - TSV Buchbach
futbol
19:00JK Nõmme Kalju - Keila JK
futbol
19:00NK Vatrogasac Zdenci - NK Sava Zagreb
basketbol
19:00Basic-Fit Brussels - Champagne Chalons-Reims Basket
basketbol
19:00Slovakya - Romanya
tenis
19:00Olaru/Yang - Aoyama/Krunic
tenis
19:00Gutierrez-De La Maza/Santiago Setien - Boluda-Purkiss/Ojeda Lara
tenis
19:00Lopez Morillo/Toledo Bague - Winter Lopez/Roglan
tenis
19:00Gutierrez/De Krom - Wang/Gao
futbol
19:15Al Taqdom - Al Jeel Club
futbol
19:15Europa Point FC - Lynx FC
futbol
19:20Al Ain Al-Atawlah - Al-Shoulla Al Kharj
futbol
19:30Utsiktens BK - Örgryte IS
futbol
19:30Eskilsminne IF - Norrby IF
futbol
19:30FC Trollhättan - Halmstads BK
futbol
19:30Karlskrona AIF - Östers IF
futbol
19:30FC Rosengard - Kalmar FF
futbol
19:30Lidingö - GIF Sundsvall
futbol
19:30Raaslatts SK - GAIS
futbol
19:30IFK Timra - IFK Norrköping
futbol
19:30Nykopings BIS - Örebro SK
futbol
19:30Husqvarna FF - Mjällby AIF
futbol
19:30Gamla Upsala SK - Vasteras SK
futbol
19:30Sollentuna FK - Degerfors IF
futbol
19:30IFK Luleå - Hammarby IF
futbol
19:30Torns IF - Jönköpings Södra IF
futbol
19:30Sandvikens IF - IK Frej Taby
futbol
19:30FC Gute - Dalkurd FF
futbol
19:30Karlstad BK - IK Sirius Fotboll
futbol
19:30Katar SC - Al-Duhail
futbol
19:30Vanløse IF - Brønshøj BK
futbol
19:30Al-Ansar Medina - Al-Qadisiyah FC
futbol
19:30BK Avarta - FA 2000
futbol
19:30FC St. Pauli U19 - SV Werder Bremen U19
futbol
19:30Viborg FF - FC Fredericia
futbol
19:30Hillerod - FC Helsingør
futbol
19:30Vejgaard Boldspilklub - Brabrand IF
futbol
19:30Næsby BK - Middelfart G&BK
futbol
19:30VSK Aarhus - Aarhus Fremad
futbol
19:30Tabasalu U19 - FCI Tallinn U19
basketbol
19:30Polonya - Hollanda
tenis
19:30Magda Linette - Aliaksandra Sasnovich
tenis
19:30Ayano Shimizu - Tereza Martincova
tenis
19:30Nina Stojanovic - Ann Li
tenis
19:30Jasmine Paolini - Elena Gabriela Ruse
tenis
19:30Maddison Inglis - Lizette Cabrera
tenis
19:30Kristina Kucova - Bibiane Schoofs
tenis
19:30Katharina Hobgarski - Priscilla Hon
tenis
19:30Jaimee Fourlis - Ludmilla Samsonova
tenis
19:30Paula Badosa Gibert - Quirine Lemoine
tenis
19:30Jenson Brooksby - Yuichi Sugita
tenis
19:30Nicola Kuhn - Lukas Lacko
tenis
19:30Mikael Torpegaard - Daniel Elahi Galan Riveros
tenis
19:30Mikael Ymer - Facundo Bagnis
tenis
19:30Mirza Basic - Emilio Gomez
tenis
19:30Tobias Kamke - Filippo Baldi
tenis
19:30Drzewiecki/Zielinski - Kowalczyk/Matuszewski
tenis
19:30Thiago Agustin Tirante - Juan Pablo Grassi Mazzuchi
tenis
19:30Haine Ogata - Maria Gomes
tenis
19:30Jazmin Ortenzi - Maria Camila Osorio Serrano
tenis
19:30Raphaelle Lacasse - Joselyn Margarita Treyes Albarracin
tenis
19:30Rebeca Pereira - Yuliana Lizarazo
tenis
19:30Amanda Carolina Nava Elkin - Katarina Kozarov
tenis
19:30Ramona Mataruga - Misa Malkin
tenis
19:30Ayan Broomfield - Fernanda Contreras Gomez
diğer
19:35Cincinnati Reds - San Diego Padres
diğer
19:35Ev sahibi (run) - Deplasman (run)
tenis
19:35Chanelle Van Nguyen - Madeleine Kobelt
tenis
19:35Barbara Gatica - Alexandra Osborne
futbol
19:45Sydvest 05 - Ringkøbing
futbol
19:50Widzew Łódź - Górnik Łęczna
futbol
20:00Kolding IF - Vejle Boldklub
futbol
20:00Vendsyssel - Skive IK
futbol
20:00B.93 Copenhagen - Boldklubben Frem
futbol
20:00Hellerup IK - Skovshoved IF
futbol
20:00FC Rot-Weiß Erfurt - ZFC Meuselwitz
futbol
20:00KS Polkowice - Stal Rzeszów
futbol
20:00Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo
futbol
20:00GKS Katowice - Olimpia Elbląg
futbol
20:00Nykøbing FC - Næstved BK
futbol
20:00Roskilde - HB Køge
futbol
20:00Hvidovre IF - Fremad Amager
futbol
20:00Thisted FC - Jammerbugt FC
futbol
20:00Akademisk Boldklub - Dalum IF
futbol
20:00Deportivo La Guaira II - Caracas II
futbol
20:00Sala FF - Fagersta Sodra
basketbol
20:00Lüksemburg - Büyük Britanya
basketbol
20:00İsviçre - İzlanda
basketbol
20:00Arnavutluk - Danimarka
tenis
20:00Alex Blumenberg - Fernando Yamacita
tenis
20:00Gabriel Alejandro Hidalgo - Antonio Cayetano March
tenis
20:00Boruch Skierkier - Andre Miele
tenis
20:00Reza Timmerman - Vivian Mayumi Toma
tenis
20:00Elizaveta Koklina - Alexa Pitt
futbol
20:00GKS Tychy - Chrobry Głogów
futbol
20:00Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec
futbol
20:00GKS Belchatow - OKS Odra Opole
futbol
20:00Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki
futbol
20:00C.D. Atlético Tordesillas - Real Valladolid II
futbol
20:00SC Charlottenburg Berlin - BFC Viktoria 1889
futbol
20:00SV Röchling Völklingen - TuS Koblenz
futbol
20:00Slagelse B&I - Holbæk B&I
futbol
20:00Holstein Kiel U19 - Niendorfer TSV U19
futbol
20:00Arminia Bielefeld U19 - SC Preußen Münster U19
futbol
20:00Bayer 04 Leverkusen U19 - Rot-Weiß Oberhausen U19
diğer
20:10Minnesota Twins - Chicago White Sox
diğer
20:10Tampa Bay Rays - Seattle Mariners
futbol
20:15Gnistan U20 - GrIFK U20
diğer
20:30Güney Kore U19 - Nijerya U19
futbol
20:30IFK Mora - Sundbybergs
futbol
20:30Cork City U19 - Bray Wanderers U19
futbol
20:30Zulte Waregem II - K.V.C. Westerlo II
futbol
20:30Bavois - Étoile Carouge FC
futbol
20:30Stade Nyonnais - Black Stars Basel
futbol
20:30Hoogstraten VV - K.F.C. Dessel Sport
basketbol
20:30Belfius Mons-Hainaut - Denain ASC Voltaire
basketbol
20:30JKL Dolphins - Pemba Warriors
tenis
20:30Martinez Sanchez/Jurak - Chan/Chan
futbol
20:45Kilnamanagh - Firhouse Clover
futbol
20:45Swords Celtic - Belgrove/Home Farm
futbol
21:00LKS Nieciecza - Stal Mielec
futbol
21:00Chojniczanka Chojnice - Miedz Legnica
futbol
21:00KÍ Klaksvík - B36 Tórshavn
futbol
21:00Dalvik Reynir - Íþróttafélagið Völsungur
futbol
21:00Íþróttafélag Reykjavíkur - Vestri
futbol
21:00KF Vidir - Kári Akranes
futbol
21:00SC Brühl - FC Rapperswil-Jona
futbol
21:00Foz do Iguacu U23 - AA Batel U23
futbol
21:00Bonsucesso Futebol Clube - Associação Atlética Portuguesa
futbol
21:00Clube Atlético Paranaense U20 - Fluminense FutbolClub U20
futbol
21:00Atletico Mineiro U20 - América Futebol Clube Minas Gerais U20
futbol
21:00Botafogo de Futebol e Regatas U20 - Coritiba Foot Ball Club U20
futbol
21:00Chapecoense AF U20 - Esporte Clube Bahia U20
futbol
21:00Clube de Regatas do Flamengo U20 - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20
futbol
21:00Sport Club Internacional U20 - Associação Atlética Ponte Preta U20
futbol
21:00DAV Santa Ana - Rayo Ciudad Alcobendas
futbol
21:00Asociacion Deportiva Berazategui II - Deportivo Laferrere II
tenis
21:00Qiang Wang - Fiona Ferro
tenis
21:00Gregoire Barrere - Nikola Milojevic
tenis
21:00Santiago Giraldo - Mischa Zverev
tenis
21:00Stefano Napolitano - Hyeon Chung
tenis
21:00Tommy Paul - Pedro Martinez Portero
tenis
21:00Mbithi/Phillips - Johns/Johns
tenis
21:00Ma/Sysoev - Villavicencio Castro/Sanchez
tenis
21:00Bendeck/Goldhoff - Papa/Smith
tenis
21:00Nishiwaki/Reyes - Sinclair/Walkin
tenis
21:00Maria Lourdes Carle - Lara Escauriza
tenis
21:00Maria Jose Portillo Ramirez - Katerina Stewart
tenis
21:00Logan Smith - Tommaso Carnevale-Miino
tenis
21:00Wasserson/Hewitt - Pitak/Pitak
tenis
21:00Stephanie Kent - Emilie Lindh Gallagher
futbol
21:30Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz
futbol
21:30Willand Rovers F.C. - Mangotsfield United F.C.
futbol
21:30Golfklubbur Grindavikur - FC Hamar Hveragerdi
futbol
21:30All Boys - Central Córdoba de Santiago
futbol
21:30CA San Telmo - Argentino de Quilmes
futbol
21:30RCD Carabanchel - Leganes U19
tenis
21:30Ignacio Monzon - Mariano Navone
tenis
21:30Gaston Tonello - Enrique Bogo
tenis
21:30Tomas Farjat - Adolfo Daniel Vallejo
tenis
21:30Sabastiani Leon - Paloma Florencia Caceres Villalba
tenis
21:30Doroteja Joksovic - Gabriela Talaba
tenis
21:30Jasmin Jebawy - Victoria Bosio
tenis
21:35Tricia Mar - Lujan Alegre
futbol
21:45Charlton Athletic - Nottingham Forest
futbol
21:45Cardiff City - Huddersfield Town
futbol
21:45Queens Park Rangers - Swansea City
futbol
21:45Leeds United - Brentford
futbol
21:45Fulham - Millwall
futbol
21:45Preston North End - Stoke City
futbol
21:45Cray Wanderers F.C. - Margate
futbol
21:45Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
21:45Newbridge Town - Bluebell United F.C.
futbol
21:45Glentoran Belfast United II - Dungannon Swifts F.C. II
futbol
21:45Ballymena United F.C. II - Larne II
futbol
21:45St. Mochta's FC - Portmarnock
futbol
21:45Warrenpoint Town F.C. II - Glenavon F.C. II
futbol
21:45Corby Town - Coleshill Town
futbol
21:45Slimbridge - Highworth
futbol
21:45Larkhall Athletic FC - Evesham United F.C.
futbol
21:45Frome Town F.C. - Bideford A.F.C.
futbol
21:45Worksop Town F.C. - Wisbech Town FC
futbol
21:45Widnes FC - Droylsden
futbol
21:45Carlton Town - Sutton Coldfield Town
futbol
22:00Olympiacos F.C. - FC Krasnodar
futbol
22:00GNK Dinamo Zagreb - Rosenborg BK
futbol
22:00BSC Young Boys - FK Kızılyıldız
futbol
22:00West Bromwich Albion - Reading
futbol
22:00Kordrengir - Augnablik Kópavogur
futbol
22:00Rebordosa - Grijo
futbol
22:00Santos FC U20 - Vasco da Gama U20
futbol
22:00Vitoria U20 - Sport Club do Recife U20
futbol
22:00Goiás Esporte Clube - Brasiliense Futebol Clube
futbol
22:00Universidad Central de Venezuela FC - Chicó de Guayana
futbol
22:00Petroleros de Anzoategui - Dynamo Puerto
futbol
22:00Olympiakos - Krasnodar (beIN SPORTS HD 1)
tenis
22:00Robin Haase - John Millman
tenis
22:00Casper Ruud - Steve Johnson
tenis
22:00Benoît Paire - Ugo Humbert
tenis
22:00Gille/Vliegen - Bambridge/Mclachlan
futbol
22:15Collinstown FutbolClub - Tolka Rovers FC
futbol
22:15KFG Gardabaer - UMF Selfoss
futbol
22:30Metropolitanos II - Atletico Venezuela II
futbol
22:30Deportivo Lara II - Puerto Cabello II
futbol
22:30Llaneros de Guanare II - Portuguesa II
futbol
22:30Candal - UD Lavrense
futbol
22:30Hermanos Colmenares - Atlético El Vigía
futbol
22:30Real Frontera - Deportivo JBL del Zulia
tenis
22:30Mihaela Buzarnescu - Anna Blinkova
tenis
22:30Ileana/Ramirez - Aikawa/Shimizu
tenis
22:30Maloney/Mohamad - Martins/Morales
tenis
22:30M. Washington/Wijesundera - Broomfield/Fung
tenis
22:30Postay/Tirante - Angele/Joncour
tenis
22:30Bradley/Chappell - Gascia/Shamma
tenis
22:30Stoute/Findel-Hawkins - Perez/Rodriguez
diğer
22:40Arizona Diamondbacks - Colorado Rockies
futbol
23:00Orsomarso - Tigres Futbol Club
futbol
23:00Iþrottafelag Hafnarfjardar - KM Reykjavik
futbol
23:00Delfines Del Este - Barcelona Atletico
futbol
23:00Moca - Jarabacoa
futbol
23:00Atlantico - Atlético San Cristóbal
futbol
23:00Atletico Vega Real - Universidad O&M
futbol
23:00Atletico De San Francisco - Cibao
futbol
23:00Titanes - Ureña FC
futbol
23:00Ittihad Riadi Tanger - Al-Zawra'a SC
futbol
23:00Angostura FC - Ciudad Vinotto
futbol
23:00Bjorninn - Arborg
tenis
23:00Marcela Zacarias - Eduarda Piai
tenis
23:00Yepes Medina/Reasco Gonzalez - Lizarazo/Osorio Serrano
futbol
23:15KF Berserkir Reykjavik - Stokkseyri FC
futbol
23:15R.I. 3 Corrales - Club Nacional Asuncion
futbol
23:30Real Santander - Atletico Cali
tenis
23:30Feliciano Lopez - Hubert Hurkacz
tenis
23:30Miomir Kecmanovic - Denis Shapovalov
tenis
23:30Pablo Carreno Busta - Lorenzo Sonego
diğer
00:00Tunus U19 - Küba U19
futbol
00:00Atlético Bucaramanga - Deportes Tolima
tenis
00:00Kubot/Melo - O'Mara/Evans
tenis
00:00Murillo/Smith - Villar/Olivares
diğer
00:30Sao Bernardo U19 - Indaiatuba U19
futbol
01:00La Horquetta SA - QPCC
tenis
01:00Filip Krajinović - Frances Tiafoe
tenis
01:00Marray/Skupski - Marach/Melzer
futbol
01:15Liga Deportiva Universitaria de Quito - Boca Juniors
futbol
01:15Clube Atlético Paranaense - São Paulo
futbol
01:15Club Atlético San Martín de Tucumán - Argentinos Juniors
futbol
01:15EC Vitoria Salvador - América Futebol Clube Minas Gerais
futbol
01:15LDU Quito - Boca Juniors (S SPORT HD)
diğer
01:30Sao Bernardo U21 - Sao Jose Volei U21
futbol
01:30Almirante Barroso - Concordia AC
basketbol
01:30Club Athletico Paulistano - UNIFAE-Sao Joao Boa Vista
futbol
02:00New York City FC - Columbus Crew
futbol
02:00Envigado Fútbol Club - Junior de Barranquilla
futbol
02:00Once Caldas - Patriotas
futbol
02:00North Carolina - Tampa Bay Rowdies
basketbol
02:00Osasco - E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo
diğer
02:05Baltimore Orioles - Kansas City Royals
diğer
02:05Texas Rangers - Los Angeles Angels
diğer
02:05Pittsburgh Pirates - Washington Nationals
diğer
02:10Boston Red Sox - Philadelphia Phillies
diğer
02:10New York Mets - Cleveland Indians
diğer
02:20Atlanta Braves - Miami Marlins
futbol
02:30Clube do Remo - Sobradinho EC
futbol
02:30Deportivo Kivon - Real Santa Cruz
tenis
02:30Monroe/Sandgren - Ram/Salisbury
diğer
02:45St.Louis Cardinals - Milwaukee Brewers
futbol
03:00D.C. United - New York Red Bulls
futbol
03:00Nashville FC - FC New York Red Bulls II
futbol
03:00C.S.D. Comunicaciones - Deportivo Guastatoya
futbol
03:00Club Bamin Real Potosí - Royal Pari
diğer
03:05Chicago Cubs - San Francisco Giants
diğer
03:10Houston Astros - Detroit Tigers
diğer
03:30San-Lorenzo de Almagro - Italiano
diğer
03:30Bella Vista - La Matanza
diğer
03:30Banfild - Gimnasia y Esgrima
diğer
03:30Defensores de Banfield - Ciudad II
diğer
03:30GEVP - Centro Galicia
diğer
03:30Nautico Hacoaj - Universitario de La Plata
diğer
03:30UBA - 77 Futbol Club
futbol
03:30Flamengo Regatas - Sport Club Internacional
futbol
03:30Associação Atlética Ponte Preta - CRB Maceio
futbol
03:30Flamengo - Internacional (S SPORT HD)
basketbol
03:30CEB Puerto Montt - Puerto Varas
basketbol
03:30Universidad Nacional de La Plata - Astillero Rio Santiago
basketbol
03:30Villa San Carlos - Atenas de La Plata
tenis
03:30Sam Querrey - Andrey Rublev
futbol
21:00AEK - Trabzonspor (TRT Spor HD)
futbol
01:15River Plate - Cerro Porteno (S SPORT HD)
futbol
20:00Boluspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Beşiktaş - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Aston Villa - Everton (S SPORT HD)
futbol
14:30Norwich City - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Keçiörengücü - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Sheffield Utd - Leicester (S SPORT HD)
futbol
19:15Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
21:00JDA Dijon - Bordeaux (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45M.Başakşehir - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45A.Alanyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Balıkesirspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Altınordu - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Bournemouth - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Ümraniyespor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
19:15Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Menemenspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Galatasaray - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Adanaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Gazişehir FK - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00İstanbulspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Montpellier - Lyon (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Lille - St.Etienne (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Nice - Marsilya (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:00Druk United - Transport UnitedCanlı
futbol
15:00KhonKaen FC - Customs UnitedCanlı
futbol
15:00Astana U14 - Inter Milan U14Canlı
futbol
15:00PFC CSKA Moskova U17 - FC Dynamo Moskova U17Canlı
futbol
15:00Yury Konoplev academy U17 - SShOR Zenit U17Canlı
futbol
15:00FC Zenit Penza - Lada Universitet DimitrovgradCanlı
futbol
15:00Nizhny Novgorod-M - SShOR Volga Ulyanovsk-mCanlı
futbol
14:00Mendiola FC 1991 - Ceres F.C.Canlı
futbol
13:45Army United F.C. - RayongCanlı
futbol
11:20Manchester United team - Manchester City teamCanlı
futbol
15:45Abahani Limited Dhaka - April 25
futbol
15:45Perak U19 - Petaling Jaya City U19
futbol
16:00SpVgg Greuther Fürth U19 - 1. FC Kaiserslautern U19
futbol
16:00Chiangmai United - Lampang
futbol
16:00CD Maxaquene - CD Costa do Sol
futbol
16:00Torpedo Yerevan - FC Ararat Yerevan II
futbol
16:00Ani - FC Pyunik II
futbol
16:00Bangkok Glass - Air F.C.
futbol
16:00Polis Di-Raja Malezya FA - Selangor FA
futbol
16:00FC Alania Vladikavkaz - FC Rotor Volgograd
futbol
17:00Borussia Mönchengladbach U19 - Borussia Dortmund U19
futbol
17:00BFC Daugavpils - FK Jelgava
futbol
17:00Ararat Moskova - FC Nizhniy Novgorod
futbol
17:00Ci Group Buca - Nazilli Belediyespor
futbol
17:15Sogdiana Cizzak - Bunyodkor PFK
futbol
17:20Al Sadd SC - Al-Wakrah Sport Club
futbol
17:30Liptovska Stiavnica - MFK Zarnovica
futbol
17:30TJ Jednota Banova - MFK Lokomotíva Zvolen
futbol
17:30TJ Baník Kalinovo - FK Cadca
futbol
17:30Fomat Martin - SK Pramen Kovacova
futbol
17:30MŠK Rimavská Sobota - FK Rakytovce
futbol
17:30Ayia Napa F.C. - FC Omonia Aradippou
futbol
17:30Maccabi Tamra FC - SC Haifa Robbie Shapiro
futbol
17:30MŠK Námestovo - ŠKM Liptovský Hrádok
futbol
17:30Filakovo - Tatran Oravske Vesele
futbol
17:30Digenis Ypsonas - Aris Limassol F.C.
futbol
18:00Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
futbol
18:00Boskovice - Mutěnice
futbol
18:00Dosta Bystrc - Tatran Bohunice
futbol
18:00Lisen II - Moravsky Krumlov
futbol
18:00Velazerimi Kichevo 77 - FK Rabotnički
futbol
18:00Lech Poznań II - KS Legionovia Legionowo
futbol
18:00TJD Pribelce - KFC Komarno
futbol
18:00Levanger FK - Kvik Halden FK
futbol
18:00Garbarnia Kraków - Pogon
futbol
18:00Elana Toruń - KS Skra Czestochowa
futbol
18:00Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szczeciński
futbol
18:00CWKS Resovia Rzeszów - MKS Bytovia Bytów
futbol
18:00VfL Wolfsburg U19 - 1. FC Magdeburg U19
futbol
18:00Spartak Medzev - Slavia TU Kosice
futbol
18:00Riffa S.C. - Horseed
futbol
18:00KK Kozuv Gevgelija - FK Renova
futbol
18:00Pivovar Saris VS - 1. FC Tatran Prešov
futbol
18:00Svidnik - MŠK Tesla Stropkov
futbol
18:00Demjata - OFK Sarisske Michalany
futbol
18:00Ohrid - FK Belasica Strumica
futbol
18:00Prevalec - FK Borec
futbol
18:00FC Chernomorets Novorossiysk - FC Torpedo Armavir
futbol
18:00Akron Tolyatti - FC Mordovia Saransk
futbol
18:00Veles Moskova - FC Torpedo Moskova
futbol
18:00Inter Cherkessk - FC Chaika Peschanokopskoye
futbol
18:00Hornad Zdana - Mladost Kalsa
futbol
18:00FK Teteks - FK Shkupi
futbol
18:00Sellana - Trikala
futbol
18:00Egaleo F.C. - Kitheron Kaparyrelou
futbol
18:00Aris Archangelou - Rodos
futbol
18:00Achaiki FC - PAO Varda F.C.
futbol
18:00Aris Petroupolis - Fostiras Ilioupolis
futbol
18:00Panegialios F.C. - Астерас Дервениу
futbol
18:30RKS Radomiak Radom - GKS Jastrzębie
futbol
18:30IF Gottne - IF Bromharitaojkarna
futbol
18:30Hamburger SV U19 - Hannover 96 U19
futbol
18:30Dynamo Dresden U19 - Chemnitzer FC U19
futbol
18:30Bollklubben-46 - Nummelan Palloseura
futbol
18:30Hango IK - Ekenas II
futbol
18:30Tp-T - Nokian Palloseura
futbol
18:30FC KAMAZ Naberezhnye Chelny - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
futbol
18:30Leningradets - FC Baltika Kaliningrad
futbol
18:30FC Shinnik Yaroslavl - FC Tekstilshchik Ivanovo
futbol
18:30FC Ryazan - FC Chertanovo Moskova
futbol
18:30FC Salyut Belgorod - FC Fakel Voronezh
futbol
18:30Episkopi F.C. - Panakrotiakos
futbol
18:50Al Thuqbah - Ohud Medina
futbol
19:00KIL Toppfotball - Strømmen IF
futbol
19:00FK Jerv - KFUM
futbol
19:00Ullensaker/Kisa IL - Sandnes Ulf
futbol
19:00Notodden FK - Nest-Sotra Fotball
futbol
19:00Sandefjord Fotball - Raufoss IL
futbol
19:00Tromsdalen UIL - Sogndal Fotball
futbol
19:00Qviding FIF - BK Häcken
futbol
19:00Tvååkers IF - Trelleborgs FF
futbol
19:00Kickers Offenbach U19 - Eintracht Frankfurt U19
futbol
19:00HJK Helsinki U20 - PK-35 Vantaa U 20
futbol
19:00MuSa Pori U20 - Jazz U20
futbol
19:00Al-Kawkab - Al-Batin
futbol
19:00RB Leipzig U19 - FC Energie Cottbus U19
futbol
19:00VfB Stuttgart U19 - 1. Heidenheim 1846 U19
futbol
19:00SSV Ulm 1846 U19 - TSG 1899 Hoffenheim U19
futbol
19:00FK Dainava Alytus - Vilnius
futbol
19:001 FC Cologne U19 - Fortuna Düsseldorf U19
futbol
19:00Wuppertaler SV U19 - Alemannia Aachen U19
futbol
19:00FC Viktoria Köln U19 - FC Schalke 04 U19
futbol
19:00MSV Duisburg U19 - VfL Bochum U19
futbol
19:00FK Liepāja - FK Rīgas Futbola skola
futbol
19:00Legia Warsaw II - KSP Polonia Warszawa
futbol
19:00JJK Jyväskylä - Warkaus JK
futbol
19:00IPS Edustus - Virky
futbol
19:00TP-47 - RoPo
futbol
19:00Saint Michael Lavanttal - Austria Klagenfurt 1B
futbol
19:00Gana U20 - Senegal U20
futbol
19:00Bustese - Arconatese
futbol
19:00Viking FK U19 - Bryne U19
futbol
19:00FC Khimki - FC Avangard Kursk
futbol
19:00Thermaikos - Kardias
futbol
19:00TSV 1865 Dachau - TSV Buchbach
futbol
19:00JK Nõmme Kalju - Keila JK
futbol
19:00NK Vatrogasac Zdenci - NK Sava Zagreb
futbol
19:15Al Taqdom - Al Jeel Club
futbol
19:15Europa Point FC - Lynx FC
futbol
19:20Al Ain Al-Atawlah - Al-Shoulla Al Kharj
futbol
19:30Utsiktens BK - Örgryte IS
futbol
19:30Eskilsminne IF - Norrby IF
futbol
19:30FC Trollhättan - Halmstads BK
futbol
19:30Karlskrona AIF - Östers IF
futbol
19:30FC Rosengard - Kalmar FF
futbol
19:30Lidingö - GIF Sundsvall
futbol
19:30Raaslatts SK - GAIS
futbol
19:30IFK Timra - IFK Norrköping
futbol
19:30Nykopings BIS - Örebro SK
futbol
19:30Husqvarna FF - Mjällby AIF
futbol
19:30Gamla Upsala SK - Vasteras SK
futbol
19:30Sollentuna FK - Degerfors IF
futbol
19:30IFK Luleå - Hammarby IF
futbol
19:30Torns IF - Jönköpings Södra IF
futbol
19:30Sandvikens IF - IK Frej Taby
futbol
19:30FC Gute - Dalkurd FF
futbol
19:30Karlstad BK - IK Sirius Fotboll
futbol
19:30Katar SC - Al-Duhail
futbol
19:30Vanløse IF - Brønshøj BK
futbol
19:30Al-Ansar Medina - Al-Qadisiyah FC
futbol
19:30BK Avarta - FA 2000
futbol
19:30FC St. Pauli U19 - SV Werder Bremen U19
futbol
19:30Viborg FF - FC Fredericia
futbol
19:30Hillerod - FC Helsingør
futbol
19:30Vejgaard Boldspilklub - Brabrand IF
futbol
19:30Næsby BK - Middelfart G&BK
futbol
19:30VSK Aarhus - Aarhus Fremad
futbol
19:30Tabasalu U19 - FCI Tallinn U19
futbol
19:45Sydvest 05 - Ringkøbing
futbol
19:50Widzew Łódź - Górnik Łęczna
futbol
20:00Kolding IF - Vejle Boldklub
futbol
20:00Vendsyssel - Skive IK
futbol
20:00B.93 Copenhagen - Boldklubben Frem
futbol
20:00Hellerup IK - Skovshoved IF
futbol
20:00FC Rot-Weiß Erfurt - ZFC Meuselwitz
futbol
20:00KS Polkowice - Stal Rzeszów
futbol
20:00Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo
futbol
20:00GKS Katowice - Olimpia Elbląg
futbol
20:00Nykøbing FC - Næstved BK
futbol
20:00Roskilde - HB Køge
futbol
20:00Hvidovre IF - Fremad Amager
futbol
20:00Thisted FC - Jammerbugt FC
futbol
20:00Akademisk Boldklub - Dalum IF
futbol
20:00Deportivo La Guaira II - Caracas II
futbol
20:00Sala FF - Fagersta Sodra
futbol
20:00GKS Tychy - Chrobry Głogów
futbol
20:00Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec
futbol
20:00GKS Belchatow - OKS Odra Opole
futbol
20:00Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki
futbol
20:00C.D. Atlético Tordesillas - Real Valladolid II
futbol
20:00SC Charlottenburg Berlin - BFC Viktoria 1889
futbol
20:00SV Röchling Völklingen - TuS Koblenz
futbol
20:00Slagelse B&I - Holbæk B&I
futbol
20:00Holstein Kiel U19 - Niendorfer TSV U19
futbol
20:00Arminia Bielefeld U19 - SC Preußen Münster U19
futbol
20:00Bayer 04 Leverkusen U19 - Rot-Weiß Oberhausen U19
futbol
20:15Gnistan U20 - GrIFK U20
futbol
20:30IFK Mora - Sundbybergs
futbol
20:30Cork City U19 - Bray Wanderers U19
futbol
20:30Zulte Waregem II - K.V.C. Westerlo II
futbol
20:30Bavois - Étoile Carouge FC
futbol
20:30Stade Nyonnais - Black Stars Basel
futbol
20:30Hoogstraten VV - K.F.C. Dessel Sport
futbol
20:45Kilnamanagh - Firhouse Clover
futbol
20:45Swords Celtic - Belgrove/Home Farm
futbol
21:00LKS Nieciecza - Stal Mielec
futbol
21:00Chojniczanka Chojnice - Miedz Legnica
futbol
21:00KÍ Klaksvík - B36 Tórshavn
futbol
21:00Dalvik Reynir - Íþróttafélagið Völsungur
futbol
21:00Íþróttafélag Reykjavíkur - Vestri
futbol
21:00KF Vidir - Kári Akranes
futbol
21:00SC Brühl - FC Rapperswil-Jona
futbol
21:00Foz do Iguacu U23 - AA Batel U23
futbol
21:00Bonsucesso Futebol Clube - Associação Atlética Portuguesa
futbol
21:00Clube Atlético Paranaense U20 - Fluminense FutbolClub U20
futbol
21:00Atletico Mineiro U20 - América Futebol Clube Minas Gerais U20
futbol
21:00Botafogo de Futebol e Regatas U20 - Coritiba Foot Ball Club U20
futbol
21:00Chapecoense AF U20 - Esporte Clube Bahia U20
futbol
21:00Clube de Regatas do Flamengo U20 - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20
futbol
21:00Sport Club Internacional U20 - Associação Atlética Ponte Preta U20
futbol
21:00DAV Santa Ana - Rayo Ciudad Alcobendas
futbol
21:00Asociacion Deportiva Berazategui II - Deportivo Laferrere II
futbol
21:30Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz
futbol
21:30Willand Rovers F.C. - Mangotsfield United F.C.
futbol
21:30Golfklubbur Grindavikur - FC Hamar Hveragerdi
futbol
21:30All Boys - Central Córdoba de Santiago
futbol
21:30CA San Telmo - Argentino de Quilmes
futbol
21:30RCD Carabanchel - Leganes U19
futbol
21:45Charlton Athletic - Nottingham Forest
futbol
21:45Cardiff City - Huddersfield Town
futbol
21:45Queens Park Rangers - Swansea City
futbol
21:45Leeds United - Brentford
futbol
21:45Fulham - Millwall
futbol
21:45Preston North End - Stoke City
futbol
21:45Cray Wanderers F.C. - Margate
futbol
21:45Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
21:45Newbridge Town - Bluebell United F.C.
futbol
21:45Glentoran Belfast United II - Dungannon Swifts F.C. II
futbol
21:45Ballymena United F.C. II - Larne II
futbol
21:45St. Mochta's FC - Portmarnock
futbol
21:45Warrenpoint Town F.C. II - Glenavon F.C. II
futbol
21:45Corby Town - Coleshill Town
futbol
21:45Slimbridge - Highworth
futbol
21:45Larkhall Athletic FC - Evesham United F.C.
futbol
21:45Frome Town F.C. - Bideford A.F.C.
futbol
21:45Worksop Town F.C. - Wisbech Town FC
futbol
21:45Widnes FC - Droylsden
futbol
21:45Carlton Town - Sutton Coldfield Town
futbol
22:00Olympiacos F.C. - FC Krasnodar
futbol
22:00GNK Dinamo Zagreb - Rosenborg BK
futbol
22:00BSC Young Boys - FK Kızılyıldız
futbol
22:00West Bromwich Albion - Reading
futbol
22:00Kordrengir - Augnablik Kópavogur
futbol
22:00Rebordosa - Grijo
futbol
22:00Santos FC U20 - Vasco da Gama U20
futbol
22:00Vitoria U20 - Sport Club do Recife U20
futbol
22:00Goiás Esporte Clube - Brasiliense Futebol Clube
futbol
22:00Universidad Central de Venezuela FC - Chicó de Guayana
futbol
22:00Petroleros de Anzoategui - Dynamo Puerto
futbol
22:00Olympiakos - Krasnodar (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:15Collinstown FutbolClub - Tolka Rovers FC
futbol
22:15KFG Gardabaer - UMF Selfoss
futbol
22:30Metropolitanos II - Atletico Venezuela II
futbol
22:30Deportivo Lara II - Puerto Cabello II
futbol
22:30Llaneros de Guanare II - Portuguesa II
futbol
22:30Candal - UD Lavrense
futbol
22:30Hermanos Colmenares - Atlético El Vigía
futbol
22:30Real Frontera - Deportivo JBL del Zulia
futbol
23:00Orsomarso - Tigres Futbol Club
futbol
23:00Iþrottafelag Hafnarfjardar - KM Reykjavik
futbol
23:00Delfines Del Este - Barcelona Atletico
futbol
23:00Moca - Jarabacoa
futbol
23:00Atlantico - Atlético San Cristóbal
futbol
23:00Atletico Vega Real - Universidad O&M
futbol
23:00Atletico De San Francisco - Cibao
futbol
23:00Titanes - Ureña FC
futbol
23:00Ittihad Riadi Tanger - Al-Zawra'a SC
futbol
23:00Angostura FC - Ciudad Vinotto
futbol
23:00Bjorninn - Arborg
futbol
23:15KF Berserkir Reykjavik - Stokkseyri FC
futbol
23:15R.I. 3 Corrales - Club Nacional Asuncion
futbol
23:30Real Santander - Atletico Cali
futbol
00:00Atlético Bucaramanga - Deportes Tolima
futbol
01:00La Horquetta SA - QPCC
futbol
01:15Liga Deportiva Universitaria de Quito - Boca Juniors
futbol
01:15Clube Atlético Paranaense - São Paulo
futbol
01:15Club Atlético San Martín de Tucumán - Argentinos Juniors
futbol
01:15EC Vitoria Salvador - América Futebol Clube Minas Gerais
futbol
01:15LDU Quito - Boca Juniors (S SPORT HD)
futbol
01:30Almirante Barroso - Concordia AC
futbol
02:00New York City FC - Columbus Crew
futbol
02:00Envigado Fútbol Club - Junior de Barranquilla
futbol
02:00Once Caldas - Patriotas
futbol
02:00North Carolina - Tampa Bay Rowdies
futbol
02:30Clube do Remo - Sobradinho EC
futbol
02:30Deportivo Kivon - Real Santa Cruz
futbol
03:00D.C. United - New York Red Bulls
futbol
03:00Nashville FC - FC New York Red Bulls II
futbol
03:00C.S.D. Comunicaciones - Deportivo Guastatoya
futbol
03:00Club Bamin Real Potosí - Royal Pari
futbol
03:30Flamengo Regatas - Sport Club Internacional
futbol
03:30Associação Atlética Ponte Preta - CRB Maceio
futbol
03:30Flamengo - Internacional (S SPORT HD)
futbol
21:00AEK - Trabzonspor (TRT Spor HD)
futbol
01:15River Plate - Cerro Porteno (S SPORT HD)
futbol
20:00Boluspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Beşiktaş - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Aston Villa - Everton (S SPORT HD)
futbol
14:30Norwich City - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Keçiörengücü - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Sheffield Utd - Leicester (S SPORT HD)
futbol
19:15Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
21:00JDA Dijon - Bordeaux (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45M.Başakşehir - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45A.Alanyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Balıkesirspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Altınordu - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Bournemouth - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Ümraniyespor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
19:15Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Menemenspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Galatasaray - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Adanaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Gazişehir FK - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00İstanbulspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Montpellier - Lyon (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Lille - St.Etienne (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Nice - Marsilya (beIN SPORTS HD 1)
tenis
15:30Rene Schulte - Tim HandelCanlı
tenis
15:30Frederico Ferreira Silva - Carlos Alcaraz GarfiaCanlı
tenis
15:30Jule Niemeier - Carolina Meligeni Rodrigues AlvesCanlı
tenis
15:30Kathinka Von Deichmann - Seone MendezCanlı
tenis
15:30Martinez/Escobar - Jomby/CerundoloCanlı
tenis
15:30Alberto Barroso Campos - Johan NiklesCanlı
tenis
15:15Guilherme Clezar - Aslan KaratsevCanlı
tenis
14:45Dominik Boehler - Brian BencicCanlı
tenis
14:15Albert Roglan - Roberto Cid SuberviCanlı
tenis
15:40Thurner/Thurner - Heger/Hoffmann
tenis
15:45Kurz/Rief - Prinoth/Troebinger
tenis
16:00Dimitriy Voronin - Francisco Comesana
tenis
16:00Patrick Zahraj - Louis Wessels
tenis
16:00Dan Tomescu - Nicolae Frunza
tenis
16:00Roni Mikael Hietaranta - Masi Sarpola
tenis
16:00Vavassori/Margaroli - González/Di Nicola
tenis
16:15Alen Avidzba - Anton Zaitsev
tenis
16:30Peter Goldsteiner - Bernardo Azevedo Pereira E Oliveira
tenis
16:30Ricardo Rodriguez - Masood Eisa-Beygi
tenis
16:30Sahar Simon - Piotr Grynkowski
tenis
16:30Tanner K Smith - Gage Brymer
tenis
16:30Jane Wasserson - Aleksandra Pitak
tenis
16:30Brandon Walkin - Lucas Gomez
tenis
16:30Ingrid Gamarra Martins - Dalayna Hewitt
tenis
16:30Eliz Maloney - Natalie Johnson
tenis
16:30Mathieu Perchicot - Alec Adamson
tenis
16:30Nicolas Uryson - Nicolas Tepmahc
tenis
16:30Yannik Reuter - Paul Cayre
tenis
16:30Nicholas Alexander Reyes - Miles Jones
tenis
16:30Begemann/Mergea - Serdarusic/Tabilo
tenis
16:30Mats Rosenkranz - Jesper De Jong
tenis
16:30Jan Satral - Vaclav Safranek
tenis
16:30Andre Rodeia - Daniel Batista
tenis
16:30Samuel Ribeiro Navarrete - Antoine Escoffier
tenis
16:45Agustin Velotti - Daniel Michalski
tenis
17:00Nouza/Skoch - Moghini/Portmann
tenis
17:00Schell/Steiner - Lemstra/Lemstra
tenis
17:00Pysson/Popovic - Carreras/Malmqvist
tenis
17:00Joao Lucas Reis Da Silva - Gabriel Ciro Da Silva
tenis
17:00Juliusz Bienkiewicz - Vit Kopriva
tenis
17:00Katharina Gerlach - Yana Morderger
tenis
17:00Maryna Zanevska - Julia Wachaczyk
tenis
17:00Kym/Tanner - Masur/Hemery
tenis
17:00Lara Rosario De Faveri - Sarah Tami-Masi
tenis
17:05Leyla Fiorella Britez Risso - Sofia Luini
tenis
17:30Yekaterina Dmitrichenko - Anita Bertoloni
tenis
17:30Costanza Traversi - Andreea Prisacariu
tenis
17:30Cuevas/Mena - Neis/Romboli
tenis
17:30Liucci/Noce - Cubelic/Ouakaa
tenis
17:30Gregorio Lulli - Georg Winkler
tenis
17:30Federico Iannaccone - Mariano Alberto Hasenkopf
tenis
17:30Pierre Delage - Anze Arh
tenis
17:30Cagla Buyukakcay - Shaline-Doreen Pipa
tenis
17:30Pilar Astigarraga Harper - Alicia Smith
tenis
17:30Noelia Bouzo Zanotti - Coralie Garrigues
tenis
17:30Huertas Del Pino/Huertas Del Pino - Grasse/Fernandez
tenis
17:30Lopez Montagud/Skatov - Barroso Campos/Cid Subervi
tenis
17:35Grigelis/Ocleppo - Hartmeier/Huber
tenis
18:00Karolina Muchova - Kristie Ahn
tenis
18:00Ankita Raina - Denisa Allertova
tenis
18:00Taylor Townsend - Veronica Cepede Royg
tenis
18:00Elena Rybakina - Arina Rodionova
tenis
18:00Richel Hogenkamp - Valeria Savinykh
tenis
18:00Irina-Camelia Begu - Jana Čepelová
tenis
18:00Magdalena Frech - Rebecca Sramkova
tenis
18:00Danka Kovinić - Varvara Gracheva
tenis
18:00Olga Govortsova - Xinyu Wang
tenis
18:00Dominik Koepfer - Nicolas Mahut
tenis
18:00Blaz Kavcic - Yasutaka Uchiyama
tenis
18:00Elliot Benchetrit - Ze Zhang
tenis
18:00Soon-Woo Kwon - Oscar Otte
tenis
18:00Zdenek Kolar - Kimmer Coppejans
tenis
18:00Steven Diez - Yosuke Watanuki
tenis
18:00Jose Olivares - Kazuki Nishiwaki
tenis
18:00Jean Thirouin - Isaac Stoute
tenis
18:00Mayuka Aikawa - Shatoo Mohamad
tenis
18:00Olivieri/Ugo Carabelli - Berrettini/Strombachs
tenis
18:00Elmar Ejupovic - Adrian Obert
tenis
18:00Sebastian Murillo - Lopar
tenis
18:00Romy Koelzer - Katarzyna Piter
tenis
18:00Charlotte Roemer - Nathaly Kurata
tenis
18:00Andrea Renee Villarreal - Katsiaryna Skachkova
tenis
18:00Mari Osaka - Camila Romero
tenis
18:00Chieh-Yu Hsu - Emiliana Arango
tenis
18:00Melis Yasar - Ana Maria Andreea Ileana
tenis
18:00Holly Verner - Rushri Wijesundera
tenis
18:30Andrej Martin - Gianluigi Quinzi
tenis
18:30Wessels/Guenther - Kunz/Parizzia
tenis
18:30Zahraj/Schulte - Bencic/Aerne
tenis
18:30Eguez/Recek - Paul/Staeheli
tenis
18:30Eliessa Vanlangendonck - Tess Sugnaux
tenis
18:30Fermin Tenti - Matheus Pucinelli De Almeida
tenis
18:30Leonardo Aboian - Boris Arias
tenis
18:30Gonzalo Villanueva - Cristian Oliveira
tenis
18:30Taylor/Taylor - Stephens/Hermans
tenis
18:30Boehler/Handel - Galarza/Strelchenko
tenis
18:30Arnaud Bovy - Michael Geerts
tenis
18:30Clement Geens - Alexis Gautier
tenis
19:00Olaru/Yang - Aoyama/Krunic
tenis
19:00Gutierrez-De La Maza/Santiago Setien - Boluda-Purkiss/Ojeda Lara
tenis
19:00Lopez Morillo/Toledo Bague - Winter Lopez/Roglan
tenis
19:00Gutierrez/De Krom - Wang/Gao
tenis
19:30Magda Linette - Aliaksandra Sasnovich
tenis
19:30Ayano Shimizu - Tereza Martincova
tenis
19:30Nina Stojanovic - Ann Li
tenis
19:30Jasmine Paolini - Elena Gabriela Ruse
tenis
19:30Maddison Inglis - Lizette Cabrera
tenis
19:30Kristina Kucova - Bibiane Schoofs
tenis
19:30Katharina Hobgarski - Priscilla Hon
tenis
19:30Jaimee Fourlis - Ludmilla Samsonova
tenis
19:30Paula Badosa Gibert - Quirine Lemoine
tenis
19:30Jenson Brooksby - Yuichi Sugita
tenis
19:30Nicola Kuhn - Lukas Lacko
tenis
19:30Mikael Torpegaard - Daniel Elahi Galan Riveros
tenis
19:30Mikael Ymer - Facundo Bagnis
tenis
19:30Mirza Basic - Emilio Gomez
tenis
19:30Tobias Kamke - Filippo Baldi
tenis
19:30Drzewiecki/Zielinski - Kowalczyk/Matuszewski
tenis
19:30Thiago Agustin Tirante - Juan Pablo Grassi Mazzuchi
tenis
19:30Haine Ogata - Maria Gomes
tenis
19:30Jazmin Ortenzi - Maria Camila Osorio Serrano
tenis
19:30Raphaelle Lacasse - Joselyn Margarita Treyes Albarracin
tenis
19:30Rebeca Pereira - Yuliana Lizarazo
tenis
19:30Amanda Carolina Nava Elkin - Katarina Kozarov
tenis
19:30Ramona Mataruga - Misa Malkin
tenis
19:30Ayan Broomfield - Fernanda Contreras Gomez
tenis
19:35Chanelle Van Nguyen - Madeleine Kobelt
tenis
19:35Barbara Gatica - Alexandra Osborne
tenis
20:00Alex Blumenberg - Fernando Yamacita
tenis
20:00Gabriel Alejandro Hidalgo - Antonio Cayetano March
tenis
20:00Boruch Skierkier - Andre Miele
tenis
20:00Reza Timmerman - Vivian Mayumi Toma
tenis
20:00Elizaveta Koklina - Alexa Pitt
tenis
20:30Martinez Sanchez/Jurak - Chan/Chan
tenis
21:00Qiang Wang - Fiona Ferro
tenis
21:00Gregoire Barrere - Nikola Milojevic
tenis
21:00Santiago Giraldo - Mischa Zverev
tenis
21:00Stefano Napolitano - Hyeon Chung
tenis
21:00Tommy Paul - Pedro Martinez Portero
tenis
21:00Mbithi/Phillips - Johns/Johns
tenis
21:00Ma/Sysoev - Villavicencio Castro/Sanchez
tenis
21:00Bendeck/Goldhoff - Papa/Smith
tenis
21:00Nishiwaki/Reyes - Sinclair/Walkin
tenis
21:00Maria Lourdes Carle - Lara Escauriza
tenis
21:00Maria Jose Portillo Ramirez - Katerina Stewart
tenis
21:00Logan Smith - Tommaso Carnevale-Miino
tenis
21:00Wasserson/Hewitt - Pitak/Pitak
tenis
21:00Stephanie Kent - Emilie Lindh Gallagher
tenis
21:30Ignacio Monzon - Mariano Navone
tenis
21:30Gaston Tonello - Enrique Bogo
tenis
21:30Tomas Farjat - Adolfo Daniel Vallejo
tenis
21:30Sabastiani Leon - Paloma Florencia Caceres Villalba
tenis
21:30Doroteja Joksovic - Gabriela Talaba
tenis
21:30Jasmin Jebawy - Victoria Bosio
tenis
21:35Tricia Mar - Lujan Alegre
tenis
22:00Robin Haase - John Millman
tenis
22:00Casper Ruud - Steve Johnson
tenis
22:00Benoît Paire - Ugo Humbert
tenis
22:00Gille/Vliegen - Bambridge/Mclachlan
tenis
22:30Mihaela Buzarnescu - Anna Blinkova
tenis
22:30Ileana/Ramirez - Aikawa/Shimizu
tenis
22:30Maloney/Mohamad - Martins/Morales
tenis
22:30M. Washington/Wijesundera - Broomfield/Fung
tenis
22:30Postay/Tirante - Angele/Joncour
tenis
22:30Bradley/Chappell - Gascia/Shamma
tenis
22:30Stoute/Findel-Hawkins - Perez/Rodriguez
tenis
23:00Marcela Zacarias - Eduarda Piai
tenis
23:00Yepes Medina/Reasco Gonzalez - Lizarazo/Osorio Serrano
tenis
23:30Feliciano Lopez - Hubert Hurkacz
tenis
23:30Miomir Kecmanovic - Denis Shapovalov
tenis
23:30Pablo Carreno Busta - Lorenzo Sonego
tenis
00:00Kubot/Melo - O'Mara/Evans
tenis
00:00Murillo/Smith - Villar/Olivares
tenis
01:00Filip Krajinović - Frances Tiafoe
tenis
01:00Marray/Skupski - Marach/Melzer
tenis
02:30Monroe/Sandgren - Ram/Salisbury
tenis
03:30Sam Querrey - Andrey Rublev
televizyon
beIN SPORTS HABER HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS HD 1Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 2Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 3Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 4Canlı
televizyon
beIN SPORTS MAX 1 HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS MAX 2 HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR 2 HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR 3 HDCanlı
televizyon
TRT Spor HDCanlı
televizyon
A Spor HDCanlı
televizyon
CBC Sport HDCanlı
televizyon
İdman Azerbaycan HDCanlı
televizyon
Sports TV HDCanlı
televizyon
Sky Bundesliga 1 HDCanlı
televizyon
Sky Bundesliga 2 HDCanlı
televizyon
Sport TV 1 HDCanlı
televizyon
Sport TV 2 HDCanlı
televizyon
Sport TV 3 HDCanlı
televizyon
Sport TV 4 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 1 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 2 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 3 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 4 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 5 HDCanlı
televizyon
Ülke TV HDCanlı
televizyon
Tay TV HDCanlı
televizyon
BJK TV HDCanlı
televizyon
FB TV HDCanlı
televizyon
GS TV HDCanlı
televizyon
TRT 1 HDCanlı
televizyon
ATV HDCanlı
televizyon
A2 HDCanlı
televizyon
TV8 HDCanlı
televizyon
TV8,5 HDCanlı
televizyon
Kanal D HDCanlı
televizyon
Show TV HDCanlı
televizyon
S SPORT HDCanlı
televizyon
S SPORT 2 HDCanlı
televizyon
spor SMART HDCanlı
televizyon
DAZN 1 Bar HDCanlı
televizyon
DAZN 2 Bar HDCanlı
televizyon
NBA TV HDCanlı
televizyon
Eurosport 1 HDCanlı
televizyon
Eurosport 2 HDCanlı
televizyon
Star TV HDCanlı
televizyon
Fox TV HDCanlı
televizyon
FX HDCanlı
televizyon
beIN SERIES SCI-FI HDCanlı
televizyon
beIN SERIES COMEDY HDCanlı
televizyon
beIN SERIES DRAMA HDCanlı
televizyon
beIN SERIES VICE HDCanlı
televizyon
DMAX HDCanlı
televizyon
movie SMART PREMIUM HDCanlı
televizyon
movie SMART PREMIUM 2 HDCanlı
televizyon
movie SMART PLATIN HDCanlı
televizyon
movie SMART PLATIN 2 HDCanlı
televizyon
movie SMART GOLD HDCanlı
televizyon
movie SMART ACTION HDCanlı
televizyon
movie SMART FEST HDCanlı
televizyon
movie SMART FAMILY HDCanlı
televizyon
movie SMART CLASSIC HDCanlı
televizyon
movie SMART TÜRK HDCanlı
televizyon
dizi SMART PREMIUM HDCanlı
televizyon
dizi SMART MAX HDCanlı
televizyon
FilmBox HDCanlı
televizyon
DocuBox HDCanlı
televizyon
Fast&FunBox HDCanlı
televizyon
FightBox HDCanlı
televizyon
Animal Planet HDCanlı
televizyon
Nat Geo HDCanlı
televizyon
Nat Geo People HDCanlı
televizyon
Nat Geo Wild HDCanlı
televizyon
BBC Earth HDCanlı
televizyon
Discovery Channel HDCanlı
televizyon
Discovery Science HDCanlı
televizyon
Discovery Showcase HDCanlı
televizyon
Outdoor Channel HDCanlı
televizyon
ID HDCanlı
televizyon
History HDCanlı
televizyon
Viasat History HDCanlı
televizyon
TRT Belgesel HDCanlı
televizyon
TLC HDCanlı
televizyon
POWER TV HDCanlı
televizyon
POWERTÜRK TV HDCanlı
televizyon
Trace Urban HDCanlı

Haberler

Galatasaray’ın Boluspor maçındaki kadrosu belirlendi

Galatasaray’ın Boluspor maçındaki kadrosu belirlendiGalatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı. Flor…

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde başarılı teknik direktor Fatih Terim’in eşliğinde basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleşen antrenmanda futbolcular, ısınma hareketleri sonrasında dar alanlarda gruplar şeklinde pas çalışması yaptığı bildirildi. Antrenmanın ana bölümü taktik çalışmalarıyla geçti. Sarı-kırmızılı ekip, antrenman sonrasında yarınki […]

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde başarılı teknik direktor Fatih Terim'in eşliğinde basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleşen antrenmanda futbolcular, ısınma hareketleri sonrasında dar alanlarda gruplar şeklinde pas çalışması yaptığı bildirildi. Antrenmanın ana bölümü taktik çalışmalarıyla geçti.

Sarı-kırmızılı ekip, antrenman sonrasında yarınki karşılaşma için kara yolu üzerinden Bolu'ya doğru yola çıktı.

Bolusporla oynanacak maçın Galatasaray tarafından kaleci Muslera ve Asya Kupası maçlarından dolayı Yuto Nagatomo kadroda yer almadı.

Galatasaray - Boluspor karşılaşmasında Galatasaray takımında aşağıdaki oyuncular yer alacak;

  • Mariano Filho
  • Maicon Roque
  • Ahmet Çalık
  • Selçuk İnan
  • Younes Belhanda
  • Sinan Gümüş
  • Batuhan Şen
  • İsmail Çipe
  • Martin Linnes
  • Ryan Donk
  • Badou Ndiaye
  • Ömer Bayram
  • Henry Onyekuru
  • Fernando Reges
  • Yunus Akgün
  • Atalay Babacan
  • Gökay Güney
  • Ozan Kabak
  • Celil Yüksel
  • Muğdat Çelik
  • Sofiane Feghouli