logo
beIN SERIES VICE HD
Paylaş:
16 Temmuz 2019 Salı 18:24:38
tenis
18:15Martin, And - Vanneste, JeCanlı
tenis
18:15Sevastova, - Bogdan, AnaCanlı
tenis
18:05Ebden, Matt - Schnur, BrayCanlı
diğer
18:04Wright, Pet - van der VoorCanlı
tenis
18:04Kudla, Deni - Klahn, BradlCanlı
tenis
18:02Voegele, St - Buzarnescu,Canlı
futbol
18:01FC Banants - FK ČukaričkiCanlı
futbol
17:59FK Shkëndija - JK Nõmme KaljuCanlı
tenis
17:51Giraldo, Sa - Varillas PatCanlı
tenis
17:49Bega/Durasovic - Guinard/MullerCanlı
tenis
17:48Bondar, Ann - Tig, PatriciCanlı
tenis
17:42Masur/Moraing - Brouwer/SelsCanlı
tenis
17:32Benchetrit/Tatlot - Draganja/MetreveliCanlı
tenis
17:32Marco Trungelliti - Nino SerdarusicCanlı
tenis
17:32Kuzmanov, D - Coppejans, KCanlı
futbol
17:30India - SyriaCanlı
tenis
17:28Hoyt, Evan - Moriya, HiroCanlı
diğer
17:25Ward, Harry - Schindler, MCanlı
tenis
17:20Delbonis, F - Zapata MiralCanlı
tenis
17:05Gavrilova, - Bai, A/GeuerCanlı
tenis
17:04Wolf, Jeffr - Polmans, MarCanlı
tenis
17:03Ernesto Escobedo - Duck Hee LeeCanlı
tenis
17:02Klizan, Mar - Bagnis, FacuCanlı
tenis
16:58Goerges, Ju - Waltert, SimCanlı
diğer
16:50Durrant, Gl - Bates, BarriCanlı
tenis
16:38Begu, Irina - Krunic, AlekCanlı
diğer
16:05Reyes, Cris - van DuijvenbCanlı
tenis
16:00Dellien, Hu - Gulbis, ErneCanlı
diğer
15:57Cross, Rob - Joyce, RyanCanlı
tenis
15:56Shilin Xu - Lara Arruabarrena VecinoCanlı
tenis
15:53Monteiro, T - Ymer, EliasCanlı
diğer
15:40Hunt, Adam - Brooks, BradCanlı
tenis
18:30Kovalik, Jo - Sousa, Joao
tenis
18:35Lepchenko, - Di Giuseppe,
tenis
18:40Timea Bacsinszky - Jil Belen Teichmann
tenis
18:50Andujar, Pa - Mayer, Leona
tenis
18:56Menezes, Jo - Novikov, Den
tenis
19:01Holt, Brand - Mmoh, Michae
tenis
19:20Ramkumar Ramanathan - Serhiy Stakhovsky
tenis
19:20Troicki, Vi - Jung, Jason
tenis
19:23Shintaro Imai - Soon-Woo Kwon
tenis
19:30De Bakker, - Choinski, Ja
tenis
19:55Marach/Melzer - Sousa/Travaglia
futbol
20:00Vasteras SK - Jönköpings Södra IF
tenis
20:00Ruse, Elena - Krejcikova,
tenis
20:00Rublev, And - Haase, Robin
tenis
20:30Forti, Fran - Mager, Gianl
tenis
20:40Eubanks, Ch - Johnson, Ste
tenis
20:56Mikael Torpegaard - Cem Ilkel
tenis
21:00Fabbiano, T - Bolelli, S/F
tenis
21:00Moutet, Cor - Caruso, Salv
tenis
21:01Watanuki, Y - Grills, Jaco
futbol
21:20Dynamo Dresden - Paris Saint-Germain F.C.
tenis
21:20Daniel, Tar - Krajinovic,
futbol
21:45Red Star Belgrade - FK Sūduva Marijampolė
tenis
22:00Zverev, Mis - Smyczek, Tim
tenis
22:00Arevalo Gon - Sandgren, T/
tenis
22:15Pellegrino, - Vanni, Luca
tenis
22:56Janvier, Ma - Gojo, Borna
futbol
23:00Santiago Mo - Universidad
tenis
23:00Kuwata, Hir - Hives, Zoe
tenis
23:01Enzo Couacaud - Carlos Gomez-Herrera
tenis
01:30Draxl, Liam - Arconada, Jo
tenis
03:00Francesca Di Lorenzo - Arina Rodionova
futbol
03:30La Equidad - Royal Pari
diğer
03:45Kurdyukov, - Nguyen, Nhat
futbol
04:00ACF Fiorentina - Guadalajara
futbol
04:00Fiorentina - Guadalajara (TRT Spor HD)
diğer
04:15Verma, Siri - Sirant, Serg
diğer
05:00Karpov, Geo - Rhustavito,
diğer
05:00Yadav Chitt - Ivanov, Anto
diğer
05:45Wraber, Luk - Kotsarenko,
diğer
05:45Polikarpova - Makkoveeva,
diğer
06:15Pyatina, El - Sarosi, Laur
diğer
06:15Das, Ritupa - Chua, Hui Zh
diğer
07:00Shapovalova - Jaquet, Sabr
diğer
07:00Mukherjee, - Nguyen, Thuy
diğer
07:45Vorobeva, V - Mitsova, Mar
diğer
07:45Choirunnisa - Yu Po Pai
futbol
14:35Shenzhen - Chongqing Lifan F.C.
futbol
14:35Shanghai SI - Hebei CFFC
futbol
14:35Shandong Luneng Taishan - Tianjin Tianhai
futbol
14:35Wuhan Zall F.C. - Jiangsu Sainty F.C.
futbol
14:35Beijing Guo - Beijing Renh
futbol
15:30Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
19:30Riga - Dundalk F.C.
futbol
20:00PSV Eindhoven - VfL Wolfsburg
diğer
20:15St. Louis C - Pittsburgh P
futbol
20:30Ludogorets 1945 - Ferencvárosi TC
futbol
21:00CFR Cluj - Astana
futbol
22:00Tunus - Nijerya
futbol
02:00Atlanta United - Houston Dynamo
futbol
02:00New England - Vancouver Wh
futbol
03:00Chicago Fire Soccer Club - Columbus Crew
futbol
03:00Toronto FC - New York Red Bulls
futbol
03:30Independiente del Valle - Caracas
futbol
06:00Arsenal - FC Bayern Munich
futbol
06:00Arsenal - Bayern Münih (TRT Spor HD)
futbol
15:00FC Tobol Kostanay - Jeunesse Esch
futbol
17:30FC Kayrat - NK Široki Brijeg
futbol
18:00FK Ventspil - KS Teuta Dur
futbol
18:30FC Inter Turku - Brøndby IF
futbol
19:00RoPS - Aberdeen
futbol
19:30PFC Levski Sofia - MFK Ružomberok
futbol
20:00Apollon Lim - FK Kauno Zal
futbol
20:00Milsami Orh - FCSB
futbol
20:00VMFD Zalgiris Vilnius - Budapest Honvéd
futbol
20:00KS Cracovia - FK DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
20:00FC Vaduz - Breiðablik UBK
futbol
21:00HNK Hajduk Split - Gżira United F.C.
futbol
21:00FK Kukësi - Debreceni VSC
futbol
03:30Argentinos Juniors - Colon (S SPORT HD)
futbol
14:30Manchester Utd. - Inter (TRT Spor HD)
futbol
01:00Arsenal - Fiorentina (TRT Spor HD)
futbol
03:00Bayern Münih - Real Madrid (TRT Spor HD)
futbol
14:30Juventus - Tottenham (TRT Spor HD)
futbol
18:01FC Banants - FK ČukaričkiCanlı
futbol
17:59FK Shkëndija - JK Nõmme KaljuCanlı
futbol
17:30India - SyriaCanlı
futbol
20:00Vasteras SK - Jönköpings Södra IF
futbol
21:20Dynamo Dresden - Paris Saint-Germain F.C.
futbol
21:45Red Star Belgrade - FK Sūduva Marijampolė
futbol
23:00Santiago Mo - Universidad
futbol
03:30La Equidad - Royal Pari
futbol
04:00ACF Fiorentina - Guadalajara
futbol
04:00Fiorentina - Guadalajara (TRT Spor HD)
futbol
14:35Shenzhen - Chongqing Lifan F.C.
futbol
14:35Shanghai SI - Hebei CFFC
futbol
14:35Shandong Luneng Taishan - Tianjin Tianhai
futbol
14:35Wuhan Zall F.C. - Jiangsu Sainty F.C.
futbol
14:35Beijing Guo - Beijing Renh
futbol
15:30Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
19:30Riga - Dundalk F.C.
futbol
20:00PSV Eindhoven - VfL Wolfsburg
futbol
20:30Ludogorets 1945 - Ferencvárosi TC
futbol
21:00CFR Cluj - Astana
futbol
22:00Tunus - Nijerya
futbol
02:00Atlanta United - Houston Dynamo
futbol
02:00New England - Vancouver Wh
futbol
03:00Chicago Fire Soccer Club - Columbus Crew
futbol
03:00Toronto FC - New York Red Bulls
futbol
03:30Independiente del Valle - Caracas
futbol
06:00Arsenal - FC Bayern Munich
futbol
06:00Arsenal - Bayern Münih (TRT Spor HD)
futbol
15:00FC Tobol Kostanay - Jeunesse Esch
futbol
17:30FC Kayrat - NK Široki Brijeg
futbol
18:00FK Ventspil - KS Teuta Dur
futbol
18:30FC Inter Turku - Brøndby IF
futbol
19:00RoPS - Aberdeen
futbol
19:30PFC Levski Sofia - MFK Ružomberok
futbol
20:00Apollon Lim - FK Kauno Zal
futbol
20:00Milsami Orh - FCSB
futbol
20:00VMFD Zalgiris Vilnius - Budapest Honvéd
futbol
20:00KS Cracovia - FK DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
20:00FC Vaduz - Breiðablik UBK
futbol
21:00HNK Hajduk Split - Gżira United F.C.
futbol
21:00FK Kukësi - Debreceni VSC
futbol
03:30Argentinos Juniors - Colon (S SPORT HD)
futbol
14:30Manchester Utd. - Inter (TRT Spor HD)
futbol
01:00Arsenal - Fiorentina (TRT Spor HD)
futbol
03:00Bayern Münih - Real Madrid (TRT Spor HD)
futbol
14:30Juventus - Tottenham (TRT Spor HD)
tenis
18:15Martin, And - Vanneste, JeCanlı
tenis
18:15Sevastova, - Bogdan, AnaCanlı
tenis
18:05Ebden, Matt - Schnur, BrayCanlı
tenis
18:04Kudla, Deni - Klahn, BradlCanlı
tenis
18:02Voegele, St - Buzarnescu,Canlı
tenis
17:51Giraldo, Sa - Varillas PatCanlı
tenis
17:49Bega/Durasovic - Guinard/MullerCanlı
tenis
17:48Bondar, Ann - Tig, PatriciCanlı
tenis
17:42Masur/Moraing - Brouwer/SelsCanlı
tenis
17:32Benchetrit/Tatlot - Draganja/MetreveliCanlı
tenis
17:32Marco Trungelliti - Nino SerdarusicCanlı
tenis
17:32Kuzmanov, D - Coppejans, KCanlı
tenis
17:28Hoyt, Evan - Moriya, HiroCanlı
tenis
17:20Delbonis, F - Zapata MiralCanlı
tenis
17:05Gavrilova, - Bai, A/GeuerCanlı
tenis
17:04Wolf, Jeffr - Polmans, MarCanlı
tenis
17:03Ernesto Escobedo - Duck Hee LeeCanlı
tenis
17:02Klizan, Mar - Bagnis, FacuCanlı
tenis
16:58Goerges, Ju - Waltert, SimCanlı
tenis
16:38Begu, Irina - Krunic, AlekCanlı
tenis
16:00Dellien, Hu - Gulbis, ErneCanlı
tenis
15:56Shilin Xu - Lara Arruabarrena VecinoCanlı
tenis
15:53Monteiro, T - Ymer, EliasCanlı
tenis
18:30Kovalik, Jo - Sousa, Joao
tenis
18:35Lepchenko, - Di Giuseppe,
tenis
18:40Timea Bacsinszky - Jil Belen Teichmann
tenis
18:50Andujar, Pa - Mayer, Leona
tenis
18:56Menezes, Jo - Novikov, Den
tenis
19:01Holt, Brand - Mmoh, Michae
tenis
19:20Ramkumar Ramanathan - Serhiy Stakhovsky
tenis
19:20Troicki, Vi - Jung, Jason
tenis
19:23Shintaro Imai - Soon-Woo Kwon
tenis
19:30De Bakker, - Choinski, Ja
tenis
19:55Marach/Melzer - Sousa/Travaglia
tenis
20:00Ruse, Elena - Krejcikova,
tenis
20:00Rublev, And - Haase, Robin
tenis
20:30Forti, Fran - Mager, Gianl
tenis
20:40Eubanks, Ch - Johnson, Ste
tenis
20:56Mikael Torpegaard - Cem Ilkel
tenis
21:00Fabbiano, T - Bolelli, S/F
tenis
21:00Moutet, Cor - Caruso, Salv
tenis
21:01Watanuki, Y - Grills, Jaco
tenis
21:20Daniel, Tar - Krajinovic,
tenis
22:00Zverev, Mis - Smyczek, Tim
tenis
22:00Arevalo Gon - Sandgren, T/
tenis
22:15Pellegrino, - Vanni, Luca
tenis
22:56Janvier, Ma - Gojo, Borna
tenis
23:00Kuwata, Hir - Hives, Zoe
tenis
23:01Enzo Couacaud - Carlos Gomez-Herrera
tenis
01:30Draxl, Liam - Arconada, Jo
tenis
03:00Francesca Di Lorenzo - Arina Rodionova

Haberler

Galatasaray’ın Boluspor maçındaki kadrosu belirlendi

Galatasaray’ın Boluspor maçındaki kadrosu belirlendiGalatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı. Flor…

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde başarılı teknik direktor Fatih Terim’in eşliğinde basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleşen antrenmanda futbolcular, ısınma hareketleri sonrasında dar alanlarda gruplar şeklinde pas çalışması yaptığı bildirildi. Antrenmanın ana bölümü taktik çalışmalarıyla geçti. Sarı-kırmızılı ekip, antrenman sonrasında yarınki […]

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde başarılı teknik direktor Fatih Terim'in eşliğinde basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleşen antrenmanda futbolcular, ısınma hareketleri sonrasında dar alanlarda gruplar şeklinde pas çalışması yaptığı bildirildi. Antrenmanın ana bölümü taktik çalışmalarıyla geçti.

Sarı-kırmızılı ekip, antrenman sonrasında yarınki karşılaşma için kara yolu üzerinden Bolu'ya doğru yola çıktı.

Bolusporla oynanacak maçın Galatasaray tarafından kaleci Muslera ve Asya Kupası maçlarından dolayı Yuto Nagatomo kadroda yer almadı.

Galatasaray - Boluspor karşılaşmasında Galatasaray takımında aşağıdaki oyuncular yer alacak;

  • Mariano Filho
  • Maicon Roque
  • Ahmet Çalık
  • Selçuk İnan
  • Younes Belhanda
  • Sinan Gümüş
  • Batuhan Şen
  • İsmail Çipe
  • Martin Linnes
  • Ryan Donk
  • Badou Ndiaye
  • Ömer Bayram
  • Henry Onyekuru
  • Fernando Reges
  • Yunus Akgün
  • Atalay Babacan
  • Gökay Güney
  • Ozan Kabak
  • Celil Yüksel
  • Muğdat Çelik
  • Sofiane Feghouli