logo
beIN SPORTS HD 1
Paylaş:
17 Ağustos 2019 Cumartesi 13:43:48
futbol
13:15Daegu FC - Gyeongnam FCCanlı
tenis
13:10Svyatoslav Knyazev - Ilgar AkchurinCanlı
diğer
13:00Sarıarka Karağanda - HumoCanlı
diğer
13:00HK FTC Nové Zámky - Scorpions de MulhouseCanlı
diğer
13:00HC Rostov - Kristall SaratovCanlı
diğer
13:00Taifun - HC Loco-Junior YaroslavlCanlı
basketbol
13:00Nunawading Spectres - Bendigo BravesCanlı
basketbol
13:00Bangkok Tiger Thunder - Chaophraya ThunderCanlı
basketbol
13:00Hanoi Buffaloes - Ho Chi Minh City WingsCanlı
tenis
13:00Nuria Parrizas-Diaz - Ana Sofia SanchezCanlı
futbol
12:45F.C. Copenhagen U19 - PSV Eindhoven U19Canlı
futbol
12:45Vissel Kobe - Urawa Red DiamondsCanlı
futbol
12:45F.C. Tokyo - Sanfrecce HiroshimaCanlı
futbol
12:45Yokohama F. Marinos - Cerezo OsakaCanlı
futbol
12:45Oita Trinita - Kashima AntlersCanlı
futbol
12:45Shonan Bellmare - Sagan TosuCanlı
futbol
12:45Vegalta Sendai - Kawasaki FrontaleCanlı
futbol
12:45Suwon FC - Ansan GreenersCanlı
futbol
12:45Albirex Niigata - Fagiano OkayamaCanlı
futbol
12:45Avispa Fukuoka - Tokushima VortisCanlı
futbol
12:45Seongnam Ilhwa Chunma - FC SeoulCanlı
futbol
12:45F.C. Ryūkyū - Yokohama F.C.Canlı
futbol
12:45Kagoshima United FC - Ehime F.C.Canlı
futbol
12:45Gangwon FC - Suwon Samsung BluewingsCanlı
futbol
12:45Yer: Novosibirsk - FC Sakhalin Yuzhno-SakhalinskCanlı
futbol
12:45Gwangju FC - Busan IParkCanlı
futbol
12:45Nam Dinh F.C. - QNK Quang Nam FCCanlı
futbol
12:36Dinamo Brest U15 - RTSOR BGU U15Canlı
futbol
12:30Campbelltown City SC - Croydon KingsCanlı
futbol
12:30North Eastern MetroStars - West Adelaide SCCanlı
futbol
12:30Para Hills Knights - Adelaide Olympic F.C.Canlı
futbol
12:30Endonezya U19 - Malezya U19Canlı
basketbol
12:30FEU Tamaraws - Pauian ArchilandCanlı
basketbol
12:30Avustralya - KanadaCanlı
tenis
12:30Frederico Gil - Tiago CacaoCanlı
diğer
12:22Sinyaya Ptica U15 - Avangard U15Canlı
futbol
12:15APIA Leichhardt Tigers - Blacktown City FCCanlı
futbol
12:15Adelaide City - Adelaide CometsCanlı
futbol
12:15Adelaide Raiders - Adelaide Blue EaglesCanlı
futbol
12:15Adelaide United FC U21 - South Adelaide Panthers FCCanlı
futbol
12:15Warriors Singapore - Home United FCCanlı
futbol
12:15Dagon - Sagaing UnitedCanlı
futbol
12:12Podbeskidzie Bielsko-Biała II - Odra Wodzislaw SlenskiCanlı
diğer
12:00HC Ryazan - HC TambovCanlı
futbol
12:00Lao Toyota - Master 7Canlı
futbol
12:00Lao Police Club II - NuolCanlı
futbol
12:00Western Pride FC - Eastern Suburbs F.C.Canlı
futbol
12:00Nakhon Si United - Krabi FutbolClubCanlı
futbol
12:00Sothern Myanmar - Yangon United F.C.Canlı
futbol
12:00FC Dynamo Barnaul - FC Zenit IrkutskCanlı
futbol
12:00FK Kızılyıldız U19 - FK Vojvodina U19Canlı
futbol
12:00Spirit - Mounties Wanderers FCCanlı
basketbol
12:00Hume City Broncos - McKinnon CougarsCanlı
basketbol
12:00Central Coast Crusaders - Maitland MustangsCanlı
basketbol
12:00Brisbane Capitals - Rockhampton RocketsCanlı
basketbol
12:00Gold Coast Rollers - Townsville HeatCanlı
tenis
12:00Katharina Gerlach - Valentyna IvakhnenkoCanlı
futbol
11:45Shimizu S-Pulse - Consadole SapporoCanlı
futbol
11:45Mito HollyHock - Kyoto Sanga F.C.Canlı
futbol
11:45Tochigi S.C. - F.C. Machida ZelviaCanlı
futbol
11:45V-Varen Nagasaki - Kashiwa ReysolCanlı
futbol
11:45Ventforet Kofu - Renofa Yamaguchi FCCanlı
futbol
11:45Zweigen Kanazawa - F.C. GifuCanlı
futbol
13:45Prachuap F.C. - Bangkok United F.C.
futbol
13:45Lampang - Nong Bua Pitchaya
basketbol
13:45Mount Gambier Pioneers - Forestville Eagles
futbol
14:00SV Wehen Wiesbaden - Hannover 96
futbol
14:00VfB Stuttgart - FC St. Pauli
futbol
14:00Arminia Вielefeld - Erzgebirge Aue
futbol
14:00FC Ural Sverdlovsk Bölgesi - Krylia Sovetov
futbol
14:00FC Vorskla Poltava - Dnipro-1
futbol
14:00SV Werder Bremen III - Bremer TS Neustadt
futbol
14:00Vestfossen IF - Djerv Haugesund
futbol
14:00Frammestads IK - IFK Falköping FF
futbol
14:00Skoftebyns IF - Holmalunds IF
futbol
14:00Höganäs BK - Asa IF
futbol
14:00Heby AIF - Sandvikens IF
futbol
14:00Säffle FF - IFK Kumla
futbol
14:00FC Gute - Kvarnsvedens IK
futbol
14:00Valbo FF - IFK Mora
futbol
14:00Okjetpes SK - Ordabası
futbol
14:00Hamburger SV II - HSC Hannover
futbol
14:00Heider SV - Hannover 96 II
futbol
14:00FA 2000 - Vanløse IF
futbol
14:00Kaarinan Pojat - FC Jazz
futbol
14:00Buriram United F.C. - Ratchaburi F.C.
futbol
14:00Fenerbahçe S.K. U19 - Bursaspor U19
futbol
14:00Osmanlıspor U19 - Galatasaray S.K. U19
futbol
14:00Newcastle United U23 - West Ham United U23
futbol
14:00Frederikssund IK - Kfums Boldklub
futbol
14:00Boldklubben Union - AB Tårnby
futbol
14:00Niendorfer TSV U19 - 1. FC Union Berlin U19
futbol
14:00Bryne FC II - Pors Grenland
futbol
14:00Shenyang Urban - Jiangsu Yancheng Dingli
futbol
14:00Jiangxi Liansheng F.C. - Yunnan Kunlu
futbol
14:00FC Augsburg U19 - SpVgg Greuther Fürth U19
futbol
14:00Karlsruher SC U19 - SC Freiburg U19
futbol
14:00Ekibastuzets - Astana II
futbol
14:00Jetısu II - Altay DKB
futbol
14:00Tarup-Paarup IF - OKS
futbol
14:00Kemi Academy - Haukiputaan Pallo
futbol
14:00VMFD Zalgiris Vilnius II - FK Šiauliai
futbol
14:00Kızıljar FK - Aktöbe Zhas
futbol
14:00Ilves Tampere U20 - Atlantis U20
futbol
14:00TSG 1899 Hoffenheim U19 - 1. Heidenheim 1846 U19
futbol
14:00Alemannia Aachen U19 - VfL Bochum U19
futbol
14:00FC İrtiş Omsk - FC Chita
futbol
14:00AaB Fodbold U19 - Randers FC U19
futbol
14:00Brøndby IF U19 - Lyngby Boldklub U19
futbol
14:00Silkeborg IF U19 - FC Midtjylland U19
futbol
14:00Lindome GIF - Lunds BK
futbol
14:00Bohemian F.C. U19 - Athlone Town U19
futbol
14:00Malmö FF U19 - IK Sirius Fotboll U19
futbol
14:00Siam Navy - Army United F.C.
futbol
14:00Ranong F.C. - Kasem Bundit Üniversitesi F.C.
futbol
14:00Brottby - Vasteras IK
futbol
14:00Viettel F.C. - Sai Gon
futbol
14:00Naga World - Electricite du Cambodge
futbol
14:00Green Archers United F.C. - Global F.C.
futbol
14:00FC Allerød - Koge Nord
futbol
14:00Ledøje-Smørum Fodbold - KFUM BK Roskilde
futbol
14:00Naftan Novopolotsk - FC Lida
futbol
14:00Greve Fodbold - Ishoj
futbol
14:00Karlslunde IF - Boldklubben 1908
futbol
14:00Otterup B&IK - Kolding Boldklub
basketbol
14:00Yulon Luxgen Dinos - Tayvan Bankı
tenis
14:00Olga Danilovic - Jule Niemeier
tenis
14:00Facundo Diaz Acosta - Mick Veldheer
tenis
14:00Walkow/Drzewiecki - Begemann/Mergea
tenis
14:00Gutierrez/Matos - Wang/Gao
futbol
14:15IF Lyseng - Norresundby
futbol
14:30Arsenal - Burnley
futbol
14:30Vasteras SK - Halmstads BK
futbol
14:30Sunderland - Portsmouth
futbol
14:30Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
14:30Oberlausitz Neugersdorf - VfL Halle 1896
futbol
14:30Weiche Flensburg II - SV Preussen 09 Reinfeld
futbol
14:30Kråkerøy IL - Sunndal
futbol
14:30Vinbergs - KSF Prespa Birlik
futbol
14:30Aarhus Fremad II - Silkeborg KFUM
futbol
14:30Lichtenberg 47 - Berliner AK 07
futbol
14:30VSG Altglienicke - ZFC Meuselwitz
futbol
14:30Shanghai Shenxin F.C. - Shaanxi Athletic
futbol
14:30Pekin Spor Üniversitesi - Changchun Yatai F.C.
futbol
14:30Guangdong Southern Tigers - Nantong Zhiyun
futbol
14:30Shijiazhuang Ever Bright - Qingdao Hainiu F.C.
futbol
14:30VfB Germania Halberstadt - Berliner FC Dynamo
futbol
14:30Guizhou Zhicheng F.C. - Heilongjiang Lava
futbol
14:30Rovaniemi United - AS Moon
futbol
14:30Hunan Xiangtao FC - Hubei Chufeng Heli
futbol
14:30FV 07 Diefflen - TSG Pfeddersheim
futbol
14:30Harbin Yiteng F.C. - Nanjing Shaye
futbol
14:30Kunshan - Lhasa Chengtou
futbol
14:30SV Werder Bremen U19 - VfL Wolfsburg U19
futbol
14:30Kyran FC - FC Akzhayik
futbol
14:30Amerika RN U19 - Alecrim U19
futbol
14:30IF Skjold Birkerød - Taastrup Fodbold Club
futbol
14:30Kjellerup IF - Viby IF Fodbold
futbol
14:30Arsenal - Burnley (S SPORT HD)
futbol
14:30Sunderland - Portsmouth (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
14:30Falcons Uganda - JKL Dolphins
basketbol
14:30Blades - Thunder
basketbol
14:30Geraldton Buccaneers - Lakeside Lightning
tenis
14:30Daniel Michalski - Jan Zielinski
tenis
14:30Parker/Tverijonas - Bothwell/Tchoutakian
futbol
14:45Young Elephant - Lao Army
futbol
15:00IL Flint Tonsberg - Madla
futbol
15:00Storms Ballklubb - FK Mandalskameratene
futbol
15:00Halsen - Lyn Fotball
futbol
15:00Ready - Lokomotiv Oslo
futbol
15:00Ullern IF - FK Tønsberg
futbol
15:00Frösö IF - Stode
futbol
15:00Lucksta IF - Ope
futbol
15:00Söderhamns FF - Sund IF
futbol
15:00IK Tord - Högsby
futbol
15:00Skarblacka IF - Tenhults IF
futbol
15:00Smedby AIS - IK Sleipner
futbol
15:00Torstorps IF - Lindö FF
futbol
15:00Lerkils - Västra Frölunda IF
futbol
15:00Morön BK - Notvikens IK
futbol
15:00Horvikens IF - IFK Grimslov
futbol
15:00Vallentuna BK - IFK Uppsala
futbol
15:00Avesta AIK - Sala FF
futbol
15:00Eskilstuna City FK - IFK Eskilstuna
futbol
15:00Tullinge - Angby
futbol
15:00Vasterhaninge IF - Hanvikens
futbol
15:00Trelleborgs FF - Flagg
futbol
15:00Kulladals - GIF Nike
futbol
15:00Malmö City - Kvarnby IK
futbol
15:00Tomelilla IF - FBK Balkan
futbol
15:00Nora - Kungsör BK
futbol
15:00Enköpings SK - Gamla Upsala SK
futbol
15:00Skiljebo SK - Kungsangens IF
futbol
15:00Täby FK - Karlbergs BK
futbol
15:00IFC Amal - Vänersborgs IF
futbol
15:00IFK Tidaholm - Grebbestad
futbol
15:00Husqvarna FF - Asarums IF FK
futbol
15:00IFK Berga - Brantevik/Rörum Österlen FF
futbol
15:00IFK Hassleholm - Dalstorps IF
futbol
15:00Nosaby IF - Nässjö
futbol
15:00Anundsjö IF - Piteå IF
futbol
15:00IF Gottne - Umea Akademi
futbol
15:00Umeå IK - IFK Luleå
futbol
15:00Sandviks IK - IFK Timra
futbol
15:00Taftea - Skellefteå FF
futbol
15:00BK Olympic - Hittarps IK
futbol
15:00VfR Garching - SV Wacker Burghausen
futbol
15:001. FC Nuremberg II - FC Bayreuth
futbol
15:00FC İrtiş Pavlodar - FC Tobol Kostanay
futbol
15:00VfB Lübeck - FC St. Pauli II
futbol
15:00FV Illertissen - SV Turkgucu Ataspor
futbol
15:00Boldklubben Frem - Slagelse B&I
futbol
15:00Dalum IF - Sydvest 05
futbol
15:00Brabrand IF - Aarhus Fremad
futbol
15:00Middelfart G&BK - VSK Aarhus
futbol
15:00Jammerbugt FC - Akademisk Boldklub
futbol
15:00Chai Nat - Samut Prakan City
futbol
15:00MPS Atletico Malmi - PK-35 Helsinki
futbol
15:00SavU - IPS Edustus
futbol
15:00FK Pirmasens - SC Freiburg II
futbol
15:00UBON UMT - Bangkok Glass
futbol
15:00Rot-Weiss Koblenz - Giessen
futbol
15:00FC Astoria Walldorf - 1. FSV Mainz 05 II
futbol
15:00FSV Frankfurt - FC Bayern Alzenau
futbol
15:00TSV Steinbach - SSV Ulm 1846
futbol
15:00TuS Haltern - Fortuna Düsseldorf II
futbol
15:00SV Rodinghausen - Rot-Weiss Essen
futbol
15:00SV Lippstadt 08 - SC Verl
futbol
15:001 FC Cologne II - Sportfreunde Lotte
futbol
15:00Næsby BK - Vejgaard Boldspilklub
futbol
15:00Kokand 1912 - Termez Surkhon
futbol
15:00Ludwigsfelder FC - Blau-Weiß 90 Berlin
futbol
15:00Sotra SK - Bærum SK
futbol
15:00Levanger FK - Brattvåg IL
futbol
15:00SV Pullach - SV Donaustauf
futbol
15:00FC Ismaning - TSV Nördlingen
futbol
15:00FC Bolat - Kayrat Akademia
futbol
15:00FC Ingolstadt 04 II - TSV 1860 München II
futbol
15:00FC St. Pauli U19 - Hertha BSC U19
futbol
15:00Ho Chi Minh City F.C. - Than Quảng Ninh F.C.
futbol
15:00BK Forward - Linköping City FC
futbol
15:00Torns IF - IFK Värnamo
futbol
15:00Eskilsminne IF - IK Oddevold
futbol
15:00St. Patrick's CYFC - Cherry Orchard
futbol
15:00Samut Sakhon F.C. - Air F.C.
futbol
15:00Centro Atlético Fénix U19 - Danubio F.C. U19
futbol
15:00Miramar Misiones U19 - C.A. Cerro U19
futbol
15:00Senegal U20 - Mali U20
tenis
15:00Camilla Rosatello - Cagla Buyukakcay
tenis
15:00Jesper De Jong - Ryan Nijboer
tenis
15:00Clement Geens - Carl Soderlund
diğer
15:00Dynamo Chelyabinsk - Lokomotiv-Izumrud Yekaterinburg
futbol
15:00F.C. Hansa Rostock - SG Sonnenhof Großaspach
futbol
15:00FC Viktoria Köln - SpVgg Unterhaching
futbol
15:00MSV Duisburg - FSV Zwickau
futbol
15:00Würzburger Kickers - SC Preußen Münster
futbol
15:00TSV 1860 München - SV Meppen
futbol
15:00KFC Uerdingen 05 - FC Ingolstadt 04
futbol
15:00FSV 08 Bissingen - Stuttgarter Kickers
futbol
15:00FV Ravensburg - SGV Freiberg
futbol
15:00SV Göppingen - Rielasingen-Arlen
futbol
15:00SSV Reutlingen 05 - FC 08 Villingen
futbol
15:00Sandhausen II - 1. CfR Pforzheim
futbol
15:00TSV Kottern-St. Mang - Turkspor Augsburg
futbol
15:00FC Einheit Rudolstadt - SG Union Sandersdorf
futbol
15:00KSV Hessen Kassel - TSV Eintracht Stadtallendorf
futbol
15:00FSV Wacker 90 Nordhausen II - VfB 1921 Krieschow
futbol
15:00Husumer SV - VfB Lübeck II
futbol
15:15Sabah FA - Pahang FA
tenis
15:15Bortolotti/Leite - Virgili/Coppini
diğer
15:30Ukrayna II - Beyaz Rusya
futbol
15:30TSV Schott Mainz - TuS Koblenz
futbol
15:30Sterk Door Combinatie Putten - De Treffers
futbol
15:30Koninklijke HFC - FC Rijnsburgse Boys
futbol
15:30Freiburger FC - Sf Dorfmerkingen
futbol
15:30Strømsgodset IF II - Os Turn Fotball
futbol
15:30Makhtaaral - FK Baykonur Kızılorda
futbol
15:30TSV 1880 Wasserburg - SSV Jahn Regensburg II
futbol
15:30Ntopwa United - Moyale Barracks
futbol
15:30SCM Argesul Pitesti - FC Universitatea Cluj
futbol
15:30GVVV Veenendaal - FC Volendam II
basketbol
15:30Bulacan Kuyas - Mindoro Tamaraws
basketbol
15:30Joondalup City Wannero Wolves - Perry Lakes Hawks
tenis
15:30Pedja Krstin - Jan Choinski
futbol
16:00Śląsk Wrocław - KS Cracovia
futbol
16:00RC Lens - Le Havre AC
futbol
16:00Maccabi - TS Sporting
futbol
16:00Tshakhuma Tsha Madzivhadila - Cape Umoya
futbol
16:00Real Kings - Uthongathi
futbol
16:00Ajax Cape Town F.C. - Free State Stars
futbol
16:00Cape Town City - Polokwane City F.C.
futbol
16:00Zagłębie Sosnowiec - Miedz Legnica
futbol
16:00Drogheda United U19 - Finn Harps U19
futbol
16:00Monaghan United U19 - St Patrick's Athletic U19
futbol
16:00Limerick U19 - Kerry League U19
futbol
16:00Shamrock Rovers U19 - University College Dublin U19
futbol
16:00SpVgg Ansbach - ATSV Erlangen
futbol
16:00SpVgg Bayern Hof - Viktoria Kahl
futbol
16:00Deisenhofen - TSV 1865 Dachau
futbol
16:00Hanau 93 - Waldgirmes
futbol
16:00FSV Fernvald - SV Neuhof 1910
futbol
16:00TUS Dietkirchen - SV Rot-Weiß Hadamar
futbol
16:00Spjelkavik IL - Lørenskog IF
futbol
16:00Vindbjart FK - IL Brodd
futbol
16:00Lysekloster Idrettslag - Fjora
futbol
16:00Stord IL - Bergen Nord
futbol
16:00IF Algarna - Svartviks IF
futbol
16:00Gimonas Umea - Storfors AIK
futbol
16:00Ohtana/Aapua FF - IFK Holmsund
futbol
16:00IFK Karlshamn - Pukebergs BK
futbol
16:00Laholms - Gnosjo
futbol
16:00Markaryds IF - Anderstorps IF
futbol
16:00Raa IF - Skene IF
futbol
16:00Fagersta Sodra - Bollnas
futbol
16:00Rengsjö SK - Slatta
futbol
16:00Enhorna - Värmdö IF
futbol
16:00IF Lödde - IFK Trelleborg
futbol
16:00Grythyttans IF - IFK Sunne
futbol
16:00Hudiksvalls ABK - Sundbybergs
futbol
16:00Nordvärmland FF - Vargarda IK
futbol
16:00Savedalens IF - Örebro Syrianska IF
futbol
16:00Vänersborgs IF - IK Gauthiod
futbol
16:00IFK Östersund - Friska Viljor FC
futbol
16:00Ytterhogdals - Kramfors-Alliansen
futbol
16:00Yxhults - FBK Karlstad
futbol
16:00Oskarshamns AIK - Landskrona BoIS
futbol
16:00Valmieras FK - FK Jelgava
futbol
16:00Trelleborg FF U19 - Halmstads BK U19
futbol
16:00FC Taraz - FC Kayrat
futbol
16:00Skovshoved IF - Hillerod
futbol
16:00Jeanne d'Arc de Drancy - SC Schiltigheim
futbol
16:00FC Ararat Yerevan II - Wan
futbol
16:00Lokomotiv Yerevan - Torpedo Yerevan
futbol
16:00Chiangrai United F.C. - Sukhothai F.C.
futbol
16:00ASV 13 - WAF Brigittenau
futbol
16:00FC Pyunik II - Batı Ermenistan
futbol
16:00Shirak F.C. II - Ani
futbol
16:00Perak - Penang FA
futbol
16:00Qashqai - Sanat Mes Kerman F.C.
futbol
16:00Aluminium Arak - Fajr Sepasi F.C.
futbol
16:00Terengganu FA - Negeri Sembilan FA
futbol
16:00Felda United F.C. - Melaka United
futbol
16:00Kickers Offenbach U19 - VfB Stuttgart U19
futbol
16:00Black Rhinos - Chapungu United F.C.
futbol
16:00Chicken Inn F.C. - Yadah
futbol
16:00Harare City F.C. - Manica Diamonds
futbol
16:00SV Röchling Völklingen - Engers
futbol
16:00JDFS Alberts - Super Nova
futbol
16:00Maardu Linnameeskond - FC Kuressaare
futbol
16:00Kaspiy FK - Akademiya Ontustık
futbol
16:00Utsiktens BK - Kristianstads FF
futbol
16:00Nova Iguaçu Futebol Clube U20 - Boavista/RJ U20
futbol
16:00Udon Thani F.C. - KhonKaen FC
futbol
16:00Khooneh be Khooneh Babol - Damash Gilan
futbol
16:00Macae Esporte Rio de Janeiro U20 - Clube de Regatas do Flamengo U20
futbol
16:00FC Slonim - FC Khimik Svetlogorsk
futbol
16:00Albion U19 - Club Atlético Villa Teresa U19
futbol
16:00Unia Skierniewice - Sokół Aleksandrów Łódzki
futbol
16:00Lens - Le Havre (beIN SPORTS MAX 1 HD)
tenis
16:00Taylor/Taylor - Alvarez/Dougaz
tenis
16:00Brkic/Pavic - Cacic/Sancic
tenis
16:00Danilina/Heisen - Krejsova/Maleckova
futbol
16:05C.S.D. Villa Española - Club Atlético Villa Teresa
futbol
16:15Alashkert FC - Urartu
futbol
16:30Bayer 04 Leverkusen - SC Paderborn 07
futbol
16:30Borussia Dortmund - FC Augsburg
futbol
16:30SC Freiburg - 1. FSV Mainz 05
futbol
16:30VfL Wolfsburg - 1. FC Köln
futbol
16:30Werder Вremen - Fortuna Düsseldorf
futbol
16:30FC Tambov - FC Krasnodar
futbol
16:30Sogndal Fotball - Aalesunds FK
futbol
16:30Skeid Fotball - Sandefjord Fotball
futbol
16:30Gap Connah's Quay F.C. - Cardiff Metropolitan University
futbol
16:30Neckarsulmer Sport-Union - FC Nöttingen
futbol
16:30Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V. - 1. FC Kaiserslautern II
futbol
16:30Wormatia Worms - Karbach
futbol
16:30Bonner SC - FC Schalke 04 II
futbol
16:30Shahrdari Tabriz FC - Navad Urmia
futbol
16:30Niroye Zamini F.C. - Khosheh Talaei
futbol
16:30Arman Gohar - Oxin Alborz
futbol
16:30Taff's Well A.F.C. - Ammanford AFC
basketbol
16:30Our Savior - Kampala University Eagles
basketbol
16:30Danimarka - Beyaz Rusya
tenis
16:30Gauthier Onclin - Romain Barbosa
futbol
16:45FC Slavia-Mozyr - Dnyapro MCHZ
futbol
17:00Annan Athletic F.C. - Albion Rovers
futbol
17:00Peterhead - Dumbarton
futbol
17:00Falkirk - Montrose F.C.
futbol
17:00Airdrie United - Clyde F.C.
futbol
17:00FC Desna Chernihiv - Kolos Kovalevka
futbol
17:00College Corinthians - St Marys
futbol
17:00SSV Jeddeloh - Altonaer FC von 1893
futbol
17:00Darlington - Southport
futbol
17:00Farsley Celtic - Spennymoor Town F.C.
futbol
17:00Boston United - Guiseley
futbol
17:00Kettering Town - Gateshead
futbol
17:00Curzon Ashton - Kidderminster Harriers
futbol
17:00York City - Leamington F.C.
futbol
17:00Blyth Spartans A.F.C. - Hereford
futbol
17:00Nantwich Town F.C. - Gainsborough Trinity
futbol
17:00Grantham Town - F.C. United of Manchester
futbol
17:00Alfreton Town - Bradford Park Avenue
futbol
17:00Chester - Gloucester City
futbol
17:00Brackley Town - Altrincham
futbol
17:00Telford United - King's Lynn Town F.C.
futbol
17:00Lancaster City F.C. - Stafford Rangers
futbol
17:00Ashton United F.C. - Atherton Collieries
futbol
17:00Mickleover Sports F.C. - Stalybridge Celtic
futbol
17:00Hendon F.C. - Wimborne Town F.C.
futbol
17:00Hyde United - Basford United FutbolClub
futbol
17:00Taunton Town F.C. - Chesham United F.C.
futbol
17:00Salisbury City - Dorchester Town
futbol
17:00Walton Casuals F.C. - Tiverton Town F.C.
futbol
17:00Merthyr Town FC - Gosport Borough
futbol
17:00Beaconsfield - Farnborough
futbol
17:00Truro City - Swindon Supermarine
futbol
17:00Poole Town F.C. - Yate Town
futbol
17:00Hayes & Yeading United - Weston-super-Mare
futbol
17:00Blackfield & Langley - Metropolitan Police F.C.
futbol
17:00Hartley Wintney F.C. - Harrow Borough
futbol
17:00Forfar Athletic - Livingston
futbol
17:00Celtic - Dunfermline Athletic
futbol
17:00Kilmarnock - Hamilton Academical
futbol
17:00Hibernian - Greenock Morton
futbol
17:00Brightlingsea Regent F.C. - Merstham F.C.
futbol
17:00Cray Wanderers F.C. - Corinthian-Casuals FC
futbol
17:00Cheshunt FC - Haringey Borough
futbol
17:00East Thurrock United - Potters Bar Town F.C.
futbol
17:00Carshalton Athletic F.C. - Bishop's Stortford
futbol
17:00Kingstonian F.C. - Margate
futbol
17:00Scarborough Athletic F.C. - Buxton F.C.
futbol
17:00Warrington Town F.C. - Morpeth Town
futbol
17:00Partick Thistle - Ross County
futbol
17:00Folkestone Invicta - Leatherhead
futbol
17:00Enfield Town F.C. - Horsham F.C.
futbol
17:00Lewes F.C. - Bowers & Pitsea
futbol
17:00Wingate & Finchley F.C. - Bognor Regis Town F.C.
futbol
17:00Worthing FC - A.F.C. Hornchurch
futbol
17:00Whitby Town - Witton Albion
futbol
17:00Redcliffe FC - South Shields
futbol
17:00EC Sao Bento SP - Paraná Clube
futbol
17:00Rushall Olympic F.C. - Leiston F.C.
futbol
17:00Tamworth - Peterborough Sports
futbol
17:00Banbury United - Royston Town
futbol
17:00Biggleswade Town F.C. - St Ives Town
futbol
17:00Coalville Town F.C. - Bromsgrove
futbol
17:00Lowestoft Town - Barwell F.C.
futbol
17:00Alvechurch - Hitchin Town F.C.
futbol
17:00Stratford Town - Kings Langley
futbol
17:00Rushden & Diamonds - Nuneaton Town
futbol
17:00Stourbridge - Hednesford Town
futbol
17:00Needham Market F.C. - Redditch United
futbol
17:00St Albans - Dorking Wanderers
futbol
17:00Welling United - Oxford City
futbol
17:00Weymouth - Dartford
futbol
17:00Dulwich Hamlet F.C. - Concord Rangers
futbol
17:00Maidstone United - Slough Town F.C.
futbol
17:00Hemel Hempstead Town - Wealdstone
futbol
17:00Braintree Town - Eastbourne Borough
futbol
17:00Havant & Waterlooville - Chelmsford City
futbol
17:00Hampton & Richmond Borough - Billericay Town F.C.
futbol
17:00Hungerford Town F.C. - Chippenham Town F.C
futbol
17:00Bath City - Tonbridge Angels
futbol
17:00FF Jaro - Ekenäs IF
futbol
17:00Ursus Warszawa - Legia Warsaw II
futbol
17:00DJK Gebenbach - ASV Cham
futbol
17:00Abtswind - FC Eintracht Bamberg
futbol
17:00Kirchanschöring - TSV Landsberg
futbol
17:001. FC Germania Egestorf - MTV Gifhorn
futbol
17:00MTV Wolfenbuttel - FC Eintracht Northeim
futbol
17:00Nordstrand IF - Eidsvold
futbol
17:00Follo FK - Sportsforeningen Grei
futbol
17:00Kolstad - Nybergsund IL-Trysil
futbol
17:00Melhus - SK Gjøvik-Lyn
futbol
17:00Orkla Fotballklubb - Brumunddal Fotball
futbol
17:00Odsmals IK - Trollhattans BoIS
futbol
17:00Asker Fotball - Åsane Fotball
futbol
17:00Vimmerby IF - Eneby BK
futbol
17:00IK Arvika Footall - IFK Olme
futbol
17:00IFK Stocksund - Lidingö
futbol
17:00Åtvidabergs FF - Skövde AIK
futbol
17:00Matlock Town F.C. - Bamber Bridge F.C.
futbol
17:00Glenavon F.C. - Warrenpoint Town F.C.
futbol
17:00Dungannon Swifts F.C. - Glentoran Belfast United
futbol
17:00Larne F.C. - Ballymena United F.C.
futbol
17:00Linfield F.C. - Coleraine F.C.
futbol
17:00Cliftonville - Crusaders F.C.
futbol
17:00Institute F.C. - Carrick Rangers F.C.
futbol
17:001. FC Lokomotive Leipzig - Energie Cottbus
futbol
17:00Syrianska FC - Norrby IF
futbol
17:00FC Reipas Lahti - JIPPO
futbol
17:00Pallo-Iirot - FC Espoo
futbol
17:00EPS - KäPa
futbol
17:00Nurmijärven Jalkapalloseura - MiPK
futbol
17:00Sudet - Mikkelin Palloilijat
futbol
17:00Tampere United - SalPa
futbol
17:00VJS Vantaa - Klubi-04
futbol
17:00JaPS - FC Kiffen 08
futbol
17:00FC Vaajakoski - Oulun Luistinseura
futbol
17:00Augnablik Kópavogur - Huginn Hottur
futbol
17:00GBK Kokkola - Soccer Club Kuopio Futis-98
futbol
17:00Knockbreda F.C. - Portadown F.C.
futbol
17:00Sorkhpooshan Pakdasht - Malavan F.C.
futbol
17:00Sepidrood Rasht - Mes Rafsanjan F.C.
futbol
17:00Balkany Zarya - MFK Metalurh Zaporizhya
futbol
17:00Mykolaiv - FC Volyn Lutsk
futbol
17:00FC Obolon Kyiv - Minaj
futbol
17:00Grorud IL - Florø SK
futbol
17:00Ballinamallard United F.C. - Ards F.C.
futbol
17:00Egersunds IK - FK Vidar
futbol
17:00Błękitni Stargard Szczeciński - GKS Katowice
futbol
17:00B36 Tórshavn - TB FCS Royn
futbol
17:00IF Sylvia Norrköping - Sollentuna FK
futbol
17:00Vasalunds IF - BK Karlstad
futbol
17:00Nykopings BIS - Akropolis IF
futbol
17:00KS Skra Czestochowa - KS Polkowice
futbol
17:00Young Fellows Juventus - FC Winterthur
futbol
17:00C.F. Monterrey U20 - Deportivo Toluca F.C. U20
futbol
17:00Göztepe S.K. U19 - Antalyaspor U19
futbol
17:00Inverurie Loco Works - Forres Mechanics F.C.
futbol
17:00Belshina Bobruisk - Rukh Brest
futbol
17:00FC Orsha - NFK Minsk
futbol
17:00Clachnacuddin FC - Wick Academy
futbol
17:00BSC Glasgow - Edusport Academy
futbol
17:00Everton - Watford (TRT Spor HD)
futbol
17:00Southampton - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
17:00Nottingham Forest - Birmingham (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
17:00Lusaka Looters - Unza Pacers
tenis
17:00Pedro Sousa - Carlos Taberner
tenis
17:00Viktorija Golubic - Astra Sharma
tenis
17:00Claire Liu - Laura Siegemund
tenis
17:00Jil Belen Teichmann - Belinda Woolcock
tenis
17:00Joao Hinsching - Octavio Volpi
tenis
17:00Jecan/Cornea - Tatomir/Filip
futbol
17:00Aston Villa - A.F.C. Bournemouth
futbol
17:00Everton - Watford
futbol
17:00Brighton & Hove Albion - West Ham United
futbol
17:00Norwich City - Newcastle United
futbol
17:00Southampton - Liverpool
futbol
17:00Hammarby IF - GIF Sundsvall
futbol
17:00Örgryte IS - Mjällby AIF
futbol
17:00Bristol City - Queens Park Rangers
futbol
17:00Barnsley - Charlton Athletic
futbol
17:00Brentford - Hull City
futbol
17:00Millwall - Sheffield Wednesday
futbol
17:00Luton Town - West Bromwich Albion
futbol
17:00Blackburn Rovers - Middlesbrough
futbol
17:00Swansea City - Preston North End
futbol
17:00Wigan Athletic - Leeds United
futbol
17:00Nottingham Forest - Birmingham City
futbol
17:00Stoke City - Derby County
futbol
17:00Wycombe Wanderers - Milton Keynes Dons
futbol
17:00Burton Albion - Rotherham United
futbol
17:00Peterborough United - Ipswich Town
futbol
17:00Coventry City - Bristol Rovers
futbol
17:00Blackpool - Oxford United
futbol
17:00Lincoln City - Southend United
futbol
17:00AFC Wimbledon - Accrington Stanley
futbol
17:00Doncaster Rovers - Fleetwood Town
futbol
17:00Shrewsbury Town - Rochdale
futbol
17:00Forest Green Rovers - Grimsby Town
futbol
17:00Exeter City - Swindon Town
futbol
17:00Northampton Town - Macclesfield Town
futbol
17:00Carlisle United - Mansfield Town
futbol
17:00Colchester United - Cambridge United
futbol
17:00Bradford City - Oldham Athletic
futbol
17:00Crewe Alexandra - Walsall
futbol
17:00Morecambe - Cheltenham Town
futbol
17:00Newport County - Plymouth Argyle
futbol
17:00Leyton Orient - Stevenage
futbol
17:00Salford City - Port Vale
futbol
17:00Tranmere Rovers - Bolton Wanderers
futbol
17:00Stockport County - Eastleigh
futbol
17:00Scunthorpe United - Crawley Town
futbol
17:00Aldershot Town - Halifax Town
futbol
17:00Maidenhead United - Chorley
futbol
17:00Dagenham & Redbridge - Harrogate Town
futbol
17:00Solihull Moors - Ebbsfleet United
futbol
17:00Barnet - Chesterfield
futbol
17:00Boreham Wood - Sutton United
futbol
17:00Dover Athletic - Torquay United
futbol
17:00Hartlepool United - Bromley
futbol
17:00Fylde - Woking
futbol
17:00Stranraer - Raith Rovers
futbol
17:00Elgin City F.C. - Stenhousemuir
futbol
17:00Edinburgh City FC - Stirling Albion
futbol
17:00Cove Rangers FC - Cowdenbeath
futbol
17:00Brechin City - Queen's Park F.C.
futbol
17:15AGMK - Pahtakor Taşkent
futbol
17:15Lokomotiv FK - Nasaf Qarshi FK
futbol
17:15Buhara FK - Sogdiana Cizzak
futbol
17:30ČSK Uherský Brod - SK Hanácká Slavia Kroměříž
futbol
17:301. SC Znojmo - SK Sigma Olomouc II
futbol
17:30MFK Frýdek-Místek - FC Hlučín
futbol
17:30MFK Vyskov - Banik Ostrava II
futbol
17:30FC Arminia Ludwigshafen 03 - Hassia Bingen
futbol
18:00Celta de Vigo - Real Madrid C.F.
futbol
18:00PFC Beroe Stara Zagora - PFC Botev Plovdiv
futbol
18:001. FC Slovácko - 1. FK Příbram
futbol
18:00SFC Opava - FC Fastav Zlín
futbol
18:00FC Vítkovice - 1. SK Prostějov
futbol
18:00LASK Linz - WSG Swarovski Wattens
futbol
18:00Wolfsberger AC - SV Mattersburg
futbol
18:00SKN St. Pölten - Red Bull Salzburg
futbol
18:00Lommel SK - R.E. Virton
futbol
18:00SK Lisen - Slavoj Vysehrad
futbol
18:00MFK Dubnica - FK Púchov
futbol
18:001. FC Tatran Liptovský Mikuláš - FK Poprad
futbol
18:00FK Dukla Banská Bystrica - ŠK Slovan II Bratislava
futbol
18:00Pniowek Pawlowice Slaskie - Zagłębie II Lubin
futbol
18:00K.S. Energetyk ROW Rybnik - Górnik Zabrze II
futbol
18:00Stal Brzeg - TS Gwarek
futbol
18:00Polonia Bytom - MKS Kluczbork
futbol
18:00LZS Starowice - Record Bielsko-Biala
futbol
18:00KFC Komarno - ŽP Šport Podbrezová
futbol
18:00Ruch Zdzieszowice - Piast Żmigród
futbol
18:00Ruch Chorzow - Foto-Higiena
futbol
18:00MMKS Concordia Elblag - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
futbol
18:00Debreceni VSC - Zalaegerszegi TE
futbol
18:001. Sand - DJK Ammerthal
futbol
18:00FC Metalurgi Rustavi - FC Sioni Bolnisi
futbol
18:00BFC Daugavpils - Spartaks Jurmala
futbol
18:00MND Tabor Sežana - NK Triglav Kranj
futbol
18:00Gabala - Sumqayit
futbol
18:00FK Inđija - FK Radnik Surdulica
futbol
18:00Rukh Vinnyky - Prykarpatye
futbol
18:00ANIF - SV Kuchl
futbol
18:00FC Echallens - Servette FC
futbol
18:00SV Curslack-Neuengamme - TuS Osdorf
futbol
18:00TJ Sokol Živanice - TJ Sokol Zápy
futbol
18:00Gandzasar FC - Lori
futbol
18:00Esteghlal F.C. - Baadraan Tehran
futbol
18:00Black Stars Basel - FC Zürich
futbol
18:00Inhulets Petrove - Cherkaschyna-Akademia
futbol
18:00FC Chornomorets Odesa - FC Avanhard Kramatorsk
futbol
18:00Oliveirense - S.C. Covilhã
futbol
18:00ASU Poli Timisoara - Daco-Getica Bükreş
futbol
18:00Dubocica - Buducnost Popovac
futbol
18:00Bachka 1901 - FK Dunav Stari Banovci
futbol
18:00Radnicki Zrenjanin - FK Dinamo Pančevo
futbol
18:00FK Radnicki Sremska Mitrovica - Vrsac
futbol
18:00Radnicki Sombor - Vojvodina Perlez
futbol
18:00Wilstermann Cooperativas - Real Tomayapo
futbol
18:00Stal Rzeszów - Lech Poznań II
futbol
18:00Gryf Wejherowo - CWKS Resovia Rzeszów
futbol
18:00Club Atlético Brown - Atlético de Rafaela
futbol
18:00SJK U20 - Kuopion Palloseura U20
futbol
18:00SV Linx - SV Oberachern
futbol
18:001 Maj Ruma - Kozara BVS
futbol
18:00Sandvikens IF - Gefle IF
futbol
18:00F91 Dudelange - Jeunesse Esch
futbol
18:00Pogon - Znicz Pruszków
futbol
18:00Flamurtari Pristina - FC Prishtina
futbol
18:00Universidad César Vallejo Club de Fútbol II - Alianza Lima II
futbol
18:00Hajduk Kula - FK Omladinac Novi Banovci
futbol
18:00Atletico San Luis U20 - Tigres de la UANL U20
futbol
18:00Rende - Cosenza Calcio
futbol
18:00FK Rabotnički - FK Shkupi
futbol
18:00PFC Hebar Pazardzhik - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
futbol
18:00PFC Lokomotiv Sofia - Spartak Pleven
basketbol
18:00Romanya - Kıbrıs
basketbol
18:00İtalya - Sırbistan
tenis
18:00Christopher O'Connell - Zsombor Piros
tenis
18:00Ashleigh Barty - Svetlana Kuznetsova
tenis
18:00Kuzmova/Milovanovic - Lombardo/Samir
tenis
18:00Logan Smith - Gage Brymer
tenis
18:00Gabashvili/Gomez-Herrera - Weissborn/Miedler
tenis
18:00Mannapov/Shcherba - Stephens/Hermans
tenis
18:00Vedder/Visscher - Kimmelmann/Pribylova
futbol
18:30FC Nantes - Olympique de Marseille
futbol
18:30Arka Gdynia - Lech Poznań
futbol
18:30Moreirense F.C. - Gil Vicente F.C.
futbol
18:30NK Solin - NK Hrvatski Dragovoljac
futbol
18:30Kustosja - NK Dugopolje
futbol
18:30Jedinstvo Brcko - FK Krupa na Vrbasu
futbol
18:30Olimpic Sarajevo - NK Travnik
futbol
18:30FK Rudar Kakanj - NK Zvijezda Gradačac
futbol
18:30FK Slavija - FK Rudar Prijedor
futbol
18:30WAC D'Adjame - Societe Omnisports De L'Armee
futbol
18:30FK Velež Mostar - NK Široki Brijeg
futbol
18:30Zvijezda 09 - NK Čelik Zenica
futbol
18:30SC Wiener Neustadt - Stripfing Weiden
futbol
18:30Dudenhofen - FC Hertha Wiesbach
futbol
18:30KS Legionovia Legionowo - Garbarnia Kraków
futbol
18:30ND Primorje - NK Fama Vipava
futbol
18:30Volos NFC - Apollon Smyrni
futbol
18:30ACD Virtus Entella - A.S.D.C. Gozzano
futbol
18:30U.S. Pianese A.S.D - U.S. Pistoiese
futbol
18:30Nantes - Marsilya (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
18:30KCCA - KIU Titans
basketbol
18:30Flamengo U19 - ASP Municipal U19
basketbol
18:30Macaristan - Polonya
tenis
18:30Lin Zhu - Pauline Parmentier
tenis
18:30Whitney Osuigwe - Francesca Di Lorenzo
tenis
18:30Anastasia Potapova - Zhaoxuan Yang
futbol
18:45Minsk - Torpedo-BelAZ Zhodino
futbol
19:00FC Zenit Saint Petersburg - Akhmat
futbol
19:00Degerfors IF - Trelleborgs FF
futbol
19:00Racing de Santander - Málaga CF
futbol
19:00CD Lugo - CF Extremadura
futbol
19:00K.V. Kortrijk - R.S.C. Anderlecht
futbol
19:00FC Spartak Trnava - FK AS Trenčín
futbol
19:00Parma F.C. - F.B.C. Unione Venezia
futbol
19:00Odd Grenland - Rosenborg BK
futbol
19:00Orlando Pirates - Highlands Park F.C.
futbol
19:00RKS Radomiak Radom - Warta Poznań
futbol
19:00Frigg Oslo FK - Norild
futbol
19:00Saint-Malo - Vannes OC
futbol
19:00Ruan - Gobelins
futbol
19:00Chartres - Entente Sannois Saint-Gratien
futbol
19:00US Fleury-Mérogis - Lorient II
futbol
19:00Samherjar - Bjorninn
futbol
19:00Pärnu Vaprus - JK Tallinna Kalev II
futbol
19:00JK Vändra Vaprus - Helios Voru
futbol
19:00Alafoss - Hörður Í.
futbol
19:00Poissy - Stade Briochin
futbol
19:00Sektzia Nes Tziona F.C. - Ironi Sport Hadera F.C.
futbol
19:00IF Magni Grenivik - Ungmennafélagið Afturelding
futbol
19:00AC Taverne - Kriens
futbol
19:00Deportes Magallanes - Unión San Felipe
futbol
19:00Muri - FC Rapperswil-Jona
futbol
19:00Asteras Tripolis - Panetolikos
futbol
19:00FC Levadia Tallinn - Paide Linnameeskond
futbol
19:00Trélissac FC - Bourges
futbol
19:00Vitória Setubal F.C. U19 - C.F. Os Belenenses U19
futbol
19:00F.C. Vizela U19 - Feirense U19
futbol
19:00Rio Ave F.C. U19 - Leixões S.C. U19
futbol
19:00Associação Académica de Coimbra U19 - Amora U19
futbol
19:00Vilafranquense U19 - U.D. Leiria U19
futbol
19:00G.D. Estoril Praia U19 - FC Sacavenense U19
futbol
19:00AS Real Bamako - Mamahira
futbol
19:00AEP Paphos F.C. - Anorthosis Famagusta FC
futbol
19:00F.C. Paços de Ferreira U19 - Vitoria Guimarães SC U19
futbol
19:00Zalgiris Kaunas - Riteriai
futbol
19:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas II - Ciervos
futbol
19:00Hercules Oulu - KajHa
futbol
19:00Grasse - AS Yzeure
futbol
19:00Olympique de Marseille II - Nîmes Olympique II
futbol
19:00ASF Andrézieux - SO Romorantin
futbol
19:00Blois Foof 41 - FC Nantes II
futbol
19:00Racing Club de Lens II - AC Bobigny
futbol
19:00Croix IC - US Lusitanos Saint-Maur
futbol
19:00AS Vitré - Granvillaise
futbol
19:00F.C. Porto U19 - Famalicao U19
futbol
19:00SV Seekirchen 1945 - FC Pinzgau Saalfelden
futbol
19:00Saint-Quentin - SAS Épinal
futbol
19:00Manta Fútbol Club - Liga Deportiva Universitaria de Loja
futbol
19:00Crumlin United F.C. - Swords Celtic
futbol
19:00Burundi U20 - Gana U20
futbol
19:00Sporting de Gijón II - CA Osasuna II
futbol
19:00Club America Mexico U20 - Monarcas Morelia U20
futbol
19:00FC Mulhouse - SC Bastia
futbol
19:00Ergotelis - OFI Crete
futbol
19:00MKS Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola
futbol
19:00Sokol Ostroda - ZKS Olimpia Zambrów
futbol
19:00FC Chernomorets Balchik - Septemvri Sofia
basketbol
19:00İzlanda - Portekiz
basketbol
19:00Hawks - Matero Warriors
basketbol
19:00Brezilya - Karadağ
basketbol
19:00Litvanya - Rusya
tenis
19:00Katerina Stewart - Gabriela Talaba
tenis
19:00Marcela Zacarias - Maria Camila Osorio Serrano
tenis
19:00Roberto Cid Subervi - Ulises Blanch
futbol
19:05Club Atlético Atlanta - Independiente Rivadavia
tenis
19:05Bjorn Fratangelo - Jurgen Melzer
tenis
19:05Taha Baadi - Borna Gojo
tenis
19:05Strong Kirchheimer - Kevin Krawietz
futbol
19:15Gençlerbirliği S.K. - Çaykur Rizespor
futbol
19:15Fatih Karagümrük SK - Bursaspor
futbol
19:15Al Sadd SC - Al-Duhail
futbol
19:15Gençlerbirliği - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Karagümrük - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:20Barrow - Yeovil Town
futbol
19:30Borussia Mönchengladbach - FC Schalke 04
futbol
19:30Manchester City - Tottenham Hotspur
futbol
19:30ADO Den Haag - Sparta Rotterdam
futbol
19:30VVV-Venlo - AFC Ajax
futbol
19:30O'Higgins F.C. - Deportes Iquique
futbol
19:30Gambarogno Contone - AC Bellinzona
futbol
19:30Nea Salamis Famagusta FC - AC Omonia
futbol
19:30Manchester City - Tottenham (S SPORT HD)
tenis
19:30Stoute/Walkin - Mochizuki/Tirante
tenis
19:30Neel/Halbauer - R. Valdes/Kulikov
futbol
20:00Valencia CF - Real Sociedad
futbol
20:00UD Almería - Albacete Balompié
futbol
20:00NK Varaždin - NK Lokomotiva
futbol
20:00FK Senica - MFK Ružomberok
futbol
20:00FC ViOn Zlaté Moravce - FK Pohronie
futbol
20:00ŠKF Sereď - ŠK Slovan Bratislava
futbol
20:00MŠK Žilina - FC Nitra
futbol
20:00Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała
futbol
20:00SV Leobendorf - SC Wiener Viktoria
futbol
20:00USV RB Weindorf St Anna - FC Gleisdorf 09
futbol
20:00Kalsdorf - ESV Wels
futbol
20:00CF Rayo Majadahonda - UD San Sebastián de los Reyes
futbol
20:00HNK Šibenik - HNK Hajduk Split II
futbol
20:00Mutschellen - Stade Nyonnais
futbol
20:00FC Zimbru Chișinău - FC Dinamo-Auto Tiraspol
futbol
20:00Hapoel Ra'anana A.F.C. - Hapoel Haifa F.C.
futbol
20:00FCV Dender EH - Seraing United
futbol
20:00CS Sfaxien - Étoile du Sahel
futbol
20:00KSP Polonia Warszawa - Huragan Morag
futbol
20:00Real Murcia - Villarreal CF II
futbol
20:00Cimarrones de Sonora II - Gavilanes de Matamoros
futbol
20:00UD Logroñés - SD Ejea
futbol
20:00Barakaldo CF - Athletic Bilbao II
futbol
20:00MFK Skalica - MFK Košice
futbol
20:00Real Valladolid II - Real Sociedad II
futbol
20:00Yeclano Deportivo - Selección AFE
futbol
20:00Olimpia Elbląg - Widzew Łódź
futbol
20:00Club Universidad Nacional II - Cafetaleros de Chiapas II
futbol
20:00FC Dinamo Batumi - FC Chikhura Sachkhere
futbol
20:00K.F.C. Dessel Sport - RWD Molenbeek
tenis
20:00David Goffin - Richard Gasquet
tenis
20:00Markus Eriksson - Jeremy Jahn
tenis
20:00Nadiya Kichenok - Natalia Vikhlyantseva
tenis
20:00Viktor Durasovic - Constant Lestienne
tenis
20:00Magda Linette - Sophie Chang
tenis
20:00Kaia Kanepi - Mayo Hibi
diğer
20:05New York Yankees - Cleveland Indians
diğer
20:05Ev sahibi (run) - Deplasman (run)
futbol
20:15G.D. Chaves - C.D. Mafra
futbol
20:15Casa Pia A.C. - F.C. Penafiel
futbol
20:30FC Vitosha Bistritsa - PFC Levski Sofia
futbol
20:30Bohemians 1905 Prag - Sigma Olomouc
futbol
20:30MOL Vidi - Diósgyőri VTK
futbol
20:30Újpest - Paksi SE
futbol
20:30Budapest Honvéd - Várda SE
futbol
20:30Mezőkövesd-Zsóry SE - Puskás Akadémia FC
futbol
20:30Ferencvárosi TC - Kaposvári Rákóczi
futbol
20:30Maccabi Netanya F.C. - Maccabi Haifa F.C.
futbol
20:30Panathinaikos - Skoda Xanthi
futbol
20:30A.S.D. Atletico Arezzo - Roma
futbol
20:30Unió Esportiva Vilassar de Mar - UE Llagostera
basketbol
20:30Yunanistan - Türkiye
tenis
20:30Marcos Giron - Roy Smith
tenis
20:30Petros Chrysochos - Filip Peliwo
tenis
20:30Damir Dzumhur - Kevin King
diğer
20:35Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs
futbol
20:45Recreativo de Huelva - Real Betis II
diğer
21:00AVLS Novo Ideal U19 - Santos Praia Grande U19
futbol
21:00ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - CFR Cluj
futbol
21:00FC Girondins de Bordeaux - Montpellier HSC
futbol
21:00FC Nîmes Olympique - OGC Nice
futbol
21:00Amiens SC - Lille OSC
futbol
21:00FC Metz - AS Monaco FC
futbol
21:00Toulouse FC - Dijon FCO
futbol
21:00Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
futbol
21:00RCD Mallorca - SD Eibar
futbol
21:00KV Mechelen - Cercle Brugge K.S.V.
futbol
21:00C.F. Os Belenenses - Benfica
futbol
21:00Elche CF - CF Fuenlabrada
futbol
21:00FC Bourg-Péronnas - FC Red Star Saint-Ouen
futbol
21:00GKS Jastrzębie - GKS Belchatow
futbol
21:00Centro Atlético Fénix - Club Plaza Colonia de Deportes
futbol
21:00Danubio F.C. - Club Atlético Boston River SAD
futbol
21:00Club Nacional Montevideo - River Plate Montevideo
futbol
21:00Cerro Largo FC - C.A. Cerro
futbol
21:00Spartak Zdrepceva Krv - FK Kızılyıldız
futbol
21:00FK Čukarički - FK Proleter Novi Sad
futbol
21:00FK Mladost Lučani - FK Radnički Niš
futbol
21:00AFAD Djékanou - San Pedro Ivory Coast
futbol
21:00Al Ahly Cairo - Pyramids
futbol
21:00AD Itaborai - Angra dos Reis Esporte Clube
futbol
21:00Bonsucesso Futebol Clube - Artsul F.C.
futbol
21:00Clube Atlético da Barra da Tijuca - Goncalense
futbol
21:00EC Tigres do Brasil - Sampaio Corrêa Futebol Clube
futbol
21:00EC Cruzeiro Porto Alegre - Uniao Harmonia
futbol
21:00SC 12 Horas - EC Pelotas
futbol
21:00Taquaritinga SP U20 - Inter de Bebedouro U20
futbol
21:00Avaí Futebol Clube U20 - Chapecoense AF U20
futbol
21:00Desportivo Brasil U20 - Associação Desportiva São Caetano U20
futbol
21:00Sociedade Esportiva Itapirense - Rio Brancо SP
futbol
21:00Amparo Athletico Club - Independente FC Limeira
futbol
21:00Catanduva - Marília Atlético Clube
futbol
21:00Maua - Flamengo SP
futbol
21:00CA Paranaense U19 - Independente Sao Joseense U19
futbol
21:00Coritiba Foot Ball Club U19 - Operário Ferroviário Esporte Clube U19
futbol
21:00Novo Hamburgo RS - Real Sport Clube de Queluz
futbol
21:00EC São Bernardo - Ponte Preta II
futbol
21:00SC Atibaia - Associação Atlética Internacional
futbol
21:00Nacional Sao Paulo - Corinthians Paulista II
futbol
21:00Friburguense Atlético Clube - Nova Cidade
futbol
21:00Serra Macaense - Olaria Atlético Clube
futbol
21:00FC Linense U20 - Botafogo Ribeirao Preto U20
futbol
21:00Mirassol U20 - Guarani SP U20
futbol
21:00Duque de Caxias Futebol Clube - America FutbolClub
futbol
21:00Associação Atlética Ponte Preta U20 - Primavera U20
futbol
21:00Velo Clube U20 - Associação Ferroviária de Esportes U20
futbol
21:00Volta Redonda U20 - Botafogo de Futebol e Regatas U20
futbol
21:00Santfeliuenc FC - CE L'Hospitalet
futbol
21:00Club Atlético Torque - Club Atletico Atenas
futbol
21:00Central Español - Deportivo Maldonado
futbol
21:00Atlético Benamiel - UD San Pedro
futbol
21:00CD Guadalcacin - CA Antoniano
futbol
21:00Hercules - UCAM Murcia CF
futbol
21:00Alhaurino - Ciudad de Lucena
futbol
21:00CD Acero - Levante UD B
futbol
21:00Amiens - Lille (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:00Metz - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
21:00Büyük Britanya - Kosovo
basketbol
21:00Osasco - Gremio Mogi das Cruzes/Unip
basketbol
21:00Almanya - Çek Cumhuriyeti
tenis
21:00Marray/Skupski - Dodig/Polasek
tenis
21:00Broady/Routliffe - Kato/Hibino
futbol
21:10NK Celje - NK Maribor
futbol
21:15Molinos El Pirata - Unión Comercio
futbol
21:15Mamelodi Sundowns F.C. - Bloemfontein Celtic
futbol
21:30Waasland-Beveren - K.R.C. Genk
futbol
21:30K.V.C. Westerlo - K.S.V. Roeselare
futbol
21:30Longford Town F.C. - Shelbourne F.C.
futbol
21:30Newell's Old Boys - Union de Santa Fe
futbol
21:30FK Željezničar Sarajevo - FK Sloboda Tuzla
futbol
21:30FK Borac Banja Luka - FK Mladost Doboj Kakanj
futbol
21:30Thor U19 - ÍBV/KFS/KFR U19
futbol
21:30Club Almirante Brown - Colegiales
futbol
21:30Club Comunicaciones - CA San Miguel
futbol
21:30CD UAI Urquiza - Club Social y Deportivo Tristán Suárez
futbol
21:30US Triestina Calcio - Juventus F.C.
futbol
21:30Villa Dalmine - Instituto Atlético Central Córdoba
futbol
21:30Club Atlético Sarmiento - Deportivo Santamarina
futbol
21:30A.C. Cesena - A.C. Milan
futbol
21:30Benidorm - Intercity Alicante
futbol
21:30CD Alcoyano - Castiglione
futbol
21:30Ciudad Vinotto - Chicó de Guayana
basketbol
21:30Fransa - Arjantin
tenis
21:30Elizabeth Mandlik - Ying-Ying Duan
tenis
21:30Fiona Ferro - Jana Fett
tenis
21:30Maria Sanchez - Anna Blinkova
futbol
21:45Sivasspor - Beşiktaş J.K.
futbol
21:45Kayserispor - Alanyaspor
futbol
21:45FC Emmen - SC Heerenveen
futbol
21:45Osmanlı Spor - Boluspor
futbol
21:45Adana Demirspor - Balıkesirspor
futbol
21:45KÍ Klaksvík - Skála ÍF
futbol
21:45Sivasspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Kayserispor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Adana Demirspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Osmanlıspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Comercial de Ribeirão Preto - Ferroviário Atlético Clube
futbol
22:00Real San Andres U20 - Alianza Vallenata U20
futbol
22:00Deportivo Iztapa - C.S.D. Municipal
futbol
22:00Once de Abril - Municipal Liberia
futbol
22:00Provincial Ovalle - Club Deportes Concepción
tenis
22:00Aljaz Bedene - Blaz Rola
tenis
22:00Madison Keys - Sofia Kenin
diğer
22:00Deportivo Anzoategui - Armed Forces of Venezuela
futbol
22:00Villarreal CF - Granada CF
futbol
22:00CD Leganés - CA Osasuna
futbol
22:00Real Zaragoza - CD Tenerife
futbol
22:00Rayo Vallecano - CD Mirandés
futbol
22:00NK Istra 1961 - NK Slaven Belupo
futbol
22:00Tigres Futbol Club - Real Santander
futbol
22:00Coquimbo Unido - C.D.P. Curicó Unido
futbol
22:00Tombense FC - Atlético Acreano
futbol
22:00Deportes Recoleta - San Antonio Unido
futbol
22:00Santiago Wanderers - Deportes Puerto Montt
futbol
22:00Always Ready - Destroyers
tenis
22:05Daniel Nguyen - Marcelo Arevalo
tenis
22:05Christopher Eubanks - Raymond Sarmiento
diğer
22:07Toronto Blue Jays - Seattle Mariners
futbol
22:30Sport Club do Recife - Botafogo FC Ribeirao Preto
futbol
22:30Lautaro de Buin - CD Arturo Fernandez Vial
futbol
22:30York 9 - Pacific
futbol
22:30Club Empresa Minera Huanuni - Virgen de Chijipata
futbol
22:30Municipal De Vinto - Deportivo Escara
futbol
22:30Deportivo Kivon - Torre Fuerte
futbol
22:30Cerro Porteño - Club Olimpia
futbol
22:30Deportivo JBL del Zulia - Ureña FC
futbol
22:30Universidad de Los Andes FC - Titanes
futbol
22:30CD Trasandino de Los Andes - Municipal Santiago
futbol
22:30Monagas II - Deportivo La Guaira II
futbol
22:30Gran Valencia FC - Deportivo Petare
futbol
22:30Yaracuyanos - Libertador
tenis
22:30Heather Watson - Leylah Annie Fernandez
tenis
22:30Zacarias/Hsu - Arango/Stewart
futbol
22:45Oran - USM Bel-Abbès
futbol
23:00Sport Club Corinthians Paulista - Botafogo de Futebol e Regatas
futbol
23:00Fortaleza EC - Sport Club Internacional
futbol
23:00Barranquilla F.C. - FC Leones
futbol
23:00Llaneros Fútbol Club S.A. - Bogotá F.C.
futbol
23:00Valledupar F.C. - Orsomarso
futbol
23:00Mushuc Runa Sporting Club - Delfin
futbol
23:00Botafogo da Paraíba - Clube Náutico Capibaribe
futbol
23:00Universidad O&M - Atlantico
futbol
23:00Portuguesa - Metropolitanos FC
futbol
23:00Carabobo FC - Lala
futbol
23:00Club Deportivo Santa Rita - Gualaceo Sporting Club
futbol
23:00Deportes Limache - Rancagua Sur
futbol
23:00Municipal Garabito - AD Municipal Turrialba
futbol
23:00CD Universitario - Club Deportivo Árabe Unido
futbol
23:00Club Deportivo Plaza Amador II - Tauro F.C. II
futbol
23:00Club Cienciano Cusco - Juan Aurich
futbol
23:00Deportes Rengo - Pilmahue
futbol
23:00Academia Deportiva Cantolao II - Sport Huancayo II
basketbol
23:00Americha Esporte Club - Liga Sorocabana
basketbol
23:00Colombia U21 - Venezuela U21
tenis
23:00Sara Sorribes Tormo - Tímea Babos
tenis
23:00Caroline Dolehide - Ann Li
tenis
23:00Cabal/Farah - Pavic/Soares
diğer
23:05Oakland Athletics - Houston Astros
futbol
23:15Millonarios Fútbol Club - La Equidad
futbol
23:30Porto - Vitoria Setubal
futbol
23:30Universidad Técnica de Cajamarca - FBC Melgar
futbol
23:30C.D. Puerto Quito - Orense Sporting Club
futbol
23:30Clan Juvenil - LDU de Portoviejo
futbol
23:45San Lorenzo de Almagro - C.A. Rosario Central
diğer
00:00Indaiatuba U21 - Limeira U21
diğer
00:00Sao Jose Volei U21 - Volei Renata U21
futbol
00:00Deportivo Dongu - Dorados de Sinaloa II
futbol
00:00Club Atlético Belgrano - San Martín de San Juan
futbol
00:00Estudiantes De Caracas - Deportivo La Guaira
futbol
00:00Atlético Club Mineros de Guayana - Zamora
futbol
00:00Sporting San Jose - AD Juventud Escazuceña
tenis
00:00Richard Berankis - Go Soeda
futbol
00:05Limón F.C. - San Carlos
futbol
00:30Club Deportivo Universidad Católica - Everton de Viña del Mar
futbol
00:30El Vencedor - CD FAS
futbol
00:45Agila F.C. - Jocoro
diğer
01:00Solorzano - Proesi
futbol
01:00Atlético San Luis - Tigres de la UANL
futbol
01:00América de Cali - Rionegro Aguilas
futbol
01:00CR Vasco da Gama - Flamengo
futbol
01:00SD Imperatriz - Ferroviário
futbol
01:00Clube Atlético Paranaense - Clube Atlético Mineiro
futbol
01:00América Futebol Clube Minas Gerais - Cuiabá Esporte Clube
futbol
01:00Zacatepec - Club Deportivo Mineros de Zacatecas
futbol
01:00Deportes Vallenar - Independiente de Caquenes
futbol
01:00Valour Winnipeg - Forge
futbol
01:00Tepatitlan de Morelos - Murcielagos
futbol
01:00Tupã Futebol Clube - Associação Atlética Francana
basketbol
01:00All Bloods - HB Club
basketbol
01:00E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo - Sesi-Franca
tenis
01:00Novak Djokovic - Daniil Medvedev
tenis
01:00Maxime Janvier - Jason Jung
diğer
01:10Tampa Bay Rays - Detroit Tigers
futbol
01:15ABC Futebol Clube - Sampaio Corrêa Futebol Clube
futbol
01:15America de Quito - Guayaquil City
basketbol
01:15Şili U21 - Uruguay U21
futbol
01:30Cúcuta Deportivo - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
futbol
01:30Las Sabanas U20 - Real Madriz U20
futbol
01:30Deportivo Santaní - Club Sol de América
futbol
01:30Diriangen U20 - Walter Ferreti U20
futbol
14:00Reading - Cardiff City (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Sheffield Utd - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
16:00St.Etienne - Brest (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:30Hatayspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Reims - Strasbourg (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:30Chelsea - Leicester (S SPORT HD)
futbol
19:15Konyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15BB Erzurumspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Kasımpaşa - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Göztepe - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Akhisarspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Altay - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Eskişehirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Auxerre - Guingamp (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Boluspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Beşiktaş - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Aston Villa - Everton (S SPORT HD)
futbol
14:30Norwich City - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Keçiörengücü - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Watford - West Ham (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester Utd. - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
19:15Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
21:00JDA Dijon - Bordeaux (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45M.Başakşehir - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45A.Alanyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Balıkesirspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Altınordu - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
13:15Daegu FC - Gyeongnam FCCanlı
futbol
12:45F.C. Copenhagen U19 - PSV Eindhoven U19Canlı
futbol
12:45Vissel Kobe - Urawa Red DiamondsCanlı
futbol
12:45F.C. Tokyo - Sanfrecce HiroshimaCanlı
futbol
12:45Yokohama F. Marinos - Cerezo OsakaCanlı
futbol
12:45Oita Trinita - Kashima AntlersCanlı
futbol
12:45Shonan Bellmare - Sagan TosuCanlı
futbol
12:45Vegalta Sendai - Kawasaki FrontaleCanlı
futbol
12:45Suwon FC - Ansan GreenersCanlı
futbol
12:45Albirex Niigata - Fagiano OkayamaCanlı
futbol
12:45Avispa Fukuoka - Tokushima VortisCanlı
futbol
12:45Seongnam Ilhwa Chunma - FC SeoulCanlı
futbol
12:45F.C. Ryūkyū - Yokohama F.C.Canlı
futbol
12:45Kagoshima United FC - Ehime F.C.Canlı
futbol
12:45Gangwon FC - Suwon Samsung BluewingsCanlı
futbol
12:45Yer: Novosibirsk - FC Sakhalin Yuzhno-SakhalinskCanlı
futbol
12:45Gwangju FC - Busan IParkCanlı
futbol
12:45Nam Dinh F.C. - QNK Quang Nam FCCanlı
futbol
12:36Dinamo Brest U15 - RTSOR BGU U15Canlı
futbol
12:30Campbelltown City SC - Croydon KingsCanlı
futbol
12:30North Eastern MetroStars - West Adelaide SCCanlı
futbol
12:30Para Hills Knights - Adelaide Olympic F.C.Canlı
futbol
12:30Endonezya U19 - Malezya U19Canlı
futbol
12:15APIA Leichhardt Tigers - Blacktown City FCCanlı
futbol
12:15Adelaide City - Adelaide CometsCanlı
futbol
12:15Adelaide Raiders - Adelaide Blue EaglesCanlı
futbol
12:15Adelaide United FC U21 - South Adelaide Panthers FCCanlı
futbol
12:15Warriors Singapore - Home United FCCanlı
futbol
12:15Dagon - Sagaing UnitedCanlı
futbol
12:12Podbeskidzie Bielsko-Biała II - Odra Wodzislaw SlenskiCanlı
futbol
12:00Lao Toyota - Master 7Canlı
futbol
12:00Lao Police Club II - NuolCanlı
futbol
12:00Western Pride FC - Eastern Suburbs F.C.Canlı
futbol
12:00Nakhon Si United - Krabi FutbolClubCanlı
futbol
12:00Sothern Myanmar - Yangon United F.C.Canlı
futbol
12:00FC Dynamo Barnaul - FC Zenit IrkutskCanlı
futbol
12:00FK Kızılyıldız U19 - FK Vojvodina U19Canlı
futbol
12:00Spirit - Mounties Wanderers FCCanlı
futbol
11:45Shimizu S-Pulse - Consadole SapporoCanlı
futbol
11:45Mito HollyHock - Kyoto Sanga F.C.Canlı
futbol
11:45Tochigi S.C. - F.C. Machida ZelviaCanlı
futbol
11:45V-Varen Nagasaki - Kashiwa ReysolCanlı
futbol
11:45Ventforet Kofu - Renofa Yamaguchi FCCanlı
futbol
11:45Zweigen Kanazawa - F.C. GifuCanlı
futbol
13:45Prachuap F.C. - Bangkok United F.C.
futbol
13:45Lampang - Nong Bua Pitchaya
futbol
14:00SV Wehen Wiesbaden - Hannover 96
futbol
14:00VfB Stuttgart - FC St. Pauli
futbol
14:00Arminia Вielefeld - Erzgebirge Aue
futbol
14:00FC Ural Sverdlovsk Bölgesi - Krylia Sovetov
futbol
14:00FC Vorskla Poltava - Dnipro-1
futbol
14:00SV Werder Bremen III - Bremer TS Neustadt
futbol
14:00Vestfossen IF - Djerv Haugesund
futbol
14:00Frammestads IK - IFK Falköping FF
futbol
14:00Skoftebyns IF - Holmalunds IF
futbol
14:00Höganäs BK - Asa IF
futbol
14:00Heby AIF - Sandvikens IF
futbol
14:00Säffle FF - IFK Kumla
futbol
14:00FC Gute - Kvarnsvedens IK
futbol
14:00Valbo FF - IFK Mora
futbol
14:00Okjetpes SK - Ordabası
futbol
14:00Hamburger SV II - HSC Hannover
futbol
14:00Heider SV - Hannover 96 II
futbol
14:00FA 2000 - Vanløse IF
futbol
14:00Kaarinan Pojat - FC Jazz
futbol
14:00Buriram United F.C. - Ratchaburi F.C.
futbol
14:00Fenerbahçe S.K. U19 - Bursaspor U19
futbol
14:00Osmanlıspor U19 - Galatasaray S.K. U19
futbol
14:00Newcastle United U23 - West Ham United U23
futbol
14:00Frederikssund IK - Kfums Boldklub
futbol
14:00Boldklubben Union - AB Tårnby
futbol
14:00Niendorfer TSV U19 - 1. FC Union Berlin U19
futbol
14:00Bryne FC II - Pors Grenland
futbol
14:00Shenyang Urban - Jiangsu Yancheng Dingli
futbol
14:00Jiangxi Liansheng F.C. - Yunnan Kunlu
futbol
14:00FC Augsburg U19 - SpVgg Greuther Fürth U19
futbol
14:00Karlsruher SC U19 - SC Freiburg U19
futbol
14:00Ekibastuzets - Astana II
futbol
14:00Jetısu II - Altay DKB
futbol
14:00Tarup-Paarup IF - OKS
futbol
14:00Kemi Academy - Haukiputaan Pallo
futbol
14:00VMFD Zalgiris Vilnius II - FK Šiauliai
futbol
14:00Kızıljar FK - Aktöbe Zhas
futbol
14:00Ilves Tampere U20 - Atlantis U20
futbol
14:00TSG 1899 Hoffenheim U19 - 1. Heidenheim 1846 U19
futbol
14:00Alemannia Aachen U19 - VfL Bochum U19
futbol
14:00FC İrtiş Omsk - FC Chita
futbol
14:00AaB Fodbold U19 - Randers FC U19
futbol
14:00Brøndby IF U19 - Lyngby Boldklub U19
futbol
14:00Silkeborg IF U19 - FC Midtjylland U19
futbol
14:00Lindome GIF - Lunds BK
futbol
14:00Bohemian F.C. U19 - Athlone Town U19
futbol
14:00Malmö FF U19 - IK Sirius Fotboll U19
futbol
14:00Siam Navy - Army United F.C.
futbol
14:00Ranong F.C. - Kasem Bundit Üniversitesi F.C.
futbol
14:00Brottby - Vasteras IK
futbol
14:00Viettel F.C. - Sai Gon
futbol
14:00Naga World - Electricite du Cambodge
futbol
14:00Green Archers United F.C. - Global F.C.
futbol
14:00FC Allerød - Koge Nord
futbol
14:00Ledøje-Smørum Fodbold - KFUM BK Roskilde
futbol
14:00Naftan Novopolotsk - FC Lida
futbol
14:00Greve Fodbold - Ishoj
futbol
14:00Karlslunde IF - Boldklubben 1908
futbol
14:00Otterup B&IK - Kolding Boldklub
futbol
14:15IF Lyseng - Norresundby
futbol
14:30Arsenal - Burnley
futbol
14:30Vasteras SK - Halmstads BK
futbol
14:30Sunderland - Portsmouth
futbol
14:30Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
14:30Oberlausitz Neugersdorf - VfL Halle 1896
futbol
14:30Weiche Flensburg II - SV Preussen 09 Reinfeld
futbol
14:30Kråkerøy IL - Sunndal
futbol
14:30Vinbergs - KSF Prespa Birlik
futbol
14:30Aarhus Fremad II - Silkeborg KFUM
futbol
14:30Lichtenberg 47 - Berliner AK 07
futbol
14:30VSG Altglienicke - ZFC Meuselwitz
futbol
14:30Shanghai Shenxin F.C. - Shaanxi Athletic
futbol
14:30Pekin Spor Üniversitesi - Changchun Yatai F.C.
futbol
14:30Guangdong Southern Tigers - Nantong Zhiyun
futbol
14:30Shijiazhuang Ever Bright - Qingdao Hainiu F.C.
futbol
14:30VfB Germania Halberstadt - Berliner FC Dynamo
futbol
14:30Guizhou Zhicheng F.C. - Heilongjiang Lava
futbol
14:30Rovaniemi United - AS Moon
futbol
14:30Hunan Xiangtao FC - Hubei Chufeng Heli
futbol
14:30FV 07 Diefflen - TSG Pfeddersheim
futbol
14:30Harbin Yiteng F.C. - Nanjing Shaye
futbol
14:30Kunshan - Lhasa Chengtou
futbol
14:30SV Werder Bremen U19 - VfL Wolfsburg U19
futbol
14:30Kyran FC - FC Akzhayik
futbol
14:30Amerika RN U19 - Alecrim U19
futbol
14:30IF Skjold Birkerød - Taastrup Fodbold Club
futbol
14:30Kjellerup IF - Viby IF Fodbold
futbol
14:30Arsenal - Burnley (S SPORT HD)
futbol
14:30Sunderland - Portsmouth (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:45Young Elephant - Lao Army
futbol
15:00IL Flint Tonsberg - Madla
futbol
15:00Storms Ballklubb - FK Mandalskameratene
futbol
15:00Halsen - Lyn Fotball
futbol
15:00Ready - Lokomotiv Oslo
futbol
15:00Ullern IF - FK Tønsberg
futbol
15:00Frösö IF - Stode
futbol
15:00Lucksta IF - Ope
futbol
15:00Söderhamns FF - Sund IF
futbol
15:00IK Tord - Högsby
futbol
15:00Skarblacka IF - Tenhults IF
futbol
15:00Smedby AIS - IK Sleipner
futbol
15:00Torstorps IF - Lindö FF
futbol
15:00Lerkils - Västra Frölunda IF
futbol
15:00Morön BK - Notvikens IK
futbol
15:00Horvikens IF - IFK Grimslov
futbol
15:00Vallentuna BK - IFK Uppsala
futbol
15:00Avesta AIK - Sala FF
futbol
15:00Eskilstuna City FK - IFK Eskilstuna
futbol
15:00Tullinge - Angby
futbol
15:00Vasterhaninge IF - Hanvikens
futbol
15:00Trelleborgs FF - Flagg
futbol
15:00Kulladals - GIF Nike
futbol
15:00Malmö City - Kvarnby IK
futbol
15:00Tomelilla IF - FBK Balkan
futbol
15:00Nora - Kungsör BK
futbol
15:00Enköpings SK - Gamla Upsala SK
futbol
15:00Skiljebo SK - Kungsangens IF
futbol
15:00Täby FK - Karlbergs BK
futbol
15:00IFC Amal - Vänersborgs IF
futbol
15:00IFK Tidaholm - Grebbestad
futbol
15:00Husqvarna FF - Asarums IF FK
futbol
15:00IFK Berga - Brantevik/Rörum Österlen FF
futbol
15:00IFK Hassleholm - Dalstorps IF
futbol
15:00Nosaby IF - Nässjö
futbol
15:00Anundsjö IF - Piteå IF
futbol
15:00IF Gottne - Umea Akademi
futbol
15:00Umeå IK - IFK Luleå
futbol
15:00Sandviks IK - IFK Timra
futbol
15:00Taftea - Skellefteå FF
futbol
15:00BK Olympic - Hittarps IK
futbol
15:00VfR Garching - SV Wacker Burghausen
futbol
15:001. FC Nuremberg II - FC Bayreuth
futbol
15:00FC İrtiş Pavlodar - FC Tobol Kostanay
futbol
15:00VfB Lübeck - FC St. Pauli II
futbol
15:00FV Illertissen - SV Turkgucu Ataspor
futbol
15:00Boldklubben Frem - Slagelse B&I
futbol
15:00Dalum IF - Sydvest 05
futbol
15:00Brabrand IF - Aarhus Fremad
futbol
15:00Middelfart G&BK - VSK Aarhus
futbol
15:00Jammerbugt FC - Akademisk Boldklub
futbol
15:00Chai Nat - Samut Prakan City
futbol
15:00MPS Atletico Malmi - PK-35 Helsinki
futbol
15:00SavU - IPS Edustus
futbol
15:00FK Pirmasens - SC Freiburg II
futbol
15:00UBON UMT - Bangkok Glass
futbol
15:00Rot-Weiss Koblenz - Giessen
futbol
15:00FC Astoria Walldorf - 1. FSV Mainz 05 II
futbol
15:00FSV Frankfurt - FC Bayern Alzenau
futbol
15:00TSV Steinbach - SSV Ulm 1846
futbol
15:00TuS Haltern - Fortuna Düsseldorf II
futbol
15:00SV Rodinghausen - Rot-Weiss Essen
futbol
15:00SV Lippstadt 08 - SC Verl
futbol
15:001 FC Cologne II - Sportfreunde Lotte
futbol
15:00Næsby BK - Vejgaard Boldspilklub
futbol
15:00Kokand 1912 - Termez Surkhon
futbol
15:00Ludwigsfelder FC - Blau-Weiß 90 Berlin
futbol
15:00Sotra SK - Bærum SK
futbol
15:00Levanger FK - Brattvåg IL
futbol
15:00SV Pullach - SV Donaustauf
futbol
15:00FC Ismaning - TSV Nördlingen
futbol
15:00FC Bolat - Kayrat Akademia
futbol
15:00FC Ingolstadt 04 II - TSV 1860 München II
futbol
15:00FC St. Pauli U19 - Hertha BSC U19
futbol
15:00Ho Chi Minh City F.C. - Than Quảng Ninh F.C.
futbol
15:00BK Forward - Linköping City FC
futbol
15:00Torns IF - IFK Värnamo
futbol
15:00Eskilsminne IF - IK Oddevold
futbol
15:00St. Patrick's CYFC - Cherry Orchard
futbol
15:00Samut Sakhon F.C. - Air F.C.
futbol
15:00Centro Atlético Fénix U19 - Danubio F.C. U19
futbol
15:00Miramar Misiones U19 - C.A. Cerro U19
futbol
15:00Senegal U20 - Mali U20
futbol
15:00F.C. Hansa Rostock - SG Sonnenhof Großaspach
futbol
15:00FC Viktoria Köln - SpVgg Unterhaching
futbol
15:00MSV Duisburg - FSV Zwickau
futbol
15:00Würzburger Kickers - SC Preußen Münster
futbol
15:00TSV 1860 München - SV Meppen
futbol
15:00KFC Uerdingen 05 - FC Ingolstadt 04
futbol
15:00FSV 08 Bissingen - Stuttgarter Kickers
futbol
15:00FV Ravensburg - SGV Freiberg
futbol
15:00SV Göppingen - Rielasingen-Arlen
futbol
15:00SSV Reutlingen 05 - FC 08 Villingen
futbol
15:00Sandhausen II - 1. CfR Pforzheim
futbol
15:00TSV Kottern-St. Mang - Turkspor Augsburg
futbol
15:00FC Einheit Rudolstadt - SG Union Sandersdorf
futbol
15:00KSV Hessen Kassel - TSV Eintracht Stadtallendorf
futbol
15:00FSV Wacker 90 Nordhausen II - VfB 1921 Krieschow
futbol
15:00Husumer SV - VfB Lübeck II
futbol
15:15Sabah FA - Pahang FA
futbol
15:30TSV Schott Mainz - TuS Koblenz
futbol
15:30Sterk Door Combinatie Putten - De Treffers
futbol
15:30Koninklijke HFC - FC Rijnsburgse Boys
futbol
15:30Freiburger FC - Sf Dorfmerkingen
futbol
15:30Strømsgodset IF II - Os Turn Fotball
futbol
15:30Makhtaaral - FK Baykonur Kızılorda
futbol
15:30TSV 1880 Wasserburg - SSV Jahn Regensburg II
futbol
15:30Ntopwa United - Moyale Barracks
futbol
15:30SCM Argesul Pitesti - FC Universitatea Cluj
futbol
15:30GVVV Veenendaal - FC Volendam II
futbol
16:00Śląsk Wrocław - KS Cracovia
futbol
16:00RC Lens - Le Havre AC
futbol
16:00Maccabi - TS Sporting
futbol
16:00Tshakhuma Tsha Madzivhadila - Cape Umoya
futbol
16:00Real Kings - Uthongathi
futbol
16:00Ajax Cape Town F.C. - Free State Stars
futbol
16:00Cape Town City - Polokwane City F.C.
futbol
16:00Zagłębie Sosnowiec - Miedz Legnica
futbol
16:00Drogheda United U19 - Finn Harps U19
futbol
16:00Monaghan United U19 - St Patrick's Athletic U19
futbol
16:00Limerick U19 - Kerry League U19
futbol
16:00Shamrock Rovers U19 - University College Dublin U19
futbol
16:00SpVgg Ansbach - ATSV Erlangen
futbol
16:00SpVgg Bayern Hof - Viktoria Kahl
futbol
16:00Deisenhofen - TSV 1865 Dachau
futbol
16:00Hanau 93 - Waldgirmes
futbol
16:00FSV Fernvald - SV Neuhof 1910
futbol
16:00TUS Dietkirchen - SV Rot-Weiß Hadamar
futbol
16:00Spjelkavik IL - Lørenskog IF
futbol
16:00Vindbjart FK - IL Brodd
futbol
16:00Lysekloster Idrettslag - Fjora
futbol
16:00Stord IL - Bergen Nord
futbol
16:00IF Algarna - Svartviks IF
futbol
16:00Gimonas Umea - Storfors AIK
futbol
16:00Ohtana/Aapua FF - IFK Holmsund
futbol
16:00IFK Karlshamn - Pukebergs BK
futbol
16:00Laholms - Gnosjo
futbol
16:00Markaryds IF - Anderstorps IF
futbol
16:00Raa IF - Skene IF
futbol
16:00Fagersta Sodra - Bollnas
futbol
16:00Rengsjö SK - Slatta
futbol
16:00Enhorna - Värmdö IF
futbol
16:00IF Lödde - IFK Trelleborg
futbol
16:00Grythyttans IF - IFK Sunne
futbol
16:00Hudiksvalls ABK - Sundbybergs
futbol
16:00Nordvärmland FF - Vargarda IK
futbol
16:00Savedalens IF - Örebro Syrianska IF
futbol
16:00Vänersborgs IF - IK Gauthiod
futbol
16:00IFK Östersund - Friska Viljor FC
futbol
16:00Ytterhogdals - Kramfors-Alliansen
futbol
16:00Yxhults - FBK Karlstad
futbol
16:00Oskarshamns AIK - Landskrona BoIS
futbol
16:00Valmieras FK - FK Jelgava
futbol
16:00Trelleborg FF U19 - Halmstads BK U19
futbol
16:00FC Taraz - FC Kayrat
futbol
16:00Skovshoved IF - Hillerod
futbol
16:00Jeanne d'Arc de Drancy - SC Schiltigheim
futbol
16:00FC Ararat Yerevan II - Wan
futbol
16:00Lokomotiv Yerevan - Torpedo Yerevan
futbol
16:00Chiangrai United F.C. - Sukhothai F.C.
futbol
16:00ASV 13 - WAF Brigittenau
futbol
16:00FC Pyunik II - Batı Ermenistan
futbol
16:00Shirak F.C. II - Ani
futbol
16:00Perak - Penang FA
futbol
16:00Qashqai - Sanat Mes Kerman F.C.
futbol
16:00Aluminium Arak - Fajr Sepasi F.C.
futbol
16:00Terengganu FA - Negeri Sembilan FA
futbol
16:00Felda United F.C. - Melaka United
futbol
16:00Kickers Offenbach U19 - VfB Stuttgart U19
futbol
16:00Black Rhinos - Chapungu United F.C.
futbol
16:00Chicken Inn F.C. - Yadah
futbol
16:00Harare City F.C. - Manica Diamonds
futbol
16:00SV Röchling Völklingen - Engers
futbol
16:00JDFS Alberts - Super Nova
futbol
16:00Maardu Linnameeskond - FC Kuressaare
futbol
16:00Kaspiy FK - Akademiya Ontustık
futbol
16:00Utsiktens BK - Kristianstads FF
futbol
16:00Nova Iguaçu Futebol Clube U20 - Boavista/RJ U20
futbol
16:00Udon Thani F.C. - KhonKaen FC
futbol
16:00Khooneh be Khooneh Babol - Damash Gilan
futbol
16:00Macae Esporte Rio de Janeiro U20 - Clube de Regatas do Flamengo U20
futbol
16:00FC Slonim - FC Khimik Svetlogorsk
futbol
16:00Albion U19 - Club Atlético Villa Teresa U19
futbol
16:00Unia Skierniewice - Sokół Aleksandrów Łódzki
futbol
16:00Lens - Le Havre (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:05C.S.D. Villa Española - Club Atlético Villa Teresa
futbol
16:15Alashkert FC - Urartu
futbol
16:30Bayer 04 Leverkusen - SC Paderborn 07
futbol
16:30Borussia Dortmund - FC Augsburg
futbol
16:30SC Freiburg - 1. FSV Mainz 05
futbol
16:30VfL Wolfsburg - 1. FC Köln
futbol
16:30Werder Вremen - Fortuna Düsseldorf
futbol
16:30FC Tambov - FC Krasnodar
futbol
16:30Sogndal Fotball - Aalesunds FK
futbol
16:30Skeid Fotball - Sandefjord Fotball
futbol
16:30Gap Connah's Quay F.C. - Cardiff Metropolitan University
futbol
16:30Neckarsulmer Sport-Union - FC Nöttingen
futbol
16:30Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V. - 1. FC Kaiserslautern II
futbol
16:30Wormatia Worms - Karbach
futbol
16:30Bonner SC - FC Schalke 04 II
futbol
16:30Shahrdari Tabriz FC - Navad Urmia
futbol
16:30Niroye Zamini F.C. - Khosheh Talaei
futbol
16:30Arman Gohar - Oxin Alborz
futbol
16:30Taff's Well A.F.C. - Ammanford AFC
futbol
16:45FC Slavia-Mozyr - Dnyapro MCHZ
futbol
17:00Annan Athletic F.C. - Albion Rovers
futbol
17:00Peterhead - Dumbarton
futbol
17:00Falkirk - Montrose F.C.
futbol
17:00Airdrie United - Clyde F.C.
futbol
17:00FC Desna Chernihiv - Kolos Kovalevka
futbol
17:00College Corinthians - St Marys
futbol
17:00SSV Jeddeloh - Altonaer FC von 1893
futbol
17:00Darlington - Southport
futbol
17:00Farsley Celtic - Spennymoor Town F.C.
futbol
17:00Boston United - Guiseley
futbol
17:00Kettering Town - Gateshead
futbol
17:00Curzon Ashton - Kidderminster Harriers
futbol
17:00York City - Leamington F.C.
futbol
17:00Blyth Spartans A.F.C. - Hereford
futbol
17:00Nantwich Town F.C. - Gainsborough Trinity
futbol
17:00Grantham Town - F.C. United of Manchester
futbol
17:00Alfreton Town - Bradford Park Avenue
futbol
17:00Chester - Gloucester City
futbol
17:00Brackley Town - Altrincham
futbol
17:00Telford United - King's Lynn Town F.C.
futbol
17:00Lancaster City F.C. - Stafford Rangers
futbol
17:00Ashton United F.C. - Atherton Collieries
futbol
17:00Mickleover Sports F.C. - Stalybridge Celtic
futbol
17:00Hendon F.C. - Wimborne Town F.C.
futbol
17:00Hyde United - Basford United FutbolClub
futbol
17:00Taunton Town F.C. - Chesham United F.C.
futbol
17:00Salisbury City - Dorchester Town
futbol
17:00Walton Casuals F.C. - Tiverton Town F.C.
futbol
17:00Merthyr Town FC - Gosport Borough
futbol
17:00Beaconsfield - Farnborough
futbol
17:00Truro City - Swindon Supermarine
futbol
17:00Poole Town F.C. - Yate Town
futbol
17:00Hayes & Yeading United - Weston-super-Mare
futbol
17:00Blackfield & Langley - Metropolitan Police F.C.
futbol
17:00Hartley Wintney F.C. - Harrow Borough
futbol
17:00Forfar Athletic - Livingston
futbol
17:00Celtic - Dunfermline Athletic
futbol
17:00Kilmarnock - Hamilton Academical
futbol
17:00Hibernian - Greenock Morton
futbol
17:00Brightlingsea Regent F.C. - Merstham F.C.
futbol
17:00Cray Wanderers F.C. - Corinthian-Casuals FC
futbol
17:00Cheshunt FC - Haringey Borough
futbol
17:00East Thurrock United - Potters Bar Town F.C.
futbol
17:00Carshalton Athletic F.C. - Bishop's Stortford
futbol
17:00Kingstonian F.C. - Margate
futbol
17:00Scarborough Athletic F.C. - Buxton F.C.
futbol
17:00Warrington Town F.C. - Morpeth Town
futbol
17:00Partick Thistle - Ross County
futbol
17:00Folkestone Invicta - Leatherhead
futbol
17:00Enfield Town F.C. - Horsham F.C.
futbol
17:00Lewes F.C. - Bowers & Pitsea
futbol
17:00Wingate & Finchley F.C. - Bognor Regis Town F.C.
futbol
17:00Worthing FC - A.F.C. Hornchurch
futbol
17:00Whitby Town - Witton Albion
futbol
17:00Redcliffe FC - South Shields
futbol
17:00EC Sao Bento SP - Paraná Clube
futbol
17:00Rushall Olympic F.C. - Leiston F.C.
futbol
17:00Tamworth - Peterborough Sports
futbol
17:00Banbury United - Royston Town
futbol
17:00Biggleswade Town F.C. - St Ives Town
futbol
17:00Coalville Town F.C. - Bromsgrove
futbol
17:00Lowestoft Town - Barwell F.C.
futbol
17:00Alvechurch - Hitchin Town F.C.
futbol
17:00Stratford Town - Kings Langley
futbol
17:00Rushden & Diamonds - Nuneaton Town
futbol
17:00Stourbridge - Hednesford Town
futbol
17:00Needham Market F.C. - Redditch United
futbol
17:00St Albans - Dorking Wanderers
futbol
17:00Welling United - Oxford City
futbol
17:00Weymouth - Dartford
futbol
17:00Dulwich Hamlet F.C. - Concord Rangers
futbol
17:00Maidstone United - Slough Town F.C.
futbol
17:00Hemel Hempstead Town - Wealdstone
futbol
17:00Braintree Town - Eastbourne Borough
futbol
17:00Havant & Waterlooville - Chelmsford City
futbol
17:00Hampton & Richmond Borough - Billericay Town F.C.
futbol
17:00Hungerford Town F.C. - Chippenham Town F.C
futbol
17:00Bath City - Tonbridge Angels
futbol
17:00FF Jaro - Ekenäs IF
futbol
17:00Ursus Warszawa - Legia Warsaw II
futbol
17:00DJK Gebenbach - ASV Cham
futbol
17:00Abtswind - FC Eintracht Bamberg
futbol
17:00Kirchanschöring - TSV Landsberg
futbol
17:001. FC Germania Egestorf - MTV Gifhorn
futbol
17:00MTV Wolfenbuttel - FC Eintracht Northeim
futbol
17:00Nordstrand IF - Eidsvold
futbol
17:00Follo FK - Sportsforeningen Grei
futbol
17:00Kolstad - Nybergsund IL-Trysil
futbol
17:00Melhus - SK Gjøvik-Lyn
futbol
17:00Orkla Fotballklubb - Brumunddal Fotball
futbol
17:00Odsmals IK - Trollhattans BoIS
futbol
17:00Asker Fotball - Åsane Fotball
futbol
17:00Vimmerby IF - Eneby BK
futbol
17:00IK Arvika Footall - IFK Olme
futbol
17:00IFK Stocksund - Lidingö
futbol
17:00Åtvidabergs FF - Skövde AIK
futbol
17:00Matlock Town F.C. - Bamber Bridge F.C.
futbol
17:00Glenavon F.C. - Warrenpoint Town F.C.
futbol
17:00Dungannon Swifts F.C. - Glentoran Belfast United
futbol
17:00Larne F.C. - Ballymena United F.C.
futbol
17:00Linfield F.C. - Coleraine F.C.
futbol
17:00Cliftonville - Crusaders F.C.
futbol
17:00Institute F.C. - Carrick Rangers F.C.
futbol
17:001. FC Lokomotive Leipzig - Energie Cottbus
futbol
17:00Syrianska FC - Norrby IF
futbol
17:00FC Reipas Lahti - JIPPO
futbol
17:00Pallo-Iirot - FC Espoo
futbol
17:00EPS - KäPa
futbol
17:00Nurmijärven Jalkapalloseura - MiPK
futbol
17:00Sudet - Mikkelin Palloilijat
futbol
17:00Tampere United - SalPa
futbol
17:00VJS Vantaa - Klubi-04
futbol
17:00JaPS - FC Kiffen 08
futbol
17:00FC Vaajakoski - Oulun Luistinseura
futbol
17:00Augnablik Kópavogur - Huginn Hottur
futbol
17:00GBK Kokkola - Soccer Club Kuopio Futis-98
futbol
17:00Knockbreda F.C. - Portadown F.C.
futbol
17:00Sorkhpooshan Pakdasht - Malavan F.C.
futbol
17:00Sepidrood Rasht - Mes Rafsanjan F.C.
futbol
17:00Balkany Zarya - MFK Metalurh Zaporizhya
futbol
17:00Mykolaiv - FC Volyn Lutsk
futbol
17:00FC Obolon Kyiv - Minaj
futbol
17:00Grorud IL - Florø SK
futbol
17:00Ballinamallard United F.C. - Ards F.C.
futbol
17:00Egersunds IK - FK Vidar
futbol
17:00Błękitni Stargard Szczeciński - GKS Katowice
futbol
17:00B36 Tórshavn - TB FCS Royn
futbol
17:00IF Sylvia Norrköping - Sollentuna FK
futbol
17:00Vasalunds IF - BK Karlstad
futbol
17:00Nykopings BIS - Akropolis IF
futbol
17:00KS Skra Czestochowa - KS Polkowice
futbol
17:00Young Fellows Juventus - FC Winterthur
futbol
17:00C.F. Monterrey U20 - Deportivo Toluca F.C. U20
futbol
17:00Göztepe S.K. U19 - Antalyaspor U19
futbol
17:00Inverurie Loco Works - Forres Mechanics F.C.
futbol
17:00Belshina Bobruisk - Rukh Brest
futbol
17:00FC Orsha - NFK Minsk
futbol
17:00Clachnacuddin FC - Wick Academy
futbol
17:00BSC Glasgow - Edusport Academy
futbol
17:00Everton - Watford (TRT Spor HD)
futbol
17:00Southampton - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
17:00Nottingham Forest - Birmingham (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00Aston Villa - A.F.C. Bournemouth
futbol
17:00Everton - Watford
futbol
17:00Brighton & Hove Albion - West Ham United
futbol
17:00Norwich City - Newcastle United
futbol
17:00Southampton - Liverpool
futbol
17:00Hammarby IF - GIF Sundsvall
futbol
17:00Örgryte IS - Mjällby AIF
futbol
17:00Bristol City - Queens Park Rangers
futbol
17:00Barnsley - Charlton Athletic
futbol
17:00Brentford - Hull City
futbol
17:00Millwall - Sheffield Wednesday
futbol
17:00Luton Town - West Bromwich Albion
futbol
17:00Blackburn Rovers - Middlesbrough
futbol
17:00Swansea City - Preston North End
futbol
17:00Wigan Athletic - Leeds United
futbol
17:00Nottingham Forest - Birmingham City
futbol
17:00Stoke City - Derby County
futbol
17:00Wycombe Wanderers - Milton Keynes Dons
futbol
17:00Burton Albion - Rotherham United
futbol
17:00Peterborough United - Ipswich Town
futbol
17:00Coventry City - Bristol Rovers
futbol
17:00Blackpool - Oxford United
futbol
17:00Lincoln City - Southend United
futbol
17:00AFC Wimbledon - Accrington Stanley
futbol
17:00Doncaster Rovers - Fleetwood Town
futbol
17:00Shrewsbury Town - Rochdale
futbol
17:00Forest Green Rovers - Grimsby Town
futbol
17:00Exeter City - Swindon Town
futbol
17:00Northampton Town - Macclesfield Town
futbol
17:00Carlisle United - Mansfield Town
futbol
17:00Colchester United - Cambridge United
futbol
17:00Bradford City - Oldham Athletic
futbol
17:00Crewe Alexandra - Walsall
futbol
17:00Morecambe - Cheltenham Town
futbol
17:00Newport County - Plymouth Argyle
futbol
17:00Leyton Orient - Stevenage
futbol
17:00Salford City - Port Vale
futbol
17:00Tranmere Rovers - Bolton Wanderers
futbol
17:00Stockport County - Eastleigh
futbol
17:00Scunthorpe United - Crawley Town
futbol
17:00Aldershot Town - Halifax Town
futbol
17:00Maidenhead United - Chorley
futbol
17:00Dagenham & Redbridge - Harrogate Town
futbol
17:00Solihull Moors - Ebbsfleet United
futbol
17:00Barnet - Chesterfield
futbol
17:00Boreham Wood - Sutton United
futbol
17:00Dover Athletic - Torquay United
futbol
17:00Hartlepool United - Bromley
futbol
17:00Fylde - Woking
futbol
17:00Stranraer - Raith Rovers
futbol
17:00Elgin City F.C. - Stenhousemuir
futbol
17:00Edinburgh City FC - Stirling Albion
futbol
17:00Cove Rangers FC - Cowdenbeath
futbol
17:00Brechin City - Queen's Park F.C.
futbol
17:15AGMK - Pahtakor Taşkent
futbol
17:15Lokomotiv FK - Nasaf Qarshi FK
futbol
17:15Buhara FK - Sogdiana Cizzak
futbol
17:30ČSK Uherský Brod - SK Hanácká Slavia Kroměříž
futbol
17:301. SC Znojmo - SK Sigma Olomouc II
futbol
17:30MFK Frýdek-Místek - FC Hlučín
futbol
17:30MFK Vyskov - Banik Ostrava II
futbol
17:30FC Arminia Ludwigshafen 03 - Hassia Bingen
futbol
18:00Celta de Vigo - Real Madrid C.F.
futbol
18:00PFC Beroe Stara Zagora - PFC Botev Plovdiv
futbol
18:001. FC Slovácko - 1. FK Příbram
futbol
18:00SFC Opava - FC Fastav Zlín
futbol
18:00FC Vítkovice - 1. SK Prostějov
futbol
18:00LASK Linz - WSG Swarovski Wattens
futbol
18:00Wolfsberger AC - SV Mattersburg
futbol
18:00SKN St. Pölten - Red Bull Salzburg
futbol
18:00Lommel SK - R.E. Virton
futbol
18:00SK Lisen - Slavoj Vysehrad
futbol
18:00MFK Dubnica - FK Púchov
futbol
18:001. FC Tatran Liptovský Mikuláš - FK Poprad
futbol
18:00FK Dukla Banská Bystrica - ŠK Slovan II Bratislava
futbol
18:00Pniowek Pawlowice Slaskie - Zagłębie II Lubin
futbol
18:00K.S. Energetyk ROW Rybnik - Górnik Zabrze II
futbol
18:00Stal Brzeg - TS Gwarek
futbol
18:00Polonia Bytom - MKS Kluczbork
futbol
18:00LZS Starowice - Record Bielsko-Biala
futbol
18:00KFC Komarno - ŽP Šport Podbrezová
futbol
18:00Ruch Zdzieszowice - Piast Żmigród
futbol
18:00Ruch Chorzow - Foto-Higiena
futbol
18:00MMKS Concordia Elblag - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
futbol
18:00Debreceni VSC - Zalaegerszegi TE
futbol
18:001. Sand - DJK Ammerthal
futbol
18:00FC Metalurgi Rustavi - FC Sioni Bolnisi
futbol
18:00BFC Daugavpils - Spartaks Jurmala
futbol
18:00MND Tabor Sežana - NK Triglav Kranj
futbol
18:00Gabala - Sumqayit
futbol
18:00FK Inđija - FK Radnik Surdulica
futbol
18:00Rukh Vinnyky - Prykarpatye
futbol
18:00ANIF - SV Kuchl
futbol
18:00FC Echallens - Servette FC
futbol
18:00SV Curslack-Neuengamme - TuS Osdorf
futbol
18:00TJ Sokol Živanice - TJ Sokol Zápy
futbol
18:00Gandzasar FC - Lori
futbol
18:00Esteghlal F.C. - Baadraan Tehran
futbol
18:00Black Stars Basel - FC Zürich
futbol
18:00Inhulets Petrove - Cherkaschyna-Akademia
futbol
18:00FC Chornomorets Odesa - FC Avanhard Kramatorsk
futbol
18:00Oliveirense - S.C. Covilhã
futbol
18:00ASU Poli Timisoara - Daco-Getica Bükreş
futbol
18:00Dubocica - Buducnost Popovac
futbol
18:00Bachka 1901 - FK Dunav Stari Banovci
futbol
18:00Radnicki Zrenjanin - FK Dinamo Pančevo
futbol
18:00FK Radnicki Sremska Mitrovica - Vrsac
futbol
18:00Radnicki Sombor - Vojvodina Perlez
futbol
18:00Wilstermann Cooperativas - Real Tomayapo
futbol
18:00Stal Rzeszów - Lech Poznań II
futbol
18:00Gryf Wejherowo - CWKS Resovia Rzeszów
futbol
18:00Club Atlético Brown - Atlético de Rafaela
futbol
18:00SJK U20 - Kuopion Palloseura U20
futbol
18:00SV Linx - SV Oberachern
futbol
18:001 Maj Ruma - Kozara BVS
futbol
18:00Sandvikens IF - Gefle IF
futbol
18:00F91 Dudelange - Jeunesse Esch
futbol
18:00Pogon - Znicz Pruszków
futbol
18:00Flamurtari Pristina - FC Prishtina
futbol
18:00Universidad César Vallejo Club de Fútbol II - Alianza Lima II
futbol
18:00Hajduk Kula - FK Omladinac Novi Banovci
futbol
18:00Atletico San Luis U20 - Tigres de la UANL U20
futbol
18:00Rende - Cosenza Calcio
futbol
18:00FK Rabotnički - FK Shkupi
futbol
18:00PFC Hebar Pazardzhik - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
futbol
18:00PFC Lokomotiv Sofia - Spartak Pleven
futbol
18:30FC Nantes - Olympique de Marseille
futbol
18:30Arka Gdynia - Lech Poznań
futbol
18:30Moreirense F.C. - Gil Vicente F.C.
futbol
18:30NK Solin - NK Hrvatski Dragovoljac
futbol
18:30Kustosja - NK Dugopolje
futbol
18:30Jedinstvo Brcko - FK Krupa na Vrbasu
futbol
18:30Olimpic Sarajevo - NK Travnik
futbol
18:30FK Rudar Kakanj - NK Zvijezda Gradačac
futbol
18:30FK Slavija - FK Rudar Prijedor
futbol
18:30WAC D'Adjame - Societe Omnisports De L'Armee
futbol
18:30FK Velež Mostar - NK Široki Brijeg
futbol
18:30Zvijezda 09 - NK Čelik Zenica
futbol
18:30SC Wiener Neustadt - Stripfing Weiden
futbol
18:30Dudenhofen - FC Hertha Wiesbach
futbol
18:30KS Legionovia Legionowo - Garbarnia Kraków
futbol
18:30ND Primorje - NK Fama Vipava
futbol
18:30Volos NFC - Apollon Smyrni
futbol
18:30ACD Virtus Entella - A.S.D.C. Gozzano
futbol
18:30U.S. Pianese A.S.D - U.S. Pistoiese
futbol
18:30Nantes - Marsilya (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:45Minsk - Torpedo-BelAZ Zhodino
futbol
19:00FC Zenit Saint Petersburg - Akhmat
futbol
19:00Degerfors IF - Trelleborgs FF
futbol
19:00Racing de Santander - Málaga CF
futbol
19:00CD Lugo - CF Extremadura
futbol
19:00K.V. Kortrijk - R.S.C. Anderlecht
futbol
19:00FC Spartak Trnava - FK AS Trenčín
futbol
19:00Parma F.C. - F.B.C. Unione Venezia
futbol
19:00Odd Grenland - Rosenborg BK
futbol
19:00Orlando Pirates - Highlands Park F.C.
futbol
19:00RKS Radomiak Radom - Warta Poznań
futbol
19:00Frigg Oslo FK - Norild
futbol
19:00Saint-Malo - Vannes OC
futbol
19:00Ruan - Gobelins
futbol
19:00Chartres - Entente Sannois Saint-Gratien
futbol
19:00US Fleury-Mérogis - Lorient II
futbol
19:00Samherjar - Bjorninn
futbol
19:00Pärnu Vaprus - JK Tallinna Kalev II
futbol
19:00JK Vändra Vaprus - Helios Voru
futbol
19:00Alafoss - Hörður Í.
futbol
19:00Poissy - Stade Briochin
futbol
19:00Sektzia Nes Tziona F.C. - Ironi Sport Hadera F.C.
futbol
19:00IF Magni Grenivik - Ungmennafélagið Afturelding
futbol
19:00AC Taverne - Kriens
futbol
19:00Deportes Magallanes - Unión San Felipe
futbol
19:00Muri - FC Rapperswil-Jona
futbol
19:00Asteras Tripolis - Panetolikos
futbol
19:00FC Levadia Tallinn - Paide Linnameeskond
futbol
19:00Trélissac FC - Bourges
futbol
19:00Vitória Setubal F.C. U19 - C.F. Os Belenenses U19
futbol
19:00F.C. Vizela U19 - Feirense U19
futbol
19:00Rio Ave F.C. U19 - Leixões S.C. U19
futbol
19:00Associação Académica de Coimbra U19 - Amora U19
futbol
19:00Vilafranquense U19 - U.D. Leiria U19
futbol
19:00G.D. Estoril Praia U19 - FC Sacavenense U19
futbol
19:00AS Real Bamako - Mamahira
futbol
19:00AEP Paphos F.C. - Anorthosis Famagusta FC
futbol
19:00F.C. Paços de Ferreira U19 - Vitoria Guimarães SC U19
futbol
19:00Zalgiris Kaunas - Riteriai
futbol
19:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas II - Ciervos
futbol
19:00Hercules Oulu - KajHa
futbol
19:00Grasse - AS Yzeure
futbol
19:00Olympique de Marseille II - Nîmes Olympique II
futbol
19:00ASF Andrézieux - SO Romorantin
futbol
19:00Blois Foof 41 - FC Nantes II
futbol
19:00Racing Club de Lens II - AC Bobigny
futbol
19:00Croix IC - US Lusitanos Saint-Maur
futbol
19:00AS Vitré - Granvillaise
futbol
19:00F.C. Porto U19 - Famalicao U19
futbol
19:00SV Seekirchen 1945 - FC Pinzgau Saalfelden
futbol
19:00Saint-Quentin - SAS Épinal
futbol
19:00Manta Fútbol Club - Liga Deportiva Universitaria de Loja
futbol
19:00Crumlin United F.C. - Swords Celtic
futbol
19:00Burundi U20 - Gana U20
futbol
19:00Sporting de Gijón II - CA Osasuna II
futbol
19:00Club America Mexico U20 - Monarcas Morelia U20
futbol
19:00FC Mulhouse - SC Bastia
futbol
19:00Ergotelis - OFI Crete
futbol
19:00MKS Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola
futbol
19:00Sokol Ostroda - ZKS Olimpia Zambrów
futbol
19:00FC Chernomorets Balchik - Septemvri Sofia
futbol
19:05Club Atlético Atlanta - Independiente Rivadavia
futbol
19:15Gençlerbirliği S.K. - Çaykur Rizespor
futbol
19:15Fatih Karagümrük SK - Bursaspor
futbol
19:15Al Sadd SC - Al-Duhail
futbol
19:15Gençlerbirliği - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Karagümrük - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:20Barrow - Yeovil Town
futbol
19:30Borussia Mönchengladbach - FC Schalke 04
futbol
19:30Manchester City - Tottenham Hotspur
futbol
19:30ADO Den Haag - Sparta Rotterdam
futbol
19:30VVV-Venlo - AFC Ajax
futbol
19:30O'Higgins F.C. - Deportes Iquique
futbol
19:30Gambarogno Contone - AC Bellinzona
futbol
19:30Nea Salamis Famagusta FC - AC Omonia
futbol
19:30Manchester City - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
20:00Valencia CF - Real Sociedad
futbol
20:00UD Almería - Albacete Balompié
futbol
20:00NK Varaždin - NK Lokomotiva
futbol
20:00FK Senica - MFK Ružomberok
futbol
20:00FC ViOn Zlaté Moravce - FK Pohronie
futbol
20:00ŠKF Sereď - ŠK Slovan Bratislava
futbol
20:00MŠK Žilina - FC Nitra
futbol
20:00Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała
futbol
20:00SV Leobendorf - SC Wiener Viktoria
futbol
20:00USV RB Weindorf St Anna - FC Gleisdorf 09
futbol
20:00Kalsdorf - ESV Wels
futbol
20:00CF Rayo Majadahonda - UD San Sebastián de los Reyes
futbol
20:00HNK Šibenik - HNK Hajduk Split II
futbol
20:00Mutschellen - Stade Nyonnais
futbol
20:00FC Zimbru Chișinău - FC Dinamo-Auto Tiraspol
futbol
20:00Hapoel Ra'anana A.F.C. - Hapoel Haifa F.C.
futbol
20:00FCV Dender EH - Seraing United
futbol
20:00CS Sfaxien - Étoile du Sahel
futbol
20:00KSP Polonia Warszawa - Huragan Morag
futbol
20:00Real Murcia - Villarreal CF II
futbol
20:00Cimarrones de Sonora II - Gavilanes de Matamoros
futbol
20:00UD Logroñés - SD Ejea
futbol
20:00Barakaldo CF - Athletic Bilbao II
futbol
20:00MFK Skalica - MFK Košice
futbol
20:00Real Valladolid II - Real Sociedad II
futbol
20:00Yeclano Deportivo - Selección AFE
futbol
20:00Olimpia Elbląg - Widzew Łódź
futbol
20:00Club Universidad Nacional II - Cafetaleros de Chiapas II
futbol
20:00FC Dinamo Batumi - FC Chikhura Sachkhere
futbol
20:00K.F.C. Dessel Sport - RWD Molenbeek
futbol
20:15G.D. Chaves - C.D. Mafra
futbol
20:15Casa Pia A.C. - F.C. Penafiel
futbol
20:30FC Vitosha Bistritsa - PFC Levski Sofia
futbol
20:30Bohemians 1905 Prag - Sigma Olomouc
futbol
20:30MOL Vidi - Diósgyőri VTK
futbol
20:30Újpest - Paksi SE
futbol
20:30Budapest Honvéd - Várda SE
futbol
20:30Mezőkövesd-Zsóry SE - Puskás Akadémia FC
futbol
20:30Ferencvárosi TC - Kaposvári Rákóczi
futbol
20:30Maccabi Netanya F.C. - Maccabi Haifa F.C.
futbol
20:30Panathinaikos - Skoda Xanthi
futbol
20:30A.S.D. Atletico Arezzo - Roma
futbol
20:30Unió Esportiva Vilassar de Mar - UE Llagostera
futbol
20:45Recreativo de Huelva - Real Betis II
futbol
21:00ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - CFR Cluj
futbol
21:00FC Girondins de Bordeaux - Montpellier HSC
futbol
21:00FC Nîmes Olympique - OGC Nice
futbol
21:00Amiens SC - Lille OSC
futbol
21:00FC Metz - AS Monaco FC
futbol
21:00Toulouse FC - Dijon FCO
futbol
21:00Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
futbol
21:00RCD Mallorca - SD Eibar
futbol
21:00KV Mechelen - Cercle Brugge K.S.V.
futbol
21:00C.F. Os Belenenses - Benfica
futbol
21:00Elche CF - CF Fuenlabrada
futbol
21:00FC Bourg-Péronnas - FC Red Star Saint-Ouen
futbol
21:00GKS Jastrzębie - GKS Belchatow
futbol
21:00Centro Atlético Fénix - Club Plaza Colonia de Deportes
futbol
21:00Danubio F.C. - Club Atlético Boston River SAD
futbol
21:00Club Nacional Montevideo - River Plate Montevideo
futbol
21:00Cerro Largo FC - C.A. Cerro
futbol
21:00Spartak Zdrepceva Krv - FK Kızılyıldız
futbol
21:00FK Čukarički - FK Proleter Novi Sad
futbol
21:00FK Mladost Lučani - FK Radnički Niš
futbol
21:00AFAD Djékanou - San Pedro Ivory Coast
futbol
21:00Al Ahly Cairo - Pyramids
futbol
21:00AD Itaborai - Angra dos Reis Esporte Clube
futbol
21:00Bonsucesso Futebol Clube - Artsul F.C.
futbol
21:00Clube Atlético da Barra da Tijuca - Goncalense
futbol
21:00EC Tigres do Brasil - Sampaio Corrêa Futebol Clube
futbol
21:00EC Cruzeiro Porto Alegre - Uniao Harmonia
futbol
21:00SC 12 Horas - EC Pelotas
futbol
21:00Taquaritinga SP U20 - Inter de Bebedouro U20
futbol
21:00Avaí Futebol Clube U20 - Chapecoense AF U20
futbol
21:00Desportivo Brasil U20 - Associação Desportiva São Caetano U20
futbol
21:00Sociedade Esportiva Itapirense - Rio Brancо SP
futbol
21:00Amparo Athletico Club - Independente FC Limeira
futbol
21:00Catanduva - Marília Atlético Clube
futbol
21:00Maua - Flamengo SP
futbol
21:00CA Paranaense U19 - Independente Sao Joseense U19
futbol
21:00Coritiba Foot Ball Club U19 - Operário Ferroviário Esporte Clube U19
futbol
21:00Novo Hamburgo RS - Real Sport Clube de Queluz
futbol
21:00EC São Bernardo - Ponte Preta II
futbol
21:00SC Atibaia - Associação Atlética Internacional
futbol
21:00Nacional Sao Paulo - Corinthians Paulista II
futbol
21:00Friburguense Atlético Clube - Nova Cidade
futbol
21:00Serra Macaense - Olaria Atlético Clube
futbol
21:00FC Linense U20 - Botafogo Ribeirao Preto U20
futbol
21:00Mirassol U20 - Guarani SP U20
futbol
21:00Duque de Caxias Futebol Clube - America FutbolClub
futbol
21:00Associação Atlética Ponte Preta U20 - Primavera U20
futbol
21:00Velo Clube U20 - Associação Ferroviária de Esportes U20
futbol
21:00Volta Redonda U20 - Botafogo de Futebol e Regatas U20
futbol
21:00Santfeliuenc FC - CE L'Hospitalet
futbol
21:00Club Atlético Torque - Club Atletico Atenas
futbol
21:00Central Español - Deportivo Maldonado
futbol
21:00Atlético Benamiel - UD San Pedro
futbol
21:00CD Guadalcacin - CA Antoniano
futbol
21:00Hercules - UCAM Murcia CF
futbol
21:00Alhaurino - Ciudad de Lucena
futbol
21:00CD Acero - Levante UD B
futbol
21:00Amiens - Lille (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:00Metz - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:10NK Celje - NK Maribor
futbol
21:15Molinos El Pirata - Unión Comercio
futbol
21:15Mamelodi Sundowns F.C. - Bloemfontein Celtic
futbol
21:30Waasland-Beveren - K.R.C. Genk
futbol
21:30K.V.C. Westerlo - K.S.V. Roeselare
futbol
21:30Longford Town F.C. - Shelbourne F.C.
futbol
21:30Newell's Old Boys - Union de Santa Fe
futbol
21:30FK Željezničar Sarajevo - FK Sloboda Tuzla
futbol
21:30FK Borac Banja Luka - FK Mladost Doboj Kakanj
futbol
21:30Thor U19 - ÍBV/KFS/KFR U19
futbol
21:30Club Almirante Brown - Colegiales
futbol
21:30Club Comunicaciones - CA San Miguel
futbol
21:30CD UAI Urquiza - Club Social y Deportivo Tristán Suárez
futbol
21:30US Triestina Calcio - Juventus F.C.
futbol
21:30Villa Dalmine - Instituto Atlético Central Córdoba
futbol
21:30Club Atlético Sarmiento - Deportivo Santamarina
futbol
21:30A.C. Cesena - A.C. Milan
futbol
21:30Benidorm - Intercity Alicante
futbol
21:30CD Alcoyano - Castiglione
futbol
21:30Ciudad Vinotto - Chicó de Guayana
futbol
21:45Sivasspor - Beşiktaş J.K.
futbol
21:45Kayserispor - Alanyaspor
futbol
21:45FC Emmen - SC Heerenveen
futbol
21:45Osmanlı Spor - Boluspor
futbol
21:45Adana Demirspor - Balıkesirspor
futbol
21:45KÍ Klaksvík - Skála ÍF
futbol
21:45Sivasspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Kayserispor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Adana Demirspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Osmanlıspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Comercial de Ribeirão Preto - Ferroviário Atlético Clube
futbol
22:00Real San Andres U20 - Alianza Vallenata U20
futbol
22:00Deportivo Iztapa - C.S.D. Municipal
futbol
22:00Once de Abril - Municipal Liberia
futbol
22:00Provincial Ovalle - Club Deportes Concepción
futbol
22:00Villarreal CF - Granada CF
futbol
22:00CD Leganés - CA Osasuna
futbol
22:00Real Zaragoza - CD Tenerife
futbol
22:00Rayo Vallecano - CD Mirandés
futbol
22:00NK Istra 1961 - NK Slaven Belupo
futbol
22:00Tigres Futbol Club - Real Santander
futbol
22:00Coquimbo Unido - C.D.P. Curicó Unido
futbol
22:00Tombense FC - Atlético Acreano
futbol
22:00Deportes Recoleta - San Antonio Unido
futbol
22:00Santiago Wanderers - Deportes Puerto Montt
futbol
22:00Always Ready - Destroyers
futbol
22:30Sport Club do Recife - Botafogo FC Ribeirao Preto
futbol
22:30Lautaro de Buin - CD Arturo Fernandez Vial
futbol
22:30York 9 - Pacific
futbol
22:30Club Empresa Minera Huanuni - Virgen de Chijipata
futbol
22:30Municipal De Vinto - Deportivo Escara
futbol
22:30Deportivo Kivon - Torre Fuerte
futbol
22:30Cerro Porteño - Club Olimpia
futbol
22:30Deportivo JBL del Zulia - Ureña FC
futbol
22:30Universidad de Los Andes FC - Titanes
futbol
22:30CD Trasandino de Los Andes - Municipal Santiago
futbol
22:30Monagas II - Deportivo La Guaira II
futbol
22:30Gran Valencia FC - Deportivo Petare
futbol
22:30Yaracuyanos - Libertador
futbol
22:45Oran - USM Bel-Abbès
futbol
23:00Sport Club Corinthians Paulista - Botafogo de Futebol e Regatas
futbol
23:00Fortaleza EC - Sport Club Internacional
futbol
23:00Barranquilla F.C. - FC Leones
futbol
23:00Llaneros Fútbol Club S.A. - Bogotá F.C.
futbol
23:00Valledupar F.C. - Orsomarso
futbol
23:00Mushuc Runa Sporting Club - Delfin
futbol
23:00Botafogo da Paraíba - Clube Náutico Capibaribe
futbol
23:00Universidad O&M - Atlantico
futbol
23:00Portuguesa - Metropolitanos FC
futbol
23:00Carabobo FC - Lala
futbol
23:00Club Deportivo Santa Rita - Gualaceo Sporting Club
futbol
23:00Deportes Limache - Rancagua Sur
futbol
23:00Municipal Garabito - AD Municipal Turrialba
futbol
23:00CD Universitario - Club Deportivo Árabe Unido
futbol
23:00Club Deportivo Plaza Amador II - Tauro F.C. II
futbol
23:00Club Cienciano Cusco - Juan Aurich
futbol
23:00Deportes Rengo - Pilmahue
futbol
23:00Academia Deportiva Cantolao II - Sport Huancayo II
futbol
23:15Millonarios Fútbol Club - La Equidad
futbol
23:30Porto - Vitoria Setubal
futbol
23:30Universidad Técnica de Cajamarca - FBC Melgar
futbol
23:30C.D. Puerto Quito - Orense Sporting Club
futbol
23:30Clan Juvenil - LDU de Portoviejo
futbol
23:45San Lorenzo de Almagro - C.A. Rosario Central
futbol
00:00Deportivo Dongu - Dorados de Sinaloa II
futbol
00:00Club Atlético Belgrano - San Martín de San Juan
futbol
00:00Estudiantes De Caracas - Deportivo La Guaira
futbol
00:00Atlético Club Mineros de Guayana - Zamora
futbol
00:00Sporting San Jose - AD Juventud Escazuceña
futbol
00:05Limón F.C. - San Carlos
futbol
00:30Club Deportivo Universidad Católica - Everton de Viña del Mar
futbol
00:30El Vencedor - CD FAS
futbol
00:45Agila F.C. - Jocoro
futbol
01:00Atlético San Luis - Tigres de la UANL
futbol
01:00América de Cali - Rionegro Aguilas
futbol
01:00CR Vasco da Gama - Flamengo
futbol
01:00SD Imperatriz - Ferroviário
futbol
01:00Clube Atlético Paranaense - Clube Atlético Mineiro
futbol
01:00América Futebol Clube Minas Gerais - Cuiabá Esporte Clube
futbol
01:00Zacatepec - Club Deportivo Mineros de Zacatecas
futbol
01:00Deportes Vallenar - Independiente de Caquenes
futbol
01:00Valour Winnipeg - Forge
futbol
01:00Tepatitlan de Morelos - Murcielagos
futbol
01:00Tupã Futebol Clube - Associação Atlética Francana
futbol
01:15ABC Futebol Clube - Sampaio Corrêa Futebol Clube
futbol
01:15America de Quito - Guayaquil City
futbol
01:30Cúcuta Deportivo - Jaguares de Córdoba Fútbol Club