logo
beIN SPORTS HD 1
Paylaş:
16 Temmuz 2019 Salı 09:54:16
diğer
09:50Chengkai Ha - Ching Yao LuCanlı
diğer
09:41Akane Yamaguchi (JPN) - Xuerui Li (CHN)Canlı
diğer
09:30Jiting He/Q - Zijian Di/ChCanlı
diğer
08:40Mapasa, S/S - Melati, N/NuCanlı
diğer
08:35Matsumoto, - Honderich, RCanlı
diğer
08:01Tien Chen C - AvihingsanonCanlı
diğer
07:17Kosetskaya, - OngbamrungphCanlı
diğer
07:11Vivian Hoo/ - Ponnappa, A/Canlı
diğer
06:30Shin Seung - Fruergaard,Canlı
diğer
06:27Intanon, Ra - Hartawan, RuCanlı
diğer
06:03Watanabe, Y - Adcock, C/AdCanlı
diğer
05:40Chun Man Ta - Hoki, T/NagaCanlı
diğer
05:05Tzu Ying Ta - Jia Min YeoCanlı
diğer
05:02Junhui Li/Y - Aaron Chia/WCanlı
diğer
04:35Karpov, Geo - Hassan, FaroCanlı
tenis
03:47Gojo, Borna - Sigouin, BenCanlı
diğer
09:55Dan Lin - Ho-Shue, Jas
diğer
09:55Birch, Chlo - Jindapol, Ni
diğer
10:00Kosowski, J - Kuzmin, Fedo
diğer
10:40Wangcharoen - Tsuneyama, K
diğer
10:40Jordan, P/O - Lamsfuss, M/
diğer
10:40Runjic, Fra - Vostes, Yann
tenis
11:00Scott Griekspoor - Jesper De Jong
tenis
11:00Emil Ruusuvuori - Sem Verbeek
diğer
11:20Horejsi, Mi - Bobocica, Mi
diğer
11:25Polii, G/Ra - Sakuramoto,
diğer
11:25Solgyu Choi - Angriawan, B
diğer
12:00Wenger, Nic - Kuzmin, Fedo
tenis
12:00Laaksonen, - Jarry, Nicol
tenis
12:00Maria, Tatj - Kiick, Allie
tenis
12:00Ludmilla Samsonova - Pauline Parmentier
tenis
12:00Stosur, Sam - Haas, Barbar
tenis
12:00Lestienne, - Ramos-Viñola
tenis
12:00Rus, Arantx - Kudermetova,
diğer
12:15Kititharaku - So Yeong Kim
diğer
12:15Ginting, An - Guangzu Lu
diğer
12:40Happek, Sve - Bobocica, Mi
futbol
13:00Guangzhou R&F F.C. - Tianjin Teda
tenis
13:00Rune, Holge - Brouwer, Gij
tenis
13:00Uladzimir Ignatik - Tim Van Rijthoven
tenis
13:00Metreveli, - Moraing, Mat
tenis
13:00O'Connell, - Balzerani, R
diğer
13:05Momota, Ken - Liew, Daren
diğer
13:05Caljouw, Ma - Yuxiang Huan
tenis
13:15Cornet, Ali - Trevisan, Ma
tenis
13:15Conny Perrin - Natalia Vikhlyantseva
tenis
13:15Cadantu, Al - Pliskova, Kr
diğer
13:20Kosowski, J - Horejsi, Mir
tenis
13:20Ruud, Caspe - Dzumhur, Dam
tenis
13:20Jeremy Chardy - Pablo Carreno Busta
diğer
13:55Gideon, M F - Inoue, T/Kan
diğer
13:55Siwei Zheng - Jiting He/Yu
diğer
14:00Runjic, Fra - Happek, Sven
tenis
14:00Cirstea, So - Cristian, Ja
diğer
14:30Wenger, Nic - Vostes, Yann
tenis
14:30Adamczak/Han - Gumulya/Rompies
tenis
14:30Heyman, Chr - Safwat, Moha
tenis
14:30Goerges, Ju - Waltert, Sim
tenis
14:30Fourlis, Ja - Bara, Irina
futbol
14:35Shanghai Shenhua F.C. - Henan Jianye F.C.
tenis
14:40Monteiro, T - Ymer, Elias
tenis
14:40Dellien, Hu - Gulbis, Erne
futbol
15:00Guangzhou Evergrande F.C. - Dalian Yifang
tenis
15:00Zeppieri, G - Basso, Andre
tenis
15:00Gomez, Emil - Satral, Jan
tenis
15:15Begu, Irina - Krunic, Alek
tenis
15:15Shilin Xu - Lara Arruabarrena Vecino
tenis
15:45Bondar, Ann - Tig, Patrici
tenis
16:00Kovalik, Jo - Sousa, Joao
tenis
16:00Delbonis, F - Zapata Miral
tenis
16:30Voegele, St - Buzarnescu,
tenis
16:30Pavlasek, A - Rola, Blaz
tenis
16:30Sevastova, - Bogdan, Ana
tenis
16:30Varvara Lepchenko - Martina Di Giuseppe
tenis
17:00Kuzmanov, D - Coppejans, K
futbol
17:30India - Syria
futbol
18:00FC Banants - FK Čukarički
tenis
18:00Ebden, Matt - Schnur, Bray
tenis
18:00Kudla, Deni - Klahn, Bradl
tenis
18:00Martin, And - Vanneste, Je
tenis
18:30Timea Bacsinszky - Jil Belen Teichmann
tenis
19:00Giraldo, Sa - Varillas Pat
tenis
19:30De Bakker, - Choinski, Ja
futbol
20:00Vasteras SK - Jönköpings Södra IF
tenis
20:00Ruse, Elena - Krejcikova,
futbol
21:20Dynamo Dresden - Paris Saint-Germain F.C.
futbol
21:45Red Star Belgrade - FK Sūduva Marijampolė
tenis
22:15Pellegrino, - Vanni, Luca
futbol
23:00Santiago Mo - Universidad
futbol
03:30La Equidad - Royal Pari
futbol
04:00ACF Fiorentina - Guadalajara
futbol
04:00Fiorentina - Guadalajara (TRT Spor HD)
futbol
14:35Shenzhen - Chongqing Lifan F.C.
futbol
14:35Shanghai SI - Hebei CFFC
futbol
14:35Shandong Luneng Taishan - Tianjin Tianhai
futbol
14:35Wuhan Zall F.C. - Jiangsu Sainty F.C.
futbol
14:35Beijing Guo - Beijing Renh
futbol
15:30Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
19:30Riga - Dundalk F.C.
futbol
20:30Ludogorets 1945 - Ferencvárosi TC
futbol
21:00CFR Cluj - Astana
futbol
22:00Tunus - Nijerya
futbol
02:00Atlanta United - Houston Dynamo
futbol
02:00New England - Vancouver Wh
futbol
03:00Chicago Fire Soccer Club - Columbus Crew
futbol
03:00Toronto FC - New York Red Bulls
futbol
03:30Independiente del Valle - Caracas
futbol
06:00Arsenal - FC Bayern Munich
futbol
06:00Arsenal - Bayern Münih (TRT Spor HD)
futbol
15:00FC Tobol Kostanay - Jeunesse Esch
futbol
17:30FC Kayrat - NK Široki Brijeg
futbol
18:00FK Ventspil - KS Teuta Dur
futbol
18:30FC Inter Turku - Brøndby IF
futbol
19:00RoPS - Aberdeen
futbol
19:30PFC Levski Sofia - MFK Ružomberok
futbol
20:00Apollon Lim - FK Kauno Zal
futbol
20:00Milsami Orh - FCSB
futbol
20:00VMFD Zalgiris Vilnius - Budapest Honvéd
futbol
20:00KS Cracovia - FK DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
20:00FC Vaduz - Breiðablik UBK
futbol
21:00HNK Hajduk Split - Gżira United F.C.
futbol
21:00FK Kukësi - Debreceni VSC
futbol
03:30Argentinos Juniors - Colon (S SPORT HD)
futbol
14:30Manchester Utd. - Inter (TRT Spor HD)
futbol
01:00Arsenal - Fiorentina (TRT Spor HD)
futbol
03:00Bayern Münih - Real Madrid (TRT Spor HD)
futbol
14:30Juventus - Tottenham (TRT Spor HD)
futbol
13:00Guangzhou R&F F.C. - Tianjin Teda
futbol
14:35Shanghai Shenhua F.C. - Henan Jianye F.C.
futbol
15:00Guangzhou Evergrande F.C. - Dalian Yifang
futbol
17:30India - Syria
futbol
18:00FC Banants - FK Čukarički
futbol
20:00Vasteras SK - Jönköpings Södra IF
futbol
21:20Dynamo Dresden - Paris Saint-Germain F.C.
futbol
21:45Red Star Belgrade - FK Sūduva Marijampolė
futbol
23:00Santiago Mo - Universidad
futbol
03:30La Equidad - Royal Pari
futbol
04:00ACF Fiorentina - Guadalajara
futbol
04:00Fiorentina - Guadalajara (TRT Spor HD)
futbol
14:35Shenzhen - Chongqing Lifan F.C.
futbol
14:35Shanghai SI - Hebei CFFC
futbol
14:35Shandong Luneng Taishan - Tianjin Tianhai
futbol
14:35Wuhan Zall F.C. - Jiangsu Sainty F.C.
futbol
14:35Beijing Guo - Beijing Renh
futbol
15:30Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
19:30Riga - Dundalk F.C.
futbol
20:30Ludogorets 1945 - Ferencvárosi TC
futbol
21:00CFR Cluj - Astana
futbol
22:00Tunus - Nijerya
futbol
02:00Atlanta United - Houston Dynamo
futbol
02:00New England - Vancouver Wh
futbol
03:00Chicago Fire Soccer Club - Columbus Crew
futbol
03:00Toronto FC - New York Red Bulls
futbol
03:30Independiente del Valle - Caracas
futbol
06:00Arsenal - FC Bayern Munich
futbol
06:00Arsenal - Bayern Münih (TRT Spor HD)
futbol
15:00FC Tobol Kostanay - Jeunesse Esch
futbol
17:30FC Kayrat - NK Široki Brijeg
futbol
18:00FK Ventspil - KS Teuta Dur
futbol
18:30FC Inter Turku - Brøndby IF
futbol
19:00RoPS - Aberdeen
futbol
19:30PFC Levski Sofia - MFK Ružomberok
futbol
20:00Apollon Lim - FK Kauno Zal
futbol
20:00Milsami Orh - FCSB
futbol
20:00VMFD Zalgiris Vilnius - Budapest Honvéd
futbol
20:00KS Cracovia - FK DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
20:00FC Vaduz - Breiðablik UBK
futbol
21:00HNK Hajduk Split - Gżira United F.C.
futbol
21:00FK Kukësi - Debreceni VSC
futbol
03:30Argentinos Juniors - Colon (S SPORT HD)
futbol
14:30Manchester Utd. - Inter (TRT Spor HD)
futbol
01:00Arsenal - Fiorentina (TRT Spor HD)
futbol
03:00Bayern Münih - Real Madrid (TRT Spor HD)
futbol
14:30Juventus - Tottenham (TRT Spor HD)

Haberler

Galatasaray’ın Boluspor maçındaki kadrosu belirlendi

Galatasaray’ın Boluspor maçındaki kadrosu belirlendiGalatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı. Flor…

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde başarılı teknik direktor Fatih Terim’in eşliğinde basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleşen antrenmanda futbolcular, ısınma hareketleri sonrasında dar alanlarda gruplar şeklinde pas çalışması yaptığı bildirildi. Antrenmanın ana bölümü taktik çalışmalarıyla geçti. Sarı-kırmızılı ekip, antrenman sonrasında yarınki […]

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde başarılı teknik direktor Fatih Terim'in eşliğinde basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleşen antrenmanda futbolcular, ısınma hareketleri sonrasında dar alanlarda gruplar şeklinde pas çalışması yaptığı bildirildi. Antrenmanın ana bölümü taktik çalışmalarıyla geçti.

Sarı-kırmızılı ekip, antrenman sonrasında yarınki karşılaşma için kara yolu üzerinden Bolu'ya doğru yola çıktı.

Bolusporla oynanacak maçın Galatasaray tarafından kaleci Muslera ve Asya Kupası maçlarından dolayı Yuto Nagatomo kadroda yer almadı.

Galatasaray - Boluspor karşılaşmasında Galatasaray takımında aşağıdaki oyuncular yer alacak;

  • Mariano Filho
  • Maicon Roque
  • Ahmet Çalık
  • Selçuk İnan
  • Younes Belhanda
  • Sinan Gümüş
  • Batuhan Şen
  • İsmail Çipe
  • Martin Linnes
  • Ryan Donk
  • Badou Ndiaye
  • Ömer Bayram
  • Henry Onyekuru
  • Fernando Reges
  • Yunus Akgün
  • Atalay Babacan
  • Gökay Güney
  • Ozan Kabak
  • Celil Yüksel
  • Muğdat Çelik
  • Sofiane Feghouli